Skocz do zawartości
IGNORED

Co piąta polka się nie myje!


parantulla

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na silowni jest nagminne, ze panowie po zalatwieniu swojej sprawy nie myja rak. Nie mialbym nic przeciwko temu jesli to byloby po cwiczeniach kiedy juz ida do domu ale oni tak robia przed cwiczeniami. A potem uzywaja tych wszystkich sztang i ciezarow wszyscy. I to jest wkurzajace. Mam tez kilku takich zawodnikow, ktorzy przychodza ladnie ubrani tak jakby szli gdzies do klubu - przychodza, podpompuja miesnie a potem biora suszarki, wkladaja pod ubrania i susza pot. No i wiadomo - do klubu! Niesamowite.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Nie bierzecie pod uwagę pewnej możliwości - istnieje fetyszyzm kobiecy polegający na napawaniu się zapachem mężczyzny. Są kobiety zarzucające sobie na twarz przepocone podkoszulki mężczyzn i oddające onanistycznemu szalowi na łóżkach!

Idźcie kiedyś to tego klubu z owymi kolegami i obserwujcie co się dzieje!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>a z brodą to i na tydzień styknie.

>>

>no i jeszcze mozna possac

 

ło matko co mam ssać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 18 Maj 2010, 13:30

 

>piter z, 18 Maj 2010, 10:46

>

>>wniosek prosty - NIKT z ćwiczących tam niebierze prysznica...

>

>Prawdę powiedziawszy, to ja też nie biorę, bo po pierwsze się brzydzę (a bo ja wiem kto przede mną

>tam był i co robił?) a po drugie ostatnie o czym marzę, to wykitowac przed czterdziestką na

>zapalenie płuc czy jakie inne cholerstwo. A i bez prysznica jestem przeziębiony średnio raz w

>miesiącu, chociaż od drzwi siłowni do drzwi samochodu mam może z 15 metrów do przejścia i tyle

>wystarczy, żeby się konkretnie zaprawic.

>Ale nie zmienia to faktu, że w jednej i tej samej koszulce spokojnie latam tydzień na treningi bez

>prania albo i dwa jak czasem zapomnę, co już wzbudza podejrzenia mojej małżonki czy ja aby na pewno

>wychodzę na siłownię (a nie na przykład... gdzieś tam) bo pomimo dwóch godzin dziennie pizgania

>żelazem i normalnego się przy tym pocenia, treningowe ciuchy bardziej "pachną" torbą w której leżą i

>ewentualnie fajkami niż potem. Także nie tyle podejrzewam, co jestem pewien, że ci wszyscy capiarze

>na siłce już tam przychodzą śmierdzący, a niektórzy to dosłownie walą jak stary knur, który właśnie

>się wytaplał we własnych odchodach. Obrzydlistwo...

>A tak jeszcze mi się przypomniało, że na pierwszym (i dla mnie ostatnim z tego głównie powodu)

>Audioshow nie było wcale lepiej pod tym względem, w niektórych pokojach to nie szło wysiedziec, a co

>dopiero skupic się na czymkolwiek innym niż najkrótsza droga ewakuacji...

 

Powiem szczerze, że dziwię się takiemu podejściu. Po prostu nie rozumiem, jak można po treningu nie wziąć prysznica? Każda publiczna szatnia z prysznicami może zawierać grzyby, ale zakłada się po prostu klapki i bierze prysznic. Robię tak od 20 lat i grzyba nie złapałem. Dziwne.

 

Druga sprawa: nie rozumiem, jak można tydzień chodzić na treningi w tej samej koszulce?! Albo treningi słabe i delikwent się nie poci, albo poci się perfumami (trzeba przyjmować perfumy doustnie przed?), albo ma nieśmierdzący pot (wg mojej wiedzy to chyba niemożliwe, bo rozkładające się drobnoustroje jednak zawsze jakiś zapac wydzielają). Kłóci się to z pojęciem 'kultury fizycznej', a sport jakikolwiek można pod tą kategorię spokojnie podciągnąć.

 

Nie chodzi mi o wyśmiewanie kogoś, ale skoro ktoś czyni takie wynurzenia publicznie, to nie sposób się do nich po prostu nie odnieść. Wszystkie pozostałe przypadki suszenia koszulki suszarką do włosów, etc. to po prostu folklor jakiś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romekjagoda, 19 Maj 2010, 13:47

 

>Powiem szczerze, że dziwię się takiemu podejściu. Po prostu nie rozumiem, jak można po treningu nie

>wziąć prysznica?

 

Normalnie, można. Co w tym takiego dziwnego, że niektórzy zwyczajnie się brzydzą publicznych toalet, basenów czy prysznicy, tak samo jak inni na przykład podawania ręki napotkanemu menelowi czy zjadania baranich jąder na surowo (co w pewnych kulturach uważane jest za zniewagę niemal śmiertelną) po prostu.

 

>Druga sprawa: nie rozumiem, jak można tydzień chodzić na treningi w tej samej koszulce?!

 

A ile można chodzic w tych samych butach?! I co przed każdym przyjściu je pierzesz?

Albo Twoje stopy się nie pocą? Czy może pocą się perfumami?

 

>trzeba przyjmować perfumy doustnie przed?

 

Nie, można doodbytniczo i po.

 

>Kłóci się to z pojęciem 'kultury fizycznej', a

>sport jakikolwiek można pod tą kategorię spokojnie podciągnąć.

 

Oczywiście. Tak samo jak bieganie po lesie się kłóci i dlatego w każdym lesie jest przynajmniej jeden prysznic i szatnia z czystymi ciuchami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 19 Maj 2010, 15:37

 

>romekjagoda, 19 Maj 2010, 13:47

>

>>Powiem szczerze, że dziwię się takiemu podejściu. Po prostu nie rozumiem, jak można po treningu

>nie

>>wziąć prysznica?

>

>Normalnie, można. Co w tym takiego dziwnego, że niektórzy zwyczajnie się brzydzą publicznych toalet,

>basenów czy prysznicy, tak samo jak inni na przykład podawania ręki napotkanemu menelowi czy

>zjadania baranich jąder na surowo (co w pewnych kulturach uważane jest za zniewagę niemal

>śmiertelną) po prostu.

 

Nie chcę iść na konfrontację i pyskówkę - niepotrzebnie wziąłeś to tak do siebie.

Chciałem zauważyć tylko, że higienia osobista, o której jest wątek nie wymaga aktów tak heroicznych jak zjadanie jąder baranich - piszemy tu o kontakcie z wodą i mydłem. Nie wiedziałem, że sama myśl o prysznicu może takie skojarzenia budzić. Zresztą ciekawy paradoks - taki z Ciebie czyścioch, że brzydzisz się wziąć prysznic w publicznej szatni...

Nie wiem, może niepotrzebnie ironizuję, bo zapomniałem jakie są szatnie i prysznice w Polsce, ale wiele lat po trenigach i zawodach kąpałem się i myłem w różnych miejscach. Zawodnicy, którzy się nie myli po wyścigu i próbowali wejść do wspólnego autokaru, którym wracaliśmy dostawali po prostu buty na dupę i stek wyzwisk na plery. Dlatego nie rozumiem Twojego podejścia...

>

>>Druga sprawa: nie rozumiem, jak można tydzień chodzić na treningi w tej samej koszulce?!

>

>A ile można chodzic w tych samych butach?! I co przed każdym przyjściu je pierzesz?

Nie, po prostu zakładam skarpetki i zmieniam je po każdym treningu i każdego dnia. To one mają za zadanie chronić but przed wchłanianiem potu. Od czasu do czasu też piorę buty (sportowe).

 

>Albo Twoje stopy się nie pocą? Czy może pocą się perfumami?

 

Oczywiście, że sie pocą - dlatego się kąpie po trenigach, zmieniam skarpetki, etc.

 

>>trzeba przyjmować perfumy doustnie przed?

>>Nie, można doodbytniczo i po.

 

A to chyba żeby mieć pachnące bąki. Nie zrozumiałeś mnie - ja pytałem o to jak zapewnić sobie pachnący pot. Doprecyzuj proszę.

 

>

>>Kłóci się to z pojęciem 'kultury fizycznej', a

>>sport jakikolwiek można pod tą kategorię spokojnie podciągnąć.

>

>Oczywiście. Tak samo jak bieganie po lesie się kłóci i dlatego w każdym lesie jest przynajmniej

>jeden prysznic i szatnia z czystymi ciuchami.

 

Parantulla, nikt Ci nie każe brać prysznica na głuszy, gdy nie ma ku temu warunków. My jednak rozmawialiśmy o siłowni, gdzie są prysznice, szatnie, etc. Czyli są warunki, by się wykąpać i odświeżyć, a jednak niektórzy z tego nie korzystają.

Murzynek Bambo...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemycie sie po treningu jest swiadectwem.....Jezeli dana silownia nie spelnia wymaganych standardow, nie ma nic prostszego jak zmiana silowni na inna, lepiej wyposazona. To rynek reguluje standardy, natomiast jezeli klientela nie jest zainteresowana korzystaniem z prysznicy, po prostu ich nie bedzie. Mamy wiec byc moze doczynienie ze smierdzaca klientela? Nastepnym pomijanym elementem jest czystosc garderowby, poniewaz co z tego, ze ktos sie kapie raz, czy dwa razy dziennie, jezeli nosi te sama koszule dwukrotnie, lub czesciej? Jak czesto jestescie klientami w pralni chemicznej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romekjagoda, 19 Maj 2010, 16:20

 

>Parantulla, nikt Ci nie każe brać prysznica na głuszy, gdy nie ma ku temu warunków. My jednak

>rozmawialiśmy o siłowni, gdzie są prysznice, szatnie, etc. Czyli są warunki, by się wykąpać i

>odświeżyć, a jednak niektórzy z tego nie korzystają.

 

Nie rozmawialiśmy wcale o tym, że niektórzy nie korzystają z prysznica po siłowni (może nie muszą, bo na przykład mają w domu łazienkę) tylko o tym, że niektórzy już tam przychodzą capiący odorem przynajmniej kilkudniowym, co prawdopodobnie bierze się stąd, że nie myją się wcale, bo jednak "zapach" świeżego potu z treningu różni się nieco od smrodu niemytego kilkadziesiąt godzin (czy tym bardziej kilka dni) ciała.

 

>Chciałem zauważyć tylko, że higienia osobista, o której jest wątek nie wymaga aktów tak heroicznych

>jak zjadanie jąder baranich - piszemy tu o kontakcie z wodą i mydłem. Nie wiedziałem, że sama myśl o

>prysznicu może takie skojarzenia budzić.

 

A ja chciałem zauważyc (o czym już na samym początku wspominałem) że w tej konkretnej siłowni NIKT nie korzysta z prysznica, nie tylko ja. Może dlatego że bardziej odpychającego miejsca nie widziałem od czasu pobytu na polu namiotowym w Malborku, gdzie po paru telefonach zszokowanych turystów zrobił wjazd Sanepid i w trzy minuty cały bajzel w pizdu zamknął.

 

Nie wiem jak mam Ci to wytłumaczyc, ale na pewno znasz nie jedno i nie dwa takie miejsca, w których nawet za darmo niczego nie zjesz, chociaż byś padał z głodu, mam rację? No i tak samo ja nawet nie dotknę "obcej" deski klozetowej czy spłuczki w publicznym kiblu, podobnie jak nie wejdę pod obskurny i klejący od syfu prysznic. Tym bardziej, że nie muszę, bo za pięc minut będę się pluskał we własnej i pachnącej łazience.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Polacy są brudasy to jest od dawna wiadome,

nie wszyscy, oczywiście ale ta część społeczeństwa śmierdzącego daje świadectwo o reszcie.

Ja bym w szkołach wprowadził lekcje, ze dwie godziny w tygodniu. Godzina teorii i godzina mycia. Tylko pewnie w szkołach też pryszniców nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantulla, ja ogólnie peace ;-) Masz racje, są takie miejsca, że nawet za darmo bym nie zjadł i wierzę, że są takie łazienki, do których bym nie wszedł. Mnie nie chodziło o konkretny przypadek, a o podejście. Nie ma tematu.

 

Jozuehyt, mylisz się. Takich brudasów jak Belgowie nie widziałem. Kobiety w ogóle o siebie niedbające, z tłustymi włosami, śmierdzący i obleśni ludzie w metrze, etc. - nie wszyscy, ale ich duży odsetek. Do tego programy w TV o tym jak czyszczą ludziom mieszkania i remontują, bo niektórzy normalni wydawałoby się ludzie bytują w takich warunkach, za jakie u nas spółdzielnie z mieszkań eksmitują. Także to nie tylko polski smrodek, nie nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro złodziej, to pewnie i pijak bo wiadomo ze kazdy pijak to złodziej. ale czy co czwarty Polak to pijak? wątpię, raczej co drugi, czyli co drugi Polak to złodziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ostatnio czytałem kilka listów z zagranicy, pisanych bez polskich liter, no i z rozpędu przeczytałem sobie tytuł tego tematu: "Co piąta pałka się nie myje".

Zagadnienia z tematyki fizjologicznej chcąc-niechcąc weszły mi w krew, więc zacząłem czytać z podejrzeniem iż chodzi o stulejkę a tu takie rozczarowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż,kiedyś mówiono że gdy ludzie wymyślą urządzenia i maszyny,to będzie się lżej pracować ludziom.Zapewniano że ludzie będą mieć więcej czasu na korzystanie z życia,niestety na pracę trzeba poświęcać coraz więcej czasu,warunki w wielu zakładach tak dużych jak małych są nie do zniesienia,zarobki nie rosną w miarę podnoszenia wydajności pracy,itd...

 

Podobnie jak w temacie,jak na ironię,im więcej tym mniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grunt to dobra (samo)ocena

jak pijak, złodziej i brudas to z pewnością Polak

 

dodałbym jeszcze znawca motoryzacji i polityki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamel,

 

LOL. Slusznie, slusznie, ale po co byc skromnym. Polacy sa najlepszymi ekspertami w kazdej dziedzinie, a przede wszystkim mamy najlepszych inzynierow, co wynika tez z prostego faktu, ze polskie uczelnie sa tez najlepsze. Polacy, co do motoryzacji, sa rowniez najlepszymi kierowcami. Co wazniejsze, kazdy Polak jest tez lepszy od drugiego Polaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

areczek, 22 Maj 2010, 12:01

 

>Cóż,kiedyś mówiono że gdy ludzie wymyślą urządzenia i maszyny,to będzie się lżej pracować

>ludziom.Zapewniano że ludzie będą mieć więcej czasu na korzystanie z życia...

 

No i maja siedzac na bezrobociu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz :-), 22 Maj 2010, 15:32

 

>mamel,

>

>LOL. Slusznie, slusznie, ale po co byc skromnym. Polacy sa najlepszymi ekspertami w kazdej

>dziedzinie, a przede wszystkim mamy najlepszych inzynierow, co wynika tez z prostego faktu, ze

>polskie uczelnie sa tez najlepsze. Polacy, co do motoryzacji, sa rowniez najlepszymi kierowcami.

>Co wazniejsze, kazdy Polak jest tez lepszy od drugiego Polaka.

 

 

stary poczciwy dżez wrócił! Witamy jaśniepana. Dawno już nie czytałem tak dobrego, dowcipnego i elokwentnego tekstu. Co my polaczki byśmy zrobili bez naszego noworysza na obczyźnie? Kto by nam garść nowinek i savoir vivre'u przyniósł do tego zaściankowego kraju?

Powiedz, co tam u ciebie w LA? Słyszałem, że polki zaczęły się za tobą rozglądać od kiedy płacisz im równowartość 700 zł za godzinę przebywania z twoją niezwykle zacną osobą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaraz się zacznie!

Proponuję nałożyć sprzęt!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piąta jest dla mnie - ja się kąpię średnio raz na trzy tygodnie.

Szkoda tracić czas na mycie, skoro poza wodą jest tyle ciekawych miejsc do zwiedzenia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"A ile można chodzic w tych samych butach?! I co przed każdym przyjściu je pierzesz? Albo Twoje stopy się nie pocą? Czy może pocą się perfumami?"

 

 

Czy to miało być pytanie retoryczne? Buty powinny być wymieniane, najlepiej codziennie, bo tylko wtedy naturalna garbowana skóra jest w stanie wyschnąć, wytłuc bakterie i wywietrzyć się odpowiednio. Chodzenie bez przerwy w tych samych butach jest niehigieniczne i niezbyt przyjemne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.