Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofile - Łódź - wątek klubowy.


barni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może trochę inaczej zacznę. Szukam sali prób dla zespołu Łódź i okolice. Wiem że chłopaki nie mieliby nic przeciwko aby urządzić salę że tak powiem po audiofilsku i dzielić się tym dobrem ze zgrają słuchaczy. Może ktoś coś gdzieś wie. Najchętniej południe Łodzi, ale każda propozycja będzie rozważona. Taka sytuacja. Oczywiście odpłatnie w granicach rozsądku. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Siemka Łódź!!

Jestem z LDZ!!

Mam problem z  CD. Laser czyta bez problemu odsłuch jest spoko.

Ale problem pojawia sie przy wsuwaniu szuflady od CD ma problem z tym,zeby szuflada sie wsunela z płytą.

Mechanizm szuflady jest na pasku.

CD Goldenote Koala.

Potrzebuje pomocy!

Pozdro ŁDZ!!

Resized_20200519_185052.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

limit? Najmniej i fajnie 😉 .... wiem, że sie nie da!

Na razie nie jestem w fazie docelowego sprzetu, wiec nie mam zamiaru walić kasy, chodzi o obecną produkcje .

Na razie mam EH 12ax7 gold - właśnie grzeje i coś co kupiłem dawno temu i nie pamietam chyba tung-sol - nie mają oznaczeń na bańce a pudełeczka cholera wyrzuciłem 😞 .

EH są na razie surowe ale dynamiczne, na tung sol (wszystko z lampyelektronowe) jest bardziej aksamitnie w całym zakresie. EH grają dopiero ze 4 godziny.

W starsze wersje na razie nie wejde.

Edytowane przez szy_a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć ponownie.

🙂

Ostatnio mam fazę na dziwne inicjatywy.

https://www.facebook.com/marcin.kobierzycki.77

Jest miejsce na sprzęt i kilkanaście osób a i kapela na próbę może wpaść.

Możemy nawet zorganizować jakiś koncert w plenerze.

 

Klub Lokatora.

 

😄

Pozdrawiam.

Edytowane przez qqrydza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

  Poważnie? Byłoby to niczym test przerzutek Force i Ultegra na "jakichś" rowerach, na "jakiejś" trasie zrobiony przez filatelistów.

  Może dlatego kluby live umierają? Przekładanie kabli i wypinanie powyższych urządzeń, kiedy nie jesteśmy w stanie poznać 10% światowego dziedzictwa muzycznego, wydaje się hmm... nawet nie potrafię tego nazwać, aby nie obrazić. 

  Mam głód spotkań, ostatnie jednak mocno ostudziły mój zapał. Muzyka schodziła na plan dalszy. Puszczane jakieś bzdety podsunięte przez spotifaja albo innego samograja, ludowe pieśni z Chin albo bliżej nie znany pop bez śladu refleksji w celu błyśnięcia dyskusyjnymi możliwościami sprzętu było dołujące 😕  

Jeżeli lubisz muzykę klasyczną, dobry jazz, muzykę filmową, jeżeli coś Cię zafascynowało w brzmieniu, interpretacji lub realizacji - byłby to niezły początek do dyskursu. 

colega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.