Jump to content
IGNORED

Sosnowski - Kliczko ; Jak obstawiacie?


Baele

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dla Kliczki to w sumie był sparing, Dragon walczył o życie. Ale trzeba przyznać, że wstydu nie przyniósł, aczkolwiek nie ma się co oszukiwać - Kliczko go oszczędzał. Jak przyspieszył to walka się skończyła.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie ogladalem tylko katem oka bo stalem za barem w pracy i nie moglem skupic uwagi na tym co dzieje sie w reingu to jednak musze stwierdzic ze wstydu nie bylo a Albert robil poprostu co w jego mocy by z tym drabem przetrwac w ringu (kuzwa wielki skubaniec jest a te lapy dlugie na kilometr)

 

Jednym slowem mieli dac ladna walke i taka tez byla i ujmy na honorze Alebert nie ma wrecz przeciwnie,po walce Kliczko dal temu wyraz.

 

Po tej walce Sosnowski jest juz znany na swiecie ,zawalczy jeszcze kilka intratnych pojedynkow i moze smialo isc na emeryturke ,kupic wedki i smiac sie z biedy:)

 

robix

Link to comment
Share on other sites

Po obejrzeniu kilku pierwszych rund zorientowałem się że Sosnowski nie ma żadnych szans na wygraną w tej walce.

Kliczko od samego początku kontrolował przebieg walki i właściwie bezkarnie obijał Alberta

"swoimi pięścio-młotami",jeśli jeszcze do tego dodać że Sosnowski już po kilku pierwszych rundach był bardzo zmęczony, to było tylko kwestią czasu kiedy załapie bombę i będzie po walce.

 

A tak generalnie to na obecna chwilę nie widzę leszcza na braci Kliczko

Link to comment
Share on other sites

Adamek jak doda conajmiej 10kg wagi , pozostanie mu ta sama szybkosc , odpornosc na ciosy i bedziemy sie klocic , czy Kliczko mialby duuuza przewage nad Adamkiem , w chwili obecnej juz Adamek mialby duze szanse zagonic w ringu Kliczke. prawie na smierc, skoro Sosnowski, wytrzymal do 10 rundy ?

Link to comment
Share on other sites

octavarium

Przyznać jednak musisz,że Sanders i ten pierwszy byli innej klasy bokserami oraz dysponowali argumentami...Sosnowski ich zwyczajnie nie miał.Myśle jednak,że kwestią czasu(może już niedługiego)

jest pokonanie obydwu braci,artystami boksu takimi jak choćby Tyson cza Ali...nie są.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.