Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  116 członków

Akkus Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn Akkus


slaw123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaka nazwa tego modelu???

Czy to zwykły skladak no name??.

 

No name. Konstrukcja pomysłu Pana Witolda.

Miałem przyjemność posłuchać też podłogówek Monolith na węglówce scan speaka i wysokotonówce scana jakaś seria limited edition tak twierdził Pan Witold.

Dzwiękowo podobnie, ale z Monolithów bas potężniejszy niżej schodził. Cechą wspólną tych kolumn to wysoka kultura, dzwięk świetnie ułożony, szczegół i duże odklejenie dzwięku od głośnika, wspaniała przestrzeń i stereo którego do tej pory jeszcze nie słyszałem, nawet z kolumn BW Nautilius. Zna się P. Witold na robocie i to słychać już po pierwszych dzwiękach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć około 60 tysięcy zł.

 

I teraz tak - cena chora nie do przyjęcia absolutnie.

A poza tym dziwne by bylo gdyby za taką cenę miały grać tylko "dobrze"...

 

Jeżeli wg Ciebie te kolumny są źle wycenione, przedstaw przykład prawidłowo wycenionych kolumn w podobnym budżecie lub podobnej jakości w niższej cenie.

 

Bo kolega chyba Sobie nabija posty bezsensownym pisaniem.

 

I jeszcze najważniejsze pytanie :)

Czy słuchałeś tych kolumn w ogóle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego ...

Ślepy test pokaże ze kolumny w tej abstrakcyjnej cenie są subtelnie lepsze od takich za 1/6 ich ceny... tylko Czy ta subtelność jest tyle warta?

Nawet jeśli nie słuchałem moja odpowiedź brzmi NIE ...

 

P.s. Nie pisze dla statystyk chłopie

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 pary kolumn i każde grają inaczej.

Fakt klasa zastosowanych głośników jest wysoka ale różnice są w brzmieniu.

Ja nigdy nie określam jakości grania po cenie produktu np.z metką tylko po tym jak grają.

Każdemu będzie się co innego podobać bo tak już jest.

Można sobie robić ślepe testy ale i tak wybierzesz to co ci najlepiej odpowiada.

I jeśli nie chcesz płacić wiecej za niuanse to twoja sprawa tylko nie neguj produktów, których nie słuchałeś lub słuchałeś ale nie przypadły Ci do gustu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasują ceramiki grają świeżo dokladnie, precyzyjnie, szybko z dużo ilością detalu i co najważniejsze neutralnie.

Będę robił kolejny zestaw na scanie a co tam niech sobie pogra.

Na dół 2x18rev na środek 12mu albo satori 16cm i na górze jeszcze nie wiem ale chyba szpilka rev.

No właśnie co ma wykazać taki test różnice w brzmieniu, które na pewno będą i to duże.

Jeśli negujesz cenę to możesz zawsze sobie sam zbudować kolumny i bedziesz miał 3 razy taniej.

Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1S LE w porównaniu do Pylon D25 zagra na pewno bardziej zrównoważonym dźwiękiem, z lepszą podstawą basową, dobrym dociążeniem oraz ogólnie wydaje mi się, że to lepsza jakość brzmienia i lepsza prezentacja wszystkich aspektów.

 

standardowej F1S niestety nie miałem możliwości słuchania.

Edytowane przez AudioPhase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. słuchałem wersji F1 z głośnikiem Usher i wybrałem Diamondy 25. Myślę że bez odsłuchu w docelowym miejscu z własnymi klockami nie uzyska się prostej odpowiedzi czy inne kolumny zagrają lepiej od kolumn posiadanych (biorąc pod uwagę podobne zakresy cenowe) i dwa czy owa zmiana załóżmy na lepsze warta będzie wyłożonych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś drgnęło... Jakieś opinie.

 

@audiophase, a porównywałeś bezpośrednio oba te produkty?

 

Niestety nie miałem takiej możliwości postawić je 1 vs 1 ale to i tak ma małe znaczenie bo każde kolumny wymagają doboru odpowiedniej elektroniki okablowania itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.