Skocz do zawartości
IGNORED

Kable ECOSSE


maszmol

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zainteresował mnie producent okablowania ECOSSE.Kable tego producenta są mi zupełnie nie znane lecz muszę przyznać iż zainteresowałem się pewnym przewodem głośnikowym o symbolu CS 2,3.Z oferty dystrybutora na stronce można zauważyć wiele wyróżnień dla tego przewodu w prasie.Tak jak głośnikowiec tak też rca o nazwie CONDUCTOR CA1 również dobrze wypadł.Klasa tych kabelków to budżetówka ale jak wypadają na tle konkurencji w tej cenie to właśnie pytanie kieruję do Was.Czy warto w nie inwestować.Czy miał ktoś okazję z nimi obcować i podzielić się swoją opinią?Jak grają,jakie mają brzmienie?Proszę o wypowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Na wstępie przyznaję się, że nie należę do osób "słyszących" jakieś wielkie zmiany wraz z wprowadzeniem innych kabli do systemu. A już w ogóle nie uwierzę w takie zmiany, gdy "obracamy się" w tzw. budżetówce... ;-)

Niemniej miałem do czynienia właśnie z ECOSSE CS 2.3, a nadal jestem posiadaczem interkonektu The Composer. Pozostałe interkonekty oraz głośnikowe kable, które aktualnie posiadam są firmy CHORD (Carnival SilverScreen, Crimson, Cobra 3).

Zdecydowanie górują nad ECOSSE jakością wykonania. Głośnikowy SilverScreen (w cenie porównywalnej do CS 2.3) jest dodatkowo ekranowany - notabene zwycięzca w "What HiFi?" 2009.

W cenie Conductora CA1 kupisz CHORDA COBRA 3.

O wiele lepsze, solidniejsze wtyki RCA, solidniejsza osłona i soldniejsze wykonanie :-)

O ile do kabli CHORDa nie mam zastrzeżeń, to w moim interkonekcie Ecosse musiałem np.podocinać odstające pojedyńcze druciki we wtyku RCA - takie wykonanie...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.