Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki odtwarzacz CD zagra tak jak gramofon?


rmgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

a to już ciekawe sugestie, dziękuję muria, paul_67 i innym (konstruktywnym) forumowiczom !

 

Ps. Ten cały Piopio czy Popoj to jakiś moderator, czy co, że wątek chce zamykać? Na drzewo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy !!!

 

Portal ten zaczyna mi przypominac nasze codzienne zycie publiczne i polityczne...ilu uczestnikow tyle zdan i zadnego wspolnego mianownika. Niewatpliwie na tym portalu sa ludzie madrzy, inteligentni, elokwentni, posiadajacy spora wiedze i wiadomosci w temacie " hiend " Sa tez tacy ktorzy dopiero wkraczaja w ten swiat i oczekuja jakis konkretnych porad...bo niestety nie jestesmy wszystkowiedzacy.Czytajac niektore wypowiedzi mozna jednak miec przekonanie, ze jednak jestesmy wszystkowiedzacy. Jesli ktos nie wierzy w te czy inna odpowiedz to najlepiej potraktowac go obskornie, obscenicznie i wulgarnie. I moze to nie byloby to tragiczne ( przyczym jest !!) gdyby za tym nie szly personalne docinki, ktore w moim przekonaniu sa nie tylko hiendem ale klasa referencyjna w chamstwie!!! Jesli ktos nie ma wystarczajacych argumentow do przekonania..to chamstwem go !!! a co! Nasze zycie codzienne jest ( lub odwrotnie ) odzwierciedleniem tego portalu, ktory jednak powinien byc zwiezly i fachowy. Tak jak na codzien tak i tu jestesmy zawistni, zlosliwi, bufonowaci...dokopac ! obojetnie jak...dokopac!! Gdy po ilus latach odzyskalismy upragniona wolnosc bo do tego, zebysmy byli krajem mlekiem i miodem plynacym stali na przeszkodzie Sowieci, pomyslalem sobie, ze moze jednak pokazemy jak powinnismy sie rzadzic i na co nas stac bez obcego panowania.

I co? pokazalismy !!!! ten portal to w miniaturze nasz kraj POLSKA.Od usmiechow, drwin,wspolczucia do kiwania glowa z ubolewaniem tak sobie przez 20 lat wypracowalismy.Brawo! Tak tez pracujemy na tym portalu i go wypracowywujemy....tez brawo PT. Koledzy.

Juz chyba sie nie zmienimy, dyskusje w zapartego,a z boku bez zbednych slow dzieja sie rzeczy niemalze tragiczne. Jest to obojetne czy ktorys z kolegow " zre frankfurterki " na rusztowaniu u Helmutow czy inny leczy Svenow, maja prace poza granicami ale maja i to jest wazne, a to wzbudza niezdrowe emocje u innych. Tylko,tylko niezdrowe emocje u mnie wywoluje fakt, ze pracujacy w kraju pracuja nie u siebie juz powoli nie u siebie ze nasza Polska przechodz powoli do histori, ze ktoregos dnia obudzimy sie z reka w nocniku...tylko moze byc za pozno!! Juz daje sie u nas w kraju slyszec spolszczone slowa: raus, go home czy paszol ty na...innych nie wspomne bo zostane posadzony o nienawisc w stosunku do....( milczenie) Wymadrzajac sie i dokopujac sobie nawzajem budzimy sie z dziwnie bolaca dupa...To my Polacy, Polacy na codzien i na tym portalu ( forum )bez jednosci, bez proby wypracowania wspolnego zdania bez usmiechu i zyczliwosci w stosunku do siebie!!!!Jednoczymy sie w obliczu wspolnego nieszczescia, o tak to potrafimy!

Jestesmy jednak warcholami i warcholskim krajem, krajem, ktory w calosci widnieje na mapach...jak dlugo jeszcze ? Zmienmy sie troche! i tu i na codzien bo rozszarpia nas wrony i kruki.

Nie oczekuje odpowiedzi i atakow na swoja osobe ...chyba sie nikt nie odwazy.

Widze jednak to oburzenie i wpisy typu " Przepros Polakow " Wiec powtorze jeszcze raz !JESTESMY KRAJEM WARCHOLOW i jako Polak nie bede Was ani siebie przepraszal jest mi tylko...wstyd i przykro...amator( acha...mozecie mnie jak zbanowac...to zbanujcie )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Masa krytyczna przekroczona:(

Przepraszam wszystkich czytających ten wątek za swoja bufonadę,argogancję i butę.Mam nadzieję,że damy radę jeszcze merytorycznie pogadać,tu i gdzie indziej.

Pozdrawiam

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toptwenty, 27 Maj 2010, 22:57

 

>amator51

>

>Cytowałem właśnie ciebie - sam tak napisałes ("w kosztach"). Dwa samochody? Dlaczego nie mam

>porównać? Wchodzę na plac z 50.OOO zł w kieszeni i wybieram ten samochód, który mi najlepiej

>odpowiada. Odkąd Fenicjanie wynaleźli pieniądze, nie ma innej miary porównawczej.

 

No tak...sily na zamiary...OK, ale,ale z ta kwota ( sily )mozesz porownywac i kupowac ( zamiar )okreslona klase samochodu np. srednia lub kompaktowa, tak? Wlasnie. Jesli jesli przymierzysz umowna kwote 5 000 zl do adapteru i tylez samo do cd-ka to zadna miara nie otrzymasz tych dwoch urzadzen mieszczacych sie w tej samej klasie.. klasie,ktora bedzie dobrze brzmiala i moznaby bylo porownac czyli jednak zamiary na sily. Tak to widze....a51

PS. Tu cd bedzie mial zawsze przewage.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,przyjmijmy, ze zaden ( ja nie bronie cd-kow) to jak zagraja te.... i co jest wykladnia dobrego dzwieku dla obydwoch formatow?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-27098-100002742 1275077792_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.