Skocz do zawartości
IGNORED

GALE 3030 czy cos innego?


Puczin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedlugo planuje zakup kolumn. Mam okolo 700zl. Kolumny beda graly w pokoju 16m2. Co proponujecie w tej cenie? Czy gale 3030 będa dobre do mojego pokoju? Na zdjeciach wygladaja raczej na male kolumny. Czy nie będzie za mało basu?

 

Słucham wszystkiego, no moze oprocz metalu. Nie jestem audiofeelem, lecz lubie czysty, ladny dzwiek. Lubie gdy kolumny w razie potrzeby zagraja glosno, z duza iloscia basu. Jak one w ogole graja? Da sie na nich posluchac glosno muzyki, czy raczej to sa kolumny tylko do spokojnego grania?

Jest cos lepszego w tej cenie do tego pokoju? Moga byc kolumny podlogowe jak i tez podstawkowe. Zastanawialem sie tez nad tannoyami m2 i paradigmami 3. Co polecacie?

Z gory dzieki za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś z okolic Krakowa to zapraszam do mnie, mam Tannoye M2, które kupiłem właśnie za 700 zł około rok temu. Nie chcę ich sprzedawać, a zachęcić do nich właśnie.

 

Jeżeli lubisz słuchać głośno, to na tych głośnikach się da, nie zniekształcają do dosyć dużej głośności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.