Skocz do zawartości
IGNORED

Diablo mistrzem WBC


arturkali5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownicy+

Tak jak myślałem, ale sądziłem że zaatakuje od początku. Diablo jednak rozegrał to taktycznie i to jak.

Sosnowski będzie miał 100X trudniej.......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że teraz powinien walczyc z 65 latkiem, przynajmniej będzie krócej.

Ten cały Diablo i jego pseudo kariera, to jakaś kpina k...a jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zaraz 65 latkiem?Wystarczy z Jr.choć już juniorem nie jest,zaliczy dechy w pierwszej i będzie po miszczu Włodarczyku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z nim jest nie tak Panowie "Znafcy"?

Facet dobrze boksuje, ma dosyć mocne uderzenie. Za marchewkę nie dopuszcza się do takiej walki. Może najlepszy nie jest, ale chyba mówienie o pseudo karierze to przesada.

Jedyne pretensje jakie mam to była to zbyt prosta walka. Za mało emocji. Fragomenii mógł by się nieco bardziej postarać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba78, 18 Maj 2010, 08:24

 

>Fragomenii mógł by się nieco bardziej postarać.

 

40 lat (po 20 przeboksowanych na zawodowych ringach) to jest dobry wiek na emeryturę w ciepłych krajach, a nie na jakieś wygłupy i walki o tytuły. No chyba że z bokserem klasy Włodarczyka

co to krzywdy raczej nie zrobi, a i $300.000 też piechotą nie chodzi.

Co zaś się tyczy samego Diablo, to kolejny przykład sztucznie nabijanych rekordów na kelnerach

i próby zrobienia na siłę z niego miszcza, co w końcu psim swędem się udało, tylko na jak długo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście należy pogratulować Włodarczykowi zwycięstwa, jednak również i mnie nie podoba się styl w jakim prowadzi walkę, owszem ma mocny cios ale szybkości i finezji u niego nie uświadczysz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 18 Maj 2010, 10:10

 

Zobaczymy na co stać Diablo , gdy będzie bronił tego pasa w kolejnych walkach.

To będzie już trochę inna motywacja.

 

Dla mnie przykładem nabijania rekordu na kelnerach jest " Cygan " Kostecki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on już raz chyba jakiegoś pasa bronił o ile mnie pamięc nie myli też "zdobytego" w żartobliwych okolicznościach, po czym zgarnął niezłe wp***dol i na jakiś czas wyleczył się z marzeń o karierze bokserskiej. Możliwe, że coś poplątałem, bo fanem Diablo akurat nie jestem, ale coś mi tak świta... Nie było tak przypadkiem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nie było tak przypadkiem?

 

 

Było , było chyba nawet nawiązywał do tego w wywiadzie po walce z Fragomenim.

Ale jak mówił to już przeszłość - zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>podobnie ja michalczewski od połowy kariery sztucznie utrzymywany przy pasie.

 

 

Michalczewski to ten Polak, z którym bał się walczyć Roy Jones Jr ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blomin, 18 Maj 2010, 16:14

 

 

Ale to fakt. W pewnym momencie , Darek w jakimś wywiadzie ( mieszkając jeszcze w Niemczech)

komentując prowadzone rozmowy ,dotyczące ewentualnej walki powiedział, że spotka się z Royem Jr. gdzie ten będzie chciał , tylko niech się wreszcie namyśli i nie kręci.

 

Taki mniej więcej był sens.

No i nie doczekał się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamiętam, roy proponował walkę na neutralnym terenie ale darka promo marudził ze jak roy chce jego pas to tylko w niemczech a w ogole podzial kasy do dupy etc.

bardziej byłbym sklonny twierdzic ze żadnemu z nich nie zależało, ktoś by spadł ze stołka a tak każdy miał mistrzunia i można lac przeważnie kelnerow za kase.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.