Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile - Łódź - wątek klubowy.


barni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pojechałem głównie na konkurs piw domowych i ich degustację. Tegoroczna impreza była znacznie większa i bogatsza od poprzednich. Kilkadziesiąt piw przemysłowych z całego świata z różnych gatunków do spróbowania, a do tego piwo szynkowało kilka browarów restauracyjnych z Polski i kilkunastu piwowarów domowych. Super impreza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Może jednak dojdzie do spotkania? Pojawiło się kilku zainteresowanych, ale nikt nie postawił kropki nad "i". Może więc ja spróbuję: spotkajmy się 5 stycznia o godzinie 20 w Lizard King, Piotrkowska 62. Wcześniej chyba nie ma sensu z uwagi na święta. Czy znajdzie się ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Istnieje możliwość wynajęcia w Pabianicach fajnego miejsca w którym możliwe jest założenie "klubu melomana" tak to nazwijmy. Odbywałyby się tam spotkania mające na celu miłe spędzanie czasu przy muzyce i nie tylko.

Pomieszczenie 40mkw 3.5 metra wysokości, parking, monitoring, alarm, grube ściany.

Czy znalozłoby się klika osób chętnych do uczestniczenia w tym przedsięwzięciu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena to 26zł za mkw netto z opłat tylko prąd, postaram się zrobić jakieś zdjęcia.

Jestem optymistą, ale realizację Twojej propozycji widzę w czarnych barwach. Prawie 1300zł miesięcznie, 20 osób regularnie wpłacających daje około 70zł na "łebka" co miesiąc i niemal 1kzl za rok! Do tego dochodzi dojazd, inwestycja w wyposażenie pomieszczenia... Łódź i okolice do najzamożniejszych w kraju nie należą.

Na innym forum zaprosiłem każdego (!) chętnego do swojego domu, oferowałem kawę oraz miłą atmosferę i z ponad 10 000 tyś użytkowników skorzystała z zaproszenia tylko jedna osoba! Nie było warunków wstępnych, obowiązków ani wpłat, z założeniach miało to być zwykłe spotkanie i rozmowa o muzyce i sprzęcie, marzeniach i planach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->colcolcol

Kiedy organizujesz następne spotkanie?

 

http://www.audiostereo.pl/Lodz_i_okolice_laczcie_sie_I_20659.html

 

Ja na razie jestem pozytywnie zakręcony i nie mam nic przeciwko temu aby taki "klubik" powstał pod skrzydłami jakiegoś producenta, kilku mniejszych lub "komercyjnego" DIY, plus do tego składki kilku osób.

 

W pomieszczeniu zmieszczą sie spokojnie 3 zestawy, dwa standardowe i jeden "hi-end".

Zdjęcia w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kiedy organizujesz następne spotkanie?

 

To jest jak z pierwsza miłością: olśnienie, zawód, przejrzenie na oczy i trzeźwa kalkulacja.

Max 3 osoby, możliwy własny sprzęt, minimalny dorobek na forum i jakiekolwiek osłuchanie, bez alkoholu, bo to nie tego rodzaju impreza...

 

Q21 jest chyba najlepszym miejscem na 1-sze spotkanie, nie muszą o tym wiedzieć: cichosza...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.