Skocz do zawartości
IGNORED

MANTA V3 - 3 pytania do użytkowników, PROSZĘ O PORADĘ


NOWOROSYJSK

Rekomendowane odpowiedzi

Hm no niby v3 jest inna konstrukcja, bardziej zaawansowana niz niezwykle skromny oberon dlatego nadal mam nadzieje ze ta v3 to taka lampa w 99% ;) Super by bylo jakby ktos mial porownanie v3 do v5/v7 lub do oberona. Wtedy rozwialby wszelkie watpliwosci ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na Oberonie z kolumnami od V7 więc mam trochę rozeznania,

 

Jeśli się nie mylę V5 to full lampa - chyba warto kupić za parę stówek !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez biore taka opcje pod uwage zeby kupic v5 ale no te 250zl wiecej to dla mnie dosyc duzo. Ale z drugiej strony no jezeli w dzwieku jest znaczna roznica to moze warto te 250 zl dodac do v5-tki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba kupić V3 z regulatorami barwy. Po dobrym ustawieniu (pod inne niż z zestawu kolumny) w 100% lampowy charakter i nawet ze sporą klasą.

Wokal na pewno lepszy, niż z tranzystorów za dobrych kilka tysięcy złotych.

Bez możliwości regulacji i dopasowania pasma bym nie kupował - widziałem wersje i taką i taką. Kolumny z zestawu i kabel od razu na Allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze v3 ma jednak lampowy charakter mowisz, hm... To teraz juz nie wiem czy wziac v3 czy v5. A co do tych wersji v3 to wszystkie maja regulacje barwy tylko ze te nowsze ktore widziales na allegro maja ja poprzez pilot, maja takze cyfrowe wskazniki wysterowania i 3 wejscia, a te starsze wersje maja analogowe i tylko jedno wejscie. Co do glosnikow to w sumie pewnie pojda na allegro ale slyszalem ze wcale nie sa takie zle i ze sie dobrze zgrywaja z wzmacniaczem. Tylko ze to byly opinie odnosnie glosnikow z v5tki a tam sa nieco inne niz w v3.

Wuelem a miales okazje sluchac v5-tke? Jezeli tak, to jak wypada w porownaniu z v3?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Czy sluchajac ja mozna powiedziec ze to prawdziwie lampowe brzmienie?

Miałem możliwość spędzić prawie cały grudzień na słuchaniu bardzo różnych wzmacniaczy i kolumn. Za granicą, gdzie nie kasują za sam odsłuch. ;)

Manta ma lampowe brzmienie, choć jest "tylko" hybrydą. Tranzystorowe Marantze, Denony, Cambridge Audio, NADy, Onkyo, a nawet Rega odpadają. Jedyny dźwięk o podobnych właściwościach znalazłem u kolegi, który ma zabytkowego NADa 3300. Ba, nawet szpanersko audiofilski Holfi zabrzmiał drewnianym dźwiękiem i nie mam tu na myśli stuikania w drewniany panel czołowy.

Oczywiście trudno już jakość Manty porównywać do wzmacniaczy Vincenta, ale to klasa cenowa Manta x 5. Jednak słyszałem kilka wzmacniaczy lampowych droższych, a gorzej grających niż Manta - ot wymieniałem już Mistrala.

Dźwięk Manty jest taki - rzekłbym - soczysty, ciepły, przyjemnie otaczający słuchacza i otwarty, zachęcający do słuchania. Oczywiście zależy to od głośników również, pisałem, ze obecnie słucham na DIY, ale dobre sprawne (pow. 90dB) dadzą sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejny glos potwierdzajacy to ze ten scalak na koncowce mocy nie "psuje" brzmienia lampy.

StaryM a nie miales okzji sluchac v5? Bo caly czas wacham sie czy warto doplacic do v5-tki czy zaoszczedzic grosza i wziac v3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między pierwszą, a drugą wersją V3?

Pierwsza ma regulatory bass i treble na płycie czołowej, niebieskie vs. żółte podświetlenie lamp, jeszcze jakieś różnice?

No i która lepiej brzmi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Myślę, ze różnica jest kosmetyczna, a poza tym starszej wersji raczej już się nie dostanie. Obecnie sprzedawana wersja ma regulację tonu wyłącznie na pilocie i elektroniczne wskaźniki wysterowania, ze zdjęć wnioskuję, że pierwsza wersja miała mechaniczne. Ponadto wersja obecna ma trzy wejścia, a ta pierwsza miała jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to w sprzedaży są obie wersje (przykładowo):

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pytal sprzedawcow czy aby napewno maja ta starsza wersje, bo czesto oni maja tylko zdjecia starej a w magazynie maja nowa.

I w ogole to jes jeszcze 3 wersja :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pytal sprzedawcow czy aby napewno maja ta starsza wersje, bo czesto oni maja tylko zdjecia starej a w magazynie maja nowa.

I w ogole to jes jeszcze 3 wersja :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Przecież to jest Wersja 2 (tyle, że ten konkretny egzemplarz to nie sprzedaż, bo to przecież archiwum).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując różnice:

- wyświetlacz analogowy vs. cyfrowy

- bass & treble na panelu przednim vs. na pilocie

- kolor podświetlenia lamp niebieski vs. żółty

- jedno wejście vs. 3 wejścia.

 

Końcówki mocy/lampy te same.

 

Dalej nie wiemy czym się różnią w graniu/brzmieniu.

 

Jakie kolumny są w stanie napędzić (takie, żeby dobrze brzmiały)?

 

Żadna wersja nie ma wyjścia słuchawkowego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Żadna wersja nie ma wyjścia na słuchawki. To jest akurat pewne.

Moja Manta wygląda jeszcze inaczej niż ta na linkach przez ciebie podanych.

v3.jpg

Swoje wrażenia zresztą opisałem nieco szerzej na blogu:

http://belfer.one.pl/2011/11/01/hybryda/

Zdjęcie z Allegro jest zwyczajnie przestarzałe. Kwiatków w tej aukcji jest zresztą więcej. Np.: Wbudowany zasilacz: nie" - to na czym Manta chodzi, na bateriach? Pisałem kiedyś do nich, twierdzili że Manta ma trzy wejścia, a ta ze zdjęcia ma jedno. Drugi link prowadzi do zdjęcia, na którym jest niby nowsza wersja, ale ze starymi wskaźnikami.

Na początku w kilku serwisach i na forach (także audiostereo) znalazłem sporo linków do zdjęć tych chińskich wzmacniaczy, które różnią się jedynie drobiazgami i pod różnymi nazwami są sprzedawane w wielu krajach europejskich zwykle w cenie +- 300 euro. Jedna z nazw to NIVS (skrót dotyczący chińskiego producenta), ale większość to nazwy handlowe firm europejskich.

Zresztą:

http://www.globalsources.com/gsol/I/Vacuum-tube-amplifier/p/sm/1046254645.htm

co wam przypomina sprzęcik pod nazwą oryginalną Kamzon? Ja takie widziałem i podobne z jakimiś tam "iTube" w nazwie.

Poniżej kilka linków do innych wzmacniaczy, które również mogą mieć znajome kształty i kojarzyć się czasami nawet z uznanymi europejskimi markami.

http://www.commerce.com.tw/modules.php?modules=products&action=detail&ID=E0242071&no=152422&category=0

http://www.made-in-china.com/showroom/nicoleaocon/product-detailSbnJuBRMbhVW/China-Home-Theater-AV-838-.html

http://image.made-in-china.com/2f0j00jemQwyRglcpk/Hifi-Vacuum-Tube-Amplifier-KD-M2A3-.jpg

Ten ostatni tylko przednim panelem różni się od drogiego T.A.C Vincenta.

No i jeszcze jednen:

http://image.made-in-china.com/2f0j00jvkQgUnClscK/Vacuum-Tube-Amplifier-MV3-.jpg

Koncern NIVS - z tego co wyczytałem w necie - "firmuje" całą produkcję lampową i sprzedaje to w Europie i Stanach. Branding to już sprawa drugorzędna, ale utrzymywana raczej w tajemnicy przez niektóre firmy. Jakoś głupio im się przyznawać.

Wracając do Manty, to wersję V3 chyba jednak będziesz miał tylko jedną. Ale nie potrafię doradzić, czy lepiej V3, czy może V5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna wersja nie ma wyjścia na słuchawki. To jest akurat pewne.

Moja Manta wygląda jeszcze inaczej niż ta na linkach przez ciebie podanych.

v3.jpg

Swoje wrażenia zresztą opisałem nieco szerzej na blogu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zdjęcie z Allegro jest zwyczajnie przestarzałe. Kwiatków w tej aukcji jest zresztą więcej. Np.: Wbudowany zasilacz: nie" - to na czym Manta chodzi, na bateriach? Pisałem kiedyś do nich, twierdzili że Manta ma trzy wejścia, a ta ze zdjęcia ma jedno. Drugi link prowadzi do zdjęcia, na którym jest niby nowsza wersja, ale ze starymi wskaźnikami.

Na początku w kilku serwisach i na forach (także audiostereo) znalazłem sporo linków do zdjęć tych chińskich wzmacniaczy, które różnią się jedynie drobiazgami i pod różnymi nazwami są sprzedawane w wielu krajach europejskich zwykle w cenie +- 300 euro. Jedna z nazw to NIVS (skrót dotyczący chińskiego producenta), ale większość to nazwy handlowe firm europejskich.

Zresztą:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

co wam przypomina sprzęcik pod nazwą oryginalną Kamzon? Ja takie widziałem i podobne z jakimiś tam "iTube" w nazwie.

Poniżej kilka linków do innych wzmacniaczy, które również mogą mieć znajome kształty i kojarzyć się czasami nawet z uznanymi europejskimi markami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ten ostatni tylko przednim panelem różni się od drogiego T.A.C Vincenta.

No i jeszcze jednen:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Koncern NIVS - z tego co wyczytałem w necie - "firmuje" całą produkcję lampową i sprzedaje to w Europie i Stanach. Branding to już sprawa drugorzędna, ale utrzymywana raczej w tajemnicy przez niektóre firmy. Jakoś głupio im się przyznawać.

Wracając do Manty, to wersję V3 chyba jednak będziesz miał tylko jedną. Ale nie potrafię doradzić, czy lepiej V3, czy może V5.

 

V5 nie ma regulacji treble/bass...

V7 nie jest nigdzie dostępna.

 

I jeszcze jedno: czy w przypadku tego wzmacniacza duży wpływ na dźwięk/odsłuch ma regulacja bass/treble?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

I jeszcze jedno: czy w przypadku tego wzmacniacza duży wpływ na dźwięk/odsłuch ma regulacja bass/treble?

Hm... gdzieś wyczytałem, że ta regulacja może jedynie ściąć wysokie/niskie tony, ale bij-zabij nie potrafię znaleźć teraz źródła. Ja tego nie używałem w związku z tym, ze po krótkim okresie używania zdechł pilot, który wysłałem do serwisu i chyba nowy będą mi z Chin ściągać, bo to już drugi miesiąc leci. Bez pilota regulacji nie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dolaczylem do grona posiadajacych lampowe wzmacniacze (pelna lampe a nie hybryde jak v3 :P) i skusilem sie na mante v5 :)

Od razu mowie ze o dzwieku nie bede pisal bo to by bylo troche nie na miejscu opisywac niewygrzany sprzet. Opisze natomiast moje spostrzezenia na temat jakosci wykonania manty. Czyli to bedzie taki Manta v5 unboxing;)

Kolumny i wzmacniacz zapakowane sa w dosyc duzym i ciezkim (serio to wszystko wazy ponad 20kg) jednym kartonie. Kolumny sa umiejscowione na spodzie w dopasowanym styropianie. Zaznaczylem ze w dopasowanym bo nad kolumnami jest wzmacniacz ktory jest rowniez w styropianie ale ten steropian nie jest dokladnie dopasowany do wzmacniacza i zeby on nie latal w tej styropianowej wnece to ktos dal dwa kawalki styropianu(ciekawi mnie tylko czy to dali panowie ze sklepu ktorego go zamowilem czy tak jua ja pakuja w mancie). Dobra przejdzmy do sprzetu... Po wyjeciu wzmacniacza na pierwszy rzut oka niby wszystko ok al epo przyjrzeniiu sie zauwazylem: gniazdo zasilania przykrecone jest z jednej strony innym imbusem a z drugiej innym o_O. Porty do podlaczania glosnikow a konkretnie przezroczysty plastik na nich roznie nabity, tzn jeden wystaje mniej drugi wiecej. Kolki czy jak to tam nazwac ktore sluza do zamocowania oslony lamp w zmacniaczu jeden dokrecony drugi nie.

Przjdzmy do kolumn bo tutaj to dopiero jest co opisywac... ogolnie obudowa wykonana jest calkiem calkiem ale reszta juz nie jest taka fajna. Reszta tzn sruby ktorymi przykrecone a wlasciwie to maja byc przykrecone bo co druga jest po prostu niedokrecona i odstaje bardziej niz te dokrecone;/ Porty te same jak w wzmacniaczu nie sa dokrecone dobrze do obudowy i sie cale kreca. Maskownica kolumn jest mocowana do kolumny za pomoca 6ciu plastikowych koleczkow o jakosci takiej ze brak slow. Jeden koleczek juz mi sie ulamal i musialem go skleic;/

Reasumujac jakosc zlozenia tego wzmacniacza i kolumn pozostawia wiele do zyczenia...

 

Ps Opisze "motyw" jaki mialem przy pierwszym wlaczeniu... Otoz po okolo 10min jeden kanal zaczal mi charczec i grac ciszej. Od rfazu pomyslalem ze to moze byc przez lampe (czytalem ze niektorzy w nowym zestawie mieli juz zchrzaniona lampe) no i zeby sie upewnic ze to przez nia przelozylem stronami lapy. Po wlaczeniu i odczekaniu kilku minut potwierdzilo sie to ze to moze byc wina lampy bo tym razem charczal prawy kanal a nie lewy. Ale dziwne bylo to ze gdy wzmacniacz zaczal charczec to po wylaczeniu doslownie na 2sekuny i ponownym wlaczeniu wzmacniacz znowu gral czyslo jakies 10 min. No i po 4tym czy 5tym takim wylaczeniu ku mojemu zdziwieniu do tej pory wzmacniacz gra czysto:) Nie mam pojecia czy to lampa musiala sie dotrzec czy byc moze (w tym momencie zdaje sobie sprawe ze moge palnac glupote;P) auto bias ktory ta manta ma sie ustawil. No nie wazne, wazen ze do tej pory gra czysto;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadaj dalej! Ja swą V7 naprawiałem aż w końcu dostałem nową,gdzie nie można było się do niczego przyczepić.Dzisiaj gra świetnie,ale, co muszę szczerze dodać,była modowana ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadaj dalej! Ja swą V7 naprawiałem aż w końcu dostałem nową,gdzie nie można było się do niczego przyczepić.Dzisiaj gra świetnie,ale, co muszę szczerze dodać,była modowana ;)

 

Gdzie kupiłeś swoją V7-kę?

Teraz nie umiem znaleźć jej nigdzie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm no moge jeszcze powiedziec ze te swiecace lampy maja swoj niepowtarzalny urok i dobrze ze v5tka nie ma tak jak v3 podswietlenia ich dodatkowo niebieskimi diodami bo to by moglo psuc ten urok.

Kurde ale szkoda ze manta czy ten kto ten wzmacniacz i kolumny sklada dopuszczaja do wyzej wymienionych niedorobek bo to znacznie wplywa na postrzeganie tego sprzetu. A najbardziej boli to ze te najwazniejsze elementy sa calkiem ok tylko to wykonczenie jest takie fatalne;/

Szkoda ze v7ka juz nie jest dostepna bo chetnie bym zrobil porownanie do v5tki i kto wie moze bym zmienil v5 na v7. Ciekaw jestem o ile ja przewyzsza pod wzgledem dzwieku. Tak samo zreszta jestem ciekaw porownania v5 do v3.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja reklamowalem do skutku az dostalem egzemplarz igla.potem go modyfikowalem i dzis napier... B ladnie.jak sobie przypomne ile mnie kosztowal,bierze mnie na smiech!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te moje wady chyba sie nie kwalifikuja do reklamacji, bo niby wszystko dziala a nikt nie mowil ze to bedzie szwajcarska robota ;) Powiedz mi czy wymiana lamp dala diamertalna zmiane czy niewielka? I ze tak powiem w ktora strone przesunela sie barwa dzwieku? Jasniej ciemniej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem w jaśniejsze brzmienie z otwartą ale soczystą średnicą(gitary,rury),dzwięczną górą i muskularnym dołem.Czyli tak jak powinno być :-)Chyba dopiero dziś doszedłem do tego :-)(patrz wątek o 6L6)Na New England Wishbone Ash werbel jest dosłownie umieszczony w przestrzeni otoczony pogłosem...

 

Po 2ch naprawach dostałem poprawnie wykonany egzemplarz,który po różnych modach po drodze chodzi bez zarzutu ponad 3 lata! Wywaliłem niedawno znaaaacznie droższą kombinację pre/power

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muskularny dol... wlasnie tego mi brakuje w mancie. Bas m mojej mancie jest fajny bo bobrze kontrolowany i taki wykonturowany ale mam wrazenie ze jego dolna czesc jest obcieta i to dosyc brutalnie. Np sluchajac Paradise - Coldplay w 13 sekundzie wchodzi "bas" i on tam gra ze tak powiem kilkoma poziomami i gdy ma wybrzmiewac ten najnizej schodzacy w mancie robi sie cisza... Doslownie jakby ktos wycial ten dzwiek a gdy sa te nieco wyzsze to dzwiek znow powraca. Ciekaw jestem czy rosyjskie 6N1P cos zmienia w tej kwestii.

A powiedzcie mi uzytkownicy v3jki jak u Was z basem, tzn czy schodzi on dosyc nisko?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 29

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.