Jump to content
IGNORED

Co byście wzieli do jednej torby uciekając przed powodzią ?

pikop58

Recommended Posts

Wczoraj z żoną oglądaliśmy bardzo smutne relacje z powodzi . Miedzy innymi była scena gdzie kobieta mówi ze zdążyła jedna torbę spakować , na więcej nie było czasu. I pyta mnie małżonka . A co Ty byś wziął do jednej torby ? Pomyślałem i pierwsza myśl , to wzmacniacz i cedek . A w wolnym pozostałym miejscu płyty. No poza dokumentami . Bo pomyslakłem , że przecież w priorytetach po powodzi, sprzęt byłby na ostatnim miejscu. A tak to choćbym mógł sobie posłuchać muzyki. Jak patrzę na wątku stereo na wymuskane salony odsłuchowe ,to myślę , ze to okropne , jak ktoś wraca do zalanego domu i widzi sprzęt w szlamie . Ja pomijam wszystkie inne aspekty ,takiego nieszczęścia . A co Wy byście wzięli do jednej torby w ciągu 15 minut ? O cholera , zapomniałem , przecież laptop . No to wszystko chyba by sie do jednej torby nie zmieściło .

pikop 58

Przede wszystkim wodę i jedzenie dla dziecka a potem wszelkie dokumenty od dowodu osobistego po akty własności jakby starczyło czasu sprzętu bym nie zabierał tylko włożył w kilka worków na śmieci pożądnie je zawiązując ale to tylko jakby był czas w końcu sprzęt zawsze można odkupić zdrowia lub życia już nie .

Byłem w strefie ewakuacyjnej - czyli sporo o tym myślałem.

Doszedłem do wniosku, że do kolejnej powodzi się przygotuje.

Aby przeżyć będzie potrzebny:

generator prądu - gdzieś audio trzeba podłączyć,

ponton - trza przecież coś pić ;-)

------------

Tyle na wesoło, jeśli chodzi o Kraków można powiedzieć - znowu się udało.

50cm więcej wody i stare miasto było by pod wodą.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.