Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile - Łódź - wątek klubowy.


barni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

borysko oczywiście, że spotkanie w salonie odsłuchowym to lepszy pomysł, ja Peron zaproponowałem ze względu na ówczesny brak jakichkolwiek innych opcji spotkania. Umawiamy się na jakiś konkretny dzień większą grupą, czy każdy osobno będzie "męczyć" piomisa? Można wiedzieć jaki sprzęt jest w tym salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie w Łodzi piątek 18 czerwca o godz 19.Adres podam na pw lub tel.Zabierzcie z sobą płyty i jeżeli chcecie to elementy waszych systemów też możecie przywieźć.Ze stereo będą Vandersteen 1Ci i PrimaLuna Prologue Premium na EL34 i jeszcze kilka innych zabawek.Będzie też coś dla miłośników kina -referencyjny projektor Sony VPL VW200.Mam nadzieję że termin spotkania będzie odpowiadał większości z zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

elvis512, 17 Cze 2010, 21:44

 

>By the way,

>

>Piotrek w Warszawie nie masz już z kim słuchać, czy po prostu lubisz łódź:) ??

 

Piotrek najprawdopodobniej ma obawy przed konfrontacją. Sprasza do siebie niemal wszystkich ale rewizytą widać z tego gardzi :) Wielokrotnie go zapraszałem ale chyba mam za tanie klocki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejku-zaraz tam gardzi-stary juz jestem i zapominam,a zreszta w glowie inne tematy-a muza to

jest pasja i na chwilke odskocznia od zycia tego realnego-przynajmniej dla mnie.

ps.masza1968 -obiecuje ze do Ciebie pryjade[tylko mulsa zeby nie bylo]ok!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.