Skocz do zawartości
IGNORED

Katastrofa Tu 154M, teorie spiskowe...


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

Są tacy, którzy zrozumieli za pierwszym razem i są inni, którzy chyba nie zrozumieją nigdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w warunkach końcówki największego bumu gospodarczego w historii Europy i świata.

w porównaniu z pozyskanymi środkami z tytułu sprzedaży spółek i funduszy które otrzymaliśmy z tyłu współorganizacji euro PO miało warunki nieporównywalnie lepsze.

 

Czas Kolego już wyjść z ukrycia w "piwnicy" i rozejrzeć się dookoła. Tylko otwórz oczy to może coś do Ciebie dotrze z obrazów zmieniającej się, przez ostatnie 8 lat na lepsze, Polski. I to w warunkach najcięższego i najdłuższego kryzysu w Europie. Tylko osoba zabetonowana pisowską propagandą tego nie dostrzega.

no to proszę co się zmieniło na lepsze ? lub czemu za rządów PO żyło się lepiej ? tylko błagam nie podawaj jako przykład najdroższych i najbardziej bublowatych dróg w europie..

 

Ja wiem jedno za PiSu płaciłem 7xx zł ZUS'u, za PO 11xx, za PiS;miałem niższy VAT, ulgi a utrzymanie pracownika było dużo niższe. Nie stałem w kolejkach do lekarza, nie proponowali mi terminów na przyszły rok. Nie przejmowałem się cenami paliwa czy węgla. Przypominam że Tusk wygrał drogą marchewką. Mi za PO żyło się odczuwalnie DROŻEJ.

 

Mnie interesuje ta ze Skokami. Kiedy będą chociaż jakieś wyjaśnienia ?

przecież chłopaki ze służ są pod ochroną... patrz jaka ironia losu..

 

Fetek, ten PiS to jakiś cudotwórca, wszystkie daniny obniżył, a deficyt spadł. I to wszystko w ciągu 2 lat

analogicznie nie, tak, tak.. w czym masz problem ? przecież to oficjalne dane ?

 

trafili na super koniunkturę w której wszystko samo żarło.

a PO przepraszam bardzo nie ? dostali największy zastrzyk gotówki w historii tego kraju.. i co ?

 

Mój kredyt we frankach na przykład taniał każdego miesiąca , aż z radości kupiłem sobie nowy wzmacniacz. A za PO musiałem go sprzedać :-)

czyli za PO było gorzej.. nie lepiej..

 

Przez 8 lat Polska mimo gigantycznego kryzysu zmieniła się bardzo - począwszy od infrastruktury, poprzez poziom życia ludzi, zwłaszcza tych którzy próbowali czegoś więcej niż narzekań. Tylko że jak zwykle, łatwiej wpaść we frustrację bo sąsiad ma lepiej, niż w euforię bo ja mam 2x lepiej niż 10 lat temu

jaką infrastrukturę ? najdroższe drogi w europie które już się nadają do remontu czy prywatne autostrady których jest tyle co kot napłakał ? a możne drogi wojewódzkie których przez 10 lat nikt nie remontował ? koleje ? główna magistrala od czasów przedwojennych nie została rozbudowana, pociągi jeżdżą 10 km/h szybciej. Naprawdę super huper progres...

 

U nas wybudowano nową nitkę, tzn odbudowano to co było 40 lat temu,, pierwszy przejazd zakończył się wykolejeniem bo nowiutkie tory były krzywo położone.

 

W dalszym ciągu za publiczne pieniądze zespół Antoniego bada teorie zamachu.

Jak inni łoili kasę na pierdoły to Cie jakąś zadek nie ściskał. Weź coś na rozluźnienie.

 

8on8q39ap6g0.png

 

to też jakiś dziwny zbieg okoliczności.. aaa no tak kryzys przyszedł... więc tak tak nagle wszystko zwalił z nóg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać w całości...

 

"Doczekałem się pięknej, wolnej Polski. Nie chcę jej stracić, o katastrofie smoleńskiej mam prawo mówić. Poświęciłem lotnictwu niemal 50 lat, z czego jako kapitan w liniach lotniczych ponad 30. Przewiozłem bezpiecznie miliony pasażerów od Alaski po Australię, od Tokio i wyspę Guam na środku Pacyfiku po Amerykę Północną i Południową. W cywilizowanym świecie do kokpitu samolotu wiozącego VIP-ów nikt nie ma wstępu. Dam przykład: w 2013 roku pani kanclerz Merkel leciała ze swą świtą do Indii. Samolotu nie wpuszczono w przestrzeń powietrzną Iranu. Kapitan prawie dwie godziny krążył po stronie tureckiej, po uzyskaniu zgody poleciał dalej. Pani kanclerz dowiedziała się o tym siedem godzin po wylądowaniu. Proszę sobie wyobrazić naszą polityczną gawiedź. Pewnie kapitana wyrzucono by za burtę, a politycy sami wiedzieliby najlepiej co robić.

Od momentu katastrofy pojawia się podejrzenia o spisek na życie prezydenta i zdradę stanu z obcym państwem. O bredniach głoszonych na temat katastrofy można napisać książkę lub nawet kilka. Wspomnę tylko wybrane. Pan minister Macierewicz zaraz po katastrofie twierdził, że Rosjanie na lądowanie premiera Tuska przywieźli w teczce ILS (Instrument Landing System), a na lądowanie prezydenta już nie przywieźli. Dalej Rosjanie nie odpędzili, powtarzam kuriozalne określenie „nie odpędzili”, naszego kapitana i nie zamknęli lotniska. Odpowiem panu ministrowi: ILS waży kilkaset kilogramów. Na lotnisku Okęcie był montowany 4 lata. Specjalnie wyposażony samolot kalibrował go, stabilizował ścieżkę schodzenia i centralną oś pasa. Na lotnisku Modlin instalowano ILS przez 3 lata. Koszt wyniósł 62 mln złotych. Panie Ministrze - kapitana nie odpędza się. To komary lub muchę z czoła można odpędzać. Lotniska nigdy nie zamyka się kapitanom, wyjątkiem jest sytuacja jeśli na pasie stoi inny, uszkodzony samolot. O lądowaniu lub nie decyduje tylko i wyłącznie kapitan. Pani poseł Kempa biegała po stacjach TV z rewelacją, że przyczyną katastrofy było niezabranie rosyjskiego nawigatora. Kosmiczna bzdura i kompromitacja pani poseł. Ma się to tak, jakby chirurgowi tuż przed operacją przyprowadzono salową i powiedziano, że jeśli pan doktor nie podoła, to ona pomoże przy operacji.

Katastrofę smoleńską mozolnie, przez głupotę, brak wiedzy, chciwość i cynizm, przygotowywała polityczna czołówka PIS. Zaczęło się w 2006 roku za rządów premiera Jarosława Kaczyńskiego. W czasie publicznego wystąpienia minister obrony z PIS-u zapytany został przez oficerów-pilotów samolotu Tu 154 za Specpułku dlaczego nie ćwiczą na symulatorach. Odpowiedź była następująca i niebywale skandaliczna: „Nie, bo to ruskie symulatory”. Dla mnie powiało grozą i jęknąłem: „będziemy mieli katastrofy”. Nomen omen ten minister zginął w katastrofie smoleńskiej. Ćwiczenia na symulatorach są niebywale ważne, uratowały wiele istnień i nie do pomyślenia jest, aby z nich rezygnować. Cały świat lotniczy z nich korzysta. Prezesi nawet najbiedniejszych linii lotniczych klną, ale płacą za ćwiczenia swoich załóg. Ogrom głupoty i braku odpowiedzialności powala tu na ziemię. Mogę dać dziesiątki przykładów, ale pozostanę przy swoim doświadczeniu. W mozolnych ćwiczeniach na symulatorze wielokrotnie wraz z załogą zabiłem się. Ale przyszła jeden raz okrutna rzeczywistość. Po 10-cio godzinnym locie, niewiele minut przed lądowaniem na moim lotnisku zrobiło się tragicznie. Mgła do samej ziemi, chmury, widzialność 50 m. Do zapasowego lotniska 800 km a paliwa resztki. Panie Ministrze Macierewicz, nikt mnie nie odpędzał, nikt mi nie zamykał lotniska ale widziałem śmierć w oczach i warunki ponad moje uprawnienia i siły. Myślałem już o straży pożarnej i karetkach. Pierwszy kontakt wzrokowy z ziemią miałem na dziesięciu metrach wysokości, błysnęła zielona lampa progu pasa i centralnej linii. Do portu samodzielnie bez pomocy „Follow me” nie mogłem pokołować. Nie było cudu, tylko wyszkolona załoga po wielu godzinach treningu na symulatorze. Wracający z urlopu w Singapurze, kolega kapitan i mój instruktor, wszedł przed lądowaniem do mojego kokpitu. Natychmiast został wyproszony. Nikt w takiej sytuacji nie może być w kabinie, w odróżnieniu od tego, co nasi politycy urządzili temu biednemu pilotowi pełniącemu funkcję kapitana

TU154. Żałość i rozpacz. Kiedy uderzycie się w piersi? Polityka PIS w imię idiotycznych i partykularnych fobii pozbawiła pilotów

Specpułku ćwiczeń w symulatorze, obniżając bezpieczeństwo lotów w tym lotów z najważniejszymi osobami w Polsce. To był wstęp do katastrofy.

Rok 2008. Prezydent Lech Kaczyński wraz z zaproszonymi gośćmi, prezydentami i premierami lecieli do Gruzji przez Azerbejdżan. Gruzja była w stanie wojny z Rosją. Dlatego Pan Prezydent akceptuje taką trasę. W trakcie lotu Pan Prezydent zmienia swoją decyzję i poleca kapitanowi zmianę trasy lotu wprost do Tbilisi. Kapitan odmawia, bo nie zezwalają na to przepisy, ponadto gdyby niezidentyfikowany obiekt pojawił się w strefie działań wojennych mógłby być zestrzelony przez Gruzinów lub Rosjan. Mielibyśmy przez głupotę niebywały skandal międzynarodowy i na sumieniu prezydentów i premierów. Kapitan został obrażony przez Pana Prezydenta, nazwany tchórzem. Po przylocie do Warszawy straszony konsekwencjami. A wystarczyło polecić jednemu z licznych doradców-prawników zajrzeć do prawa lotniczego i naszego AIP. Wtedy kapitan zostałby przeproszony. Nie posądzam o samodzielny, nierozsądny pomysł samego Prezydenta. W samolocie był odcięty od światowych informacji, a newsy podały, że prezydenci Francji i Rosji lecą aktualnie z Moskwy do Tbilisi w asyście myśliwców. Pewnie jakiś usłużny poddał więc panu Prezydentowi przez telefon przednią myśl zmiany trasy lotu. Po tym zdarzeniu pozostało już w Specpułku niewielu doświadczonych pilotów, którzy chcieli latać z prezydentem. Kapitan nie może odmówić lotu, ale może, np. zachorować. To była kolejna cegła przyłożona do katastrofy.

Na lot do Smoleńska w fotelu kapitańskim zasiadł więc pilot nieposiadający w pełni uprawnień kapitańskich jak stwierdziła komisja. Opowiem jak to jest w liniach lotniczych. Na przykład jeśli ważność ćwiczeń w symulatorze przeciągnie się nawet o jeden dzień kapitan odmawia lotu. Kapitan odmówił lotu rano w słoneczny dzień do Wrocławia i z powrotem, bo zapomniano wyposażyć kokpit w ręczną, wymaganą instrukcją, latarkę. Ten młody kapitan miał rację. W tym locie mogło np. nastąpić zadymienie kabiny i ta latarka ratowałaby wszystko – odczyty przyrządów. Składam Jego Magnificencji Rektorowi Politechniki Rzeszowskiej gratulacje. Ten młody pilot od Pana wyszedł, tak jak wielu innych. Dziś latają oni jako kapitanowie w najlepszych liniach świata. Uważam, że gdyby tego młodego pilota Tu154 potraktowano jak w cywilizowanych społeczeństwach, to znaczy uszanowano jego kwalifikacje i decyzje oraz pozostawiono kokpit zamknięty, to po otrzymaniu standardowej informacji o pogodzie z wieży kontrolnej smoleńskiego lotniska i jeszcze bardziej nadzwyczajnej i dodatkowej informacji o godz. 08.24 że „warunków do przyjęcia nie ma”, to kapitan po stwierdzeniu, że na wysokości 100m nie widzi ziemi i pasa, odleciałby ma lotnisko zapasowe lub postawił samolot w krąg. Zgodnie z instrukcją wykonywania lotów. I to jest cała wiedza. Jednak chciwość, zarozumialstwo i cynizm możnych polityków zwyciężyły.

Przed wejściem pasażerów na pokład, honorem i przywilejem kapitana jest witanie najważniejszej osoby wraz z małżonką, czyli pana Prezydenta. Odebrał ten przywilej kapitanowi Dowódca Wojsk Lotniczych – generał Błasik. Po prostu pokazał mu jego miejsce i to, że jest tu nikim – poniżające i podłe. Ja w takiej sytuacji odmówiłbym lotu. Niby niewyobrażalne, ale nie dla tych którzy wiedzą o co idzie, zwłaszcza dla pilotów. Jest to kolejna cegła budująca to nieszczęście. Na 11 minut przed katastrofą kapitan otrzymuje wiadomość że "Pan Prezydent jeszcze nie podjął decyzji co robimy dalej”. To oburzające i paraliżujące oświadczenie. To kapitan ma wiedzieć, co robić i on decyduje! To on odpowiada za życie wszystkich na pokładzie, a nie pasażer, nawet najważniejszy! Kokpit winien być absolutnie sterylny i tylko kapitan może wydawać polecenia. Tam był po prostu bałagan. Nie wiadomo było kto dowodził, kapitan nie był w stanie pozbyć się gości (intruzów) z kokpitu, samolot pędził do ziemi, nic nie było widać poniżej nieprzekraczalnych 100 m. Generał, Dowódca Wojsk Lotniczych zamiast wrzasnąć w tym momencie „do góry!” nawet nie wyrzucił i nie uciszył intruzów – horror. Pan minister Macierewicz z uporem twierdzi, że załoga zamierzała odejść na drugi krąg. Panie Ministrze, już byli tak nisko że zadziałała instalacja TAWS „Pull up, terrain ahead”. To paraliżująca informacja, każdy pilot natychmiast ucieka do góry, jeśli zdąży. A co robi załoga? Kapitan wycisza sygnalizację zmieniając nastawy wysokościomierza barycznego, tym samym pozbawiając się wskazania wysokości progu pasa – czyste samobójstwo. Robi to po to, aby sygnalizacja przy dalszym zniżaniu mu nie przeszkadzała! Chciał zobaczyć ziemię jak najszybciej przed minięciem radiolatarni. Po prostu na siłę chciał lądować. Naciski na niego, niekoniecznie słowne, były niewyobrażalnie mocne, tak aż uderzyli w ziemię 900 m od progu pasa. Dokładnie jak przez kalkę w Mirosławcu gdzie samolot CASA także uderzył 900 m przed progiem, taka sama pogoda.

Jednak informacja od Prezydenta nie była ostatnim ani najmocniejszym ciosem dla kapitana. Najboleśniej ugodził go kolega-kapitan samolotu JAK40, który kilkanaście minut wcześniej „spadł” na pas w odległości 700 m od progu. Dlaczego spadł? Bo pogoda była już fatalna i zniżając się poniżej dopuszczalnej wysokości 100 m ujrzał ziemię będąc już nad pasem. Nie zgłosił obowiązującej formuły, że widzi pas i prosi o zgodę na lądowanie. Zrobił to bez zgody wieży. Czym to się kończy dam przykład: podczas identycznej pogody na Teneryfie kapitan B747 otrzymał zgodę z wieży na start i gdy się rozpędzał kapitan drugiego B747 bez zgody wieży w kołował na środek pasa. Wynik – 862 osoby spłonęły. Pasażerowie rejsu JAK40 winni wygrać ogromne odszkodowania za narażenie ich życia. Otóż kapitan Tu154 zapytał przez radio kolegę-kapitana JAK40 o pogodę. Ten odpowiedział, cytuję: „Pizdowata, widać 200400 m, podstawa chmur 50 m, mnie się udało, możesz próbować”. To jest haniebne. Życie Prezydenta i ponad 90 innych osób to nie rosyjska ruletka, albo się uda albo nie. Winien krzyknąć „Uciekaj jak najszybciej”. Ten kapitan bryluje teraz na salonach pana ministra Macierewicza i jest jego pupilem. Panie Ministrze, różnimy się, ja też mam swojego guru. Jest nim dr nauk technicznych, emerytowany pułkownik pilot doświadczalny Antoni Milkiewicz. Jako młody oficer-inżynier brał udział w komisji badającej katastrofy naszych IŁ62. Mimo nacisków potężnego ZSRR udowodnił winę producenta silników, narażając tym samym przyszłość swoją i swojej rodziny. Gratuluję Panie Ministrze pupila. Tak rodziła się katastrofa smoleńska, w której wybitny udział mieli politycy karmiący nas kłamstwami. Pomaga im kler, a szczególnie episkopat. Od sześciu lat słyszę z ambon: „Żądamy prawdy”. A ta prawda jest znana. Nasza znakomicie wykształcona (pozazdrościć może nam wiele państw) komisja badania wypadków lotniczych ogłosiła wyniki. Zapewniam wszystkich, gdyby rozpatrywałaby to najlepsza amerykańska komisja NTSB, to wynik byłby identyczny. Jedynie zdjęto by jakąkolwiek odpowiedzialność z pracowników wieży , tak jak zrobił to nasz sąd po katastrofie w Mirosławcu. Ponadto dowiedzielibyśmy się o treści rozmów braci tak przed katastrofą jak i w locie do Azerbejdżanu.

Z rozgłośni toruńskiej leje się rzeka bzdur o katastrofie, a „Najważniejszy” orzekł, że jej uczestnicy byli „prowadzeni na specjalne zamordowanie”. To jest rozpaczliwie chore. Biskup zamyka z błahych powodów nie wiadomo na jak długo nam, wiernym świątynię a nie potrafi zareagować, gdy na drugi dzień po tragedii, w środku metropolii, najbardziej katoliccy dziennikarze ogłaszają światu, że Rosjanie dobijali pasażerów. Do dziś nie ma nagany kościoła ani sprostowania i przeprosin. Ja to teraz robię – przepraszam Rosjan. Każdego 10-tego dnia miesiąca na czele z duchownym, z wizerunkiem Chrystusa i Matki Bożej, z flagami narodowymi o napisach niewybrednych i ubliżających Prezydentowi Państwa i Premierowi odbywają się partyjne wiece i modły o wolną Polskę. Żadnego biskupa to nie boli. Dzisiaj upominają nas i nazywają Targowiczanami. Już zrozumiałem nauki Kościoła. Służy temu, który więcej da lub więcej obieca. Gdzie jest biskup, który mówił „Największą mądrością jest umieć jednoczyć – nie rozbijać”. Tego dzisiejsi pasterze katoliccy nawet nie wspominają. Był to prymas Wyszyński.

Największym naszym wstydem jest zespół pana Macierewicza wraz z jego "profesorami". Otóż wszystkie komisje świata badające katastrofy lotnicze zaczynają od analizy wyszkolenia i przygotowania załogi, ostatniego wypoczynku, posiłku, sytuacji w pracy, w domu i lotu od samego przygotowania do startu. Panowie w zespole zaczynali od kolejnego wybuchu wskazanego przez guru, tak jakby samolot sam leciał. Prof. Nowaczyk oświadczył, że samolot był wprowadzony na zły pas. Panie profesorze to nie Frankfurt lub Amsterdam, w Smoleńsku jest tylko jeden pas! Dziwi się Pan, że zwolniono go z Uniwersytetu Maryland, ja dziwię się, że Pana wogóle przyjęto. Nie wspomnę już o parówkach i różnych puszkach. Proponuję profesorom przed następnymi dociekaniami kupić godzinę lotu na symulatorze z instruktorem. Zapytać instruktora jak zachowują się piloci po sygnale „Pull up”. Podpowiem natychmiast: pełen gaz i do góry. A co robiła nasza załoga? Gnała do ziemi nadal, wyłączając sygnalizację. Żal mi bardzo rodzin ofiar po dwakroć. Za stratę bliskich i za drwiny ze strony polityków.

Radziłbym, a szczególnie Pani poseł-mecenas, zapytać pana Prezydenta, pana Sasina, pana Łozińskiego i innych, którzy byli najbliższymi doradcami Prezydenta: jaki dureń z ich otoczenia wymyślił lotnisko Smoleńsk, stare, zdewastowane, nieczynne od dawna lotnisko wojskowe mając w pobliżu dwa międzynarodowe, cywilne, czynne i sprawne porty lotnicze! Jaki skończony dureń wsadził do jednego samolotu tyle ważnych osobistości, zamiast rozlokować w trzech środkach transportu. I nie ubezpieczył ich. Czy to też wina Tuska? Głosowałem z wielką nadzieją na mojego idola pana Lecha Kaczyńskiego – spokojnego, średniej klasy urzędnika. Zimny prysznic otrzymałem wieczorem jak prezydent elekt zameldował swojemu pierwszemu sekretarzowi wykonanie zadania. Wiedziałem, że będziemy mieli dwóch prezydentów: de jure i de facto . I tak pozostało. Było wiele zamachów na carów, bojarów, książąt, króli, papieży i prezydentów mocarstw. Pojedynczo, nie zbiorowo. Nasz Prezydent nie zagrażał nikomu, nie miał armii z bronią nuklearną. Nie był wybitnym mężem stanu, tylko mężem wspaniałej Pierwszej Damy. Nie bywał zapraszany na salony polityczne świata, ani sam nie zapraszał. Zginął przez cynizm najbliższych, ich chciwość i głupotę. Stąd dzisiaj ta żądza wynagrodzenia mu przez stawianie pomników, nazwy placów i ulic, a może wkrótce i miast. Piszę to w wielkim żalu i smutku, bo miałem sentyment do tego człowieka.

Jerzy Grzędzielski

Emerytowany kapitan linii lotniczych

Pilot doświadczalny samolotowy i szybowcowy

Instruktor samolotowy i szybowcowy

Inspektor Wyszkolenia Lotniczego

Oficer rezerwy Wojsk Lotniczych

Nalot w powietrzu ponad 25.000 godzin"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zły Macierewicz... szkoda ze się odezwał, bylibyście jeszcze na etapie pancernej brzozy i byłby święty spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porównaniu z pozyskanymi środkami z tytułu sprzedaży spółek i funduszy które otrzymaliśmy z tyłu współorganizacji euro PO miało warunki nieporównywalnie lepsze.

To mówisz że teraz to gigantyczne obiecane rozdawnictwo PiS będzie się odbywać w gorszych warunkach prywatyzacyjnych ? Biada temu krajowi. "Grecja" na horyzoncie, choć nie do końca bo ze względu na brak Euro w naszym kraju nikt na taką skalę jak Grecji ratować nas nie będzie. Mówisz że nie będzie podwyżek ? Oj naiwny, naiwny. Albo spełnianie obietnic i podwyżki, albo brak podwyżek ale nie spełnienie obietnic.

no to proszę co się zmieniło na lepsze ?

Mówiłem już, musisz wyjść z ciemnogrodzkiej "piwnicy" i otworzyć oczy, może pisowski propagandowy beton zostanie skruszony choć w to wątpię.

tylko błagam nie podawaj jako przykład najdroższych i najbardziej bublowatych dróg w europie..

Teraz PiS pokaże jak się buduje tanio i dobrze :-).

Nie stałem w kolejkach do lekarza, nie proponowali mi terminów na przyszły rok.

Zobaczymy jak szybko to się zmieni za PiS. Na razie prawie nic o tym nie mówią.

Mi za PO żyło się odczuwalnie DROŻEJ.

Rozdawnictwo PiS też niestety musi skończyć się wzrostem cen. Wzorcowe dla PiS Węgry mają VAT 27%, Polskę też to czeka.

przecież chłopaki ze służ są pod ochroną... patrz jaka ironia losu..

Wiem, PiS chroni tych ze Skoków oraz własną "rodzinę" będącą na bakier z prawem.

 

Jak inni łoili kasę na pierdoły to Cie jakąś zadek nie ściskał. Weź coś na rozluźnienie.

Jak Duda "łoił" kasę na wypady na narty, z których jeden o mało co nie skończył się "zamachem" ;-) to miałeś znów zamknięte oczy. Trudno się przebić przez ciemnogrodzki beton, oj trudno.

 

No tak zły Macierewicz... szkoda ze się odezwał, bylibyście jeszcze na etapie pancernej brzozy i byłby święty spokój.

Brzoza nie musiała być "pancerna". Wystarczy że była drewniana, ale żeby to zrozumieć trzeba się uwolnić spod propagandy pisowskiej i bełkotu Antoniego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zły Macierewicz... szkoda ze się odezwał, bylibyście jeszcze na etapie pancernej brzozy i byłby święty spokój.

 

nie no, cudny gość, mąż stanu, murowany kandydat na kolejne pomniki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że w owym feralnym dniu zachował się, jak na prawdziwego patriotę przystało!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwisz się chłopinie?

głodny był...

Ale że się nie bał że Rosjanie go otrują ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten filmik dla fetka trza byłoby wersji dvd wysłać żeby se kolega co ranek przed siadaniem oglądał

choć fan club prezesa odporny na wszelkie prezentacje ....

Nikt mi nie powie.....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, cudny gość, mąż stanu, murowany kandydat na kolejne pomniki :)

pomniki to teraz w dwóch kopiach produkować będą i tylko dostawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że w owym feralnym dniu zachował się, jak na prawdziwego patriotę przystało!

... nie chciał patrzeć jak dobijają ludzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nie chciał patrzeć jak dobijają ludzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik dla fetka trza byłoby wersji dvd wysłać żeby se kolega co ranek przed siadaniem oglądał

a co ten film niby ma do smoleńska ? dwa zupełnie inne samoloty (również konstrukcyjnie), dwie zupełnie inne sytuacje i co najwierniejsze drastycznie różne efekty.

 

dziwisz się chłopinie?

głodny był...

jasne, najlepiej niech wszyscy się zwalą na miejsce. I co by to niby dało ? jeśli byliby na miejscu powinni zostać natychmiast ewakuowani.

 

Mówiłem już, musisz wyjść z ciemnogrodzkiej "piwnicy" i otworzyć oczy, może pisowski propagandowy beton zostanie skruszony choć w to wątpię.

to napisz jeszcze raz, skoro to takie oczywiste nie powinno stanowić żadnego problemu... ale pewno będzie jak z kolegą Jarkiem.. do znudzenia powtarzane "przecież pisałem", "było"... tylko nit wie gdzie.

 

Teraz PiS pokaże jak się buduje tanio i dobrze :-).

 

Wyświetl postUżytkownik fetek dnia 16.05.2016 - 19:12 napisał

Nie stałem w kolejkach do lekarza, nie proponowali mi terminów na przyszły rok.

Zobaczymy jak szybko to się zmieni za PiS. Na razie prawie nic o tym nie mówią.

 

Wyświetl postUżytkownik fetek dnia 16.05.2016 - 19:12 napisał

Mi za PO żyło się odczuwalnie DROŻEJ.

Rozdawnictwo PiS też niestety musi skończyć się wzrostem cen. Wzorcowe dla PiS Węgry mają VAT 27%, Polskę też to czeka.

a co to ma do rzeczy ? nie rozmawiamy o tym co będzie tylko o tym co było lub jest. Wyraźnie napisaliście że za PO było lepiej a teraz jest do kwadratu gorzej. KONKRETY!

 

Jak Duda "łoił" kasę na wypady na narty, z których jeden o mało co nie skończył się "zamachem" ;-) to miałeś znów zamknięte oczy. Trudno się przebić przez ciemnogrodzki beton, oj trudno.

nie no gratuluje, ja tu o milionach jak nie miliardach a Ty ciągle sztuki liczysz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, najlepiej niech wszyscy się zwalą na miejsce. I co by to niby dało ? jeśli byliby na miejscu powinni zostać natychmiast ewakuowani.

 

oczywiście!

jeszcze by ich ruskie dobiły!

 

a co to ma do rzeczy ? nie rozmawiamy o tym co będzie tylko o tym co było lub jest. Wyraźnie napisaliście że za PO było lepiej a teraz jest do kwadratu gorzej. KONKRETY!

 

 

dalej rządzą złodzieje, tyle, że tym razem dodatkowo chorzy psychicznie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie napisaliście że za PO było lepiej a teraz jest do kwadratu gorzej. KONKRETY!

Janowiec. To tylko taki symbol udolności PiS. W skali makro jeszcze na szczęście nie jest gorzej, ale już niedługo realizacja obietnic wyborczych pogorszy sytuację Polski diametralnie.

to napisz jeszcze raz, skoro to takie oczywiste nie powinno stanowić żadnego problemu... ale pewno będzie jak z kolegą Jarkiem.. do znudzenia powtarzane "przecież pisałem", "było"... tylko nit wie gdzie.

Wyjdź z zatęchłej, ciemnej pisowskiej piwnicy bez okien na świat i rozejrzyj się dookoła. Tylko pamiętaj żeby otworzyć oczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janowiec. To tylko taki symbol udolności PiS. W skali makro jeszcze na szczęście nie jest gorzej,

W ciągu 2 lat stadniny przyniosły 18mln strat, oficjalne dane po kontroli NIK, co mieli to przyklepać ? a może wręczyć nagrody ?

 

gdzie te konkrety ?

 

Wyjdź z zatęchłej, ciemnej pisowskiej piwnicy bez okien na świat i rozejrzyj się dookoła. Tylko pamiętaj żeby otworzyć oczy.

no właśnie.. jak mi zabraknie argumentów to nawrzucam koledze.. gdybyś nie był taki otępiały na umyśle to byś napisał cokolwiek... np że wybudowali Ci stonkę i masz bliżej na zakupy.

 

potrafisz uzasadnić jakąkolwiek swoją wypowiedzieć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 2 lat stadniny przyniosły 18mln strat, oficjalne dane po kontroli NIK, co mieli to przyklepać ? a może wręczyć nagrody ?

 

W ciągu pół roku zdechły dwie klacze może nie jakieś nie wiadomo ile warte, ale fama po świecie o "dobrej zmianie" poszła. Mam nadzieję, że nowym panom tej stadniny uda się opanować kryzysową sytuację bez typowej dla PiS propagandy.

potrafisz uzasadnić jakąkolwiek swoją wypowiedzieć ?

Po co ? Wobec pis-betonu i tak wszystkie uzasadnienia są bezsilne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu pół roku zdechły dwie klacze może nie jakieś nie wiadomo ile warte, ale fama po świecie o "dobrej zmianie" poszła. Mam nadzieję, że nowym panom tej stadniny uda się opanować kryzysową sytuację bez typowej dla PiS propagandy.

zdechły 3 klacze, jedna za czasów poprzedniego prezesa i dwie po jego zmianie. Wkurzyły się na PiS i odwaliły kitę, skoro tak z dnia na dzień zaszkodziła im prezesura... nie zęby to była winna wcześniejszych zaniedbań.

 

Po co ?

żeby nie skończyć dyskusji i nie zrobić z siebie głupka.

 

Wobec pis-betonu i tak wszystkie uzasadnienia są bezsilne.

myślisz że ciągle powtarzanie tego samego przyniesie jakikolwiek efekt ? co najwyżej pomysłodawca pozwie Cie o nadużycie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdechły 3 klacze, jedna za czasów poprzedniego prezesa i dwie po jego zmianie.

Czyli zdychalność wzrosła o 50% za dobrej zmiany ;-).

Wkurzyły się na PiS i odwaliły kitę, skoro tak z dnia na dzień zaszkodziła im prezesura... nie zęby to była winna wcześniejszych zaniedbań.

Może silnie przeżyły zmianę ludzi, do których były przywiązane ;-).

żeby nie skończyć dyskusji i nie zrobić z siebie głupka.

Moja skromna osoba to pikuś popatrz na Antoniego. Ten to dopiero robi z siebie pośmiewisko na skalę światową.

myślisz że ciągle powtarzanie tego samego przyniesie jakikolwiek efekt ?

Myślę że nie, ale chyba jeszcze taką delikatną krytykę można w tym kraju wygłaszać ?

co najwyżej pomysłodawca pozwie Cie o nadużycie.

A kto jest pomysłodawcą tego określenia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 100%.

Słusznie o 100% ;-). Masakra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie krytyka tylko nieudolna próba dowaleniu komuś. Wszystko co teraz powtarzasz to przejęta retoryka, w dokładnie taki sam sposób określano grupę ludzi którą reprezentowałeś i reprezentujesz nadal.

 

Masakra.

to też nie wiesz ile 2+2 wiemy już od lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za paskudny troll...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też nie wiesz ile 2+2 wiemy już od lat.

Nie wiem tylko czy na pewno PiS to wie. Mam nadzieję że tak.

 

A wracając do tematu to tutaj jest szczegółowy reportaż z tego w/w eksperymentu amerykańskiego z próbnej katastrofy Lockheed Constellation. Ciekawy materiał bardzo dokładnie pokazujący jak drewniany słup może obciąć skrzydło potężnego samolotu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

łapiesz te "drobne" różnie czy nie bardzo ? na podstawie tego samego filmu próbowano nie jedną teorię.. w tym WTC z 11 września. Cóż siedź i oglądaj do znudzenia może się czegoś nauczysz.

 

w 1998 roku we włoskim kurorcie Cermis EA-6B Prowler przeciął skrzydłem stalową linę kolejki górskiej.Przez nieuwagę zabili 20 osób i wrócili sobie do bazy... cóż wychodzi na to że brzozy i drewniane słupy są kilkadziesiąt razy mocniejsze od stali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

łapiesz te "drobne" różnie czy nie bardzo ? na podstawie tego samego filmu próbowano nie jedną teorię.. w tym WTC z 11 września. Cóż siedź i oglądaj do znudzenia może się czegoś nauczysz.

 

Beton pozostanie betonem. Tu nie ma różnicy. Choć nie, jeden jest mocniejszy a inny słabszy. Pisowski należy do najtwardszych (najmocniejszych). Beton do tego jest słabo lotny.

 

w 1998 roku we włoskim kurorcie Cermis EA-6B Prowler przeciął skrzydłem stalową linę kolejki górskiej.Przez nieuwagę zabili 20 osób i wrócili sobie do bazy... cóż wychodzi na to że brzozy i drewniane słupy są kilkadziesiąt razy mocniejsze od stali.

 

W dalszym ciągu pokazujesz braki w lotności i zrozumieniu katastrof lotniczych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beton pozostanie betonem

czytając Twoje wypowiedzi nie będę zaprzeczał wręcz się z tym zgodzę w 100%. W Twoim przypadku to co najmniej LC55/60, tzw beton wysokowytrzymały

 

W dalszym ciągu pokazujesz braki w lotności i zrozumieniu katastrof lotniczych.

Ty wręcz przeciwnie, porażasz i przerażasz.

 

Dar z niebios...

 

4%28333%29.jpg

 

 

Lechu, ja z tą brzozą to tak wiesz.pół żartem pół serio.. ale widzę że Ty naprawdę jesteś na tym etapie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając Twoje wypowiedzi nie będę zaprzeczał wręcz się z tym zgodzę w 100%. W Twoim przypadku to co najmniej LC55/60, tzw beton wysokowytrzymały

'fetek' jesteś wyjątkowo zaślepiony niezwykle prymitywną propagandą Antoniego w tej sprawie. To cecha charakterystyczna dla członków sekty smoleńskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 18

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.