Jump to content
IGNORED

GALE 3030 czy cos innego?

Puczin

Recommended Posts

Witam

Niedlugo planuje zakup kolumn. Mam okolo 700zl. Kolumny beda graly w pokoju 16m2. Co proponujecie w tej cenie? Czy gale 3030 będa dobre do mojego pokoju? Na zdjeciach wygladaja raczej na male kolumny. Czy nie będzie za mało basu?

Słucham wszystkiego, no moze oprocz metalu. Nie jestem audiofeelem, lecz lubie czysty, ladny dzwiek. Lubie gdy kolumny w razie potrzeby zagraja glosno, z duza iloscia basu. Jak one w ogole graja? Da sie na nich posluchac glosno muzyki, czy raczej to sa kolumny tylko do spokojnego grania?

Jest cos lepszego w tej cenie do tego pokoju? Moga byc kolumny podlogowe jak i tez podstawkowe. Zastanawialem sie tez nad tannoyami m2 i paradigmami 3. Co polecacie?

Z gory dzieki za pomoc.

Jeżeli jesteś z okolic Krakowa to zapraszam do mnie, mam Tannoye M2, które kupiłem właśnie za 700 zł około rok temu. Nie chcę ich sprzedawać, a zachęcić do nich właśnie.

Jeżeli lubisz słuchać głośno, to na tych głośnikach się da, nie zniekształcają do dosyć dużej głośności.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.