Skocz do zawartości
IGNORED

Załamka


johnny

Rekomendowane odpowiedzi

misiom z Allegro nic do tego ze cie koles zjechal, oni tylko lacza kupujacych ze sprzedajacymi nic wiecej, jak zamierzasz udowodnic ze CD byl zepsuty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 lata później...

Miałem przygode na tym forum,otóz sprzedałem forumowiczowi o nicku "F4" Cd NAD C521 BEE,wysłałem mu na "gebe" ,ze niby pozniej zapłaci.Było to w listopadzie 2007 roku.Kwota 600 zł za Cd była okazja tymbardziej ze był w idealnym stanie.Za kilka dni twierdzil ze zrobi przelew,pozniej tak jeszcze tydzien i tydzien...W koncu stwierdził ze wysłał kase zaraz przed samymi swietami,czekałem tak do połowy stycznia..ale nic,myslałem ze poczta zwleka,ale nic na koncie sie nie pojawiało.Potem gdy zainterweniowałem ,to stwierdzil ze oczywiscie wpłacil i nie ma ochoty juz płacic drugi raz.Na moja prosbe zeby przesłał mi skan wpłaty stwierdził ze sie gdzies zgubil i go nie ma.Wiec nie potrafił mi nawet udowodnic ze wogóle taka wpłata nastapiła.Gdy go mocno nacisnąłem wpłacił łaskawie 300 zł czyli połowe kwoty.Reszte obiecał pozniej..i do dzis nie mam nic i juz nie wierze ze wpłaci ,bo za kazdym razem sie wykreca.Uwazajcie forumowicze na tranzakcje z "F4" a w kazdym razie nie sprzedawajcie mu nic dopoki nie zaplaci.Chciałem isc człowiekowi na reke ,a teraz czuje sie oszukany przez niego.UWAGA NA "F4"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to prawda to zwykły przewalacz z niego guzik Cię to obchodzi czy poczta nawaliła czy nie to on powinien sie tym martwić wygląda na to ,że jest zwykłym oszustem i naciągaczem z tego co opisujesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co opisujesz jest smutne i żenujące być może za bardzo zaufałeś , ale np ostatnio zakupiłem na allegro kolumny KEF-y dla kumpla z kwotę 1.700 zł i jakie było moje zdziwienie za dwa dni już były u mnie więc zadzwoniłem do faceta i wielce zdumiony powiedziałem ,że zapłacę za nie dopiero za 4 czy 5 dni na co sprzedawca nie miał jakichkolwiek obiekcji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takimi sprawami trzeba iść na policję. nie ma co się pieprzyć. jak wam się uda to udupicie gościa. Skoro już przestrzegacie to odradzam kupno od joolo, dżulu$$ i innych klonów pewnego julka z Krakowa. Pogadajcie z forumowiczem qman - wyśle wam pełne dane. Strzeżcie się tego gościa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że temat był już ruszany,ale może mimo wszystko założyć wątek z nickami nieuczciwych sprzedawców z Alledrogo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 925R, Sony TA F690ES, ST-S590ES, NuBERT NuBox 360, AKG K550, Graham Slee Solo klon, BCL.

"Doświadczenie jest ostatecznym kryterium prawdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro wprowadziło od jakiegoś czasu instytucje 'sporu'. U mnie pomogło. Otrzymałem zwrot kasy... a po jakimś czasie (kilka dni) zadzwonił właściciel firmy (jak się przedstawił) i zaproponował dodatkowe 50pln jako zwrot kosztów przesyłki i fatygi... oczywiście nadmienił, że byłoby miło gdybym zgodził się na anulowanie komentarzy (ja wystawiłem neutralny a sprzedający... negatywny).

 

Odradzam zakupy od handlarzy na allegro, polecam zakupy na ebay za granicą od użytkowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooger, 30 Maj 2008, 19:55

>Odradzam zakupy od handlarzy na allegro, polecam zakupy na ebay za granicą od użytkowników.

 

Kupiłem 3 tygodnie temu słuchawki na ebay.com i do tej pory nie ma...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

handluje troche sprzetem audio i niestety zagranica niejest tez cudownie - conajmniej jedna na 10 ofert jest mocno przeklamana a w przypadku bardzo dobrych ofert odsetek wzrasta do okolo 1/3

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam przestrogę Seby

Omijać szerokim łukiem niejakiego sku...a o nicku: joolo lub dżulu$$

przepraszam za kolokwialny styl, ale inaczej nie da rady.

Apropo"s mam do sprzedania uszkodzony midwoofer do VA Bach, który był w w/w kolumnach ,zakupionych właśnie od joolo, a które jego zdaniem były super sprawne. Tak więc tanio oddam ów "super sprawny" głośnik. :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.