Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór pierwszej lampy


Darckar Caradrahs

Rekomendowane odpowiedzi

a moze oddac densena do lampizacji???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skynyrd,

Darckar Caradrahs - słuchałeś PrimaLuny, jakie wrażenia?

 

Na wstępie powiem że nie jestem tak osłuchany i elokwentny jak starzy wyjadacze na forum ;-) wiec pewne braki proszę mi wybaczyć.

Nie mam czasu ani na filozofie ani na dorabianie teorii czy dłubanie lub przerabianie.

Ja chce się cieszyć muzyką wtedy kiedy mam chwile wolnego czasu co nie zdarza się często.

 

Słuchałem PrimaLuny ProloguePremium na EL34 pierwsze co mi się rzuciło to przestrzeń i swoboda z jaką prezentuje dźwięki. W porównaniu do mojego Densena to niebo a ziemia, wysokie tony prezentowane bardzo naturalnie (oczywiście dalej się odnoszę do Densena), było czuć ciepło ale nie był to kapiący miód, ale lekka i przystępna prezentacja. Dynamika jak dla mnie bardzo dobra, mimo że moja 110tka ponoć jest szybka to PL odjeżdżała na starcie.

 

Słuchałem też TRI TRV-35SE to dla mnie zagdaka bo to nie grało jak lampa, przekaz był bardzo równy dla mnie, PL jak dla mnie bardziej potrafi czarować dźwiękiem a TRI po prostu gra i pokazuje to jak nagrana została płyta. Bas oszczędny ale był. Dlatego tez jestem w rozterce bo chciałem dążyć do dźwięku bardzo linijowego i nutralnego, tak czy inaczej miałem zmieniać wzmacniacz, pech chciał że trafiłem na odsłuch lampy.... Powiem tak że na ta chwilę bardziej skłaniam się do PR

 

stary audiofil

pokój ok 12-15 metrów, słucham Dżemu, Sireni, Lake of Tears, Kiss, Rammstein, Santany, Buena Vista Social Club, Merceses Sosa, Seala, The Chieftains, Hedningarna, Lunatic Soul,Riverside, Etta James, Perpetum Jazzile, Barb Jungr, Al Di Meola... taki przekrój wystarczy ? Żołnieżem nie jestem, hangaru nie posiadam i nie zamierzam.

Reszta systemu w o mnie, dodam tylko że Kambodża robi tylko za przelotke do North Stara. Zdaje sobie sprawe ze kolumny będą/mogą być do wymiany, ale nie od razu po zakupie wzmaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Stary Audiofilu - Darckarowego North Stara znam, bo kupił go ode mnie ;-) Kolumny zresztą też znam, bo miałem ten sam model a Darckarowy Densen gra zdecydowanie bardziej prosektoryjnie od mojego DM-10.

Sam DAC należy do grupy urządzeń z natury transparentnych o lekko analogowo-kulturalnym zabarwieniu. Niestety wersja mk2 już taka nie była - szła w kierunku analityczności i hiperdetaliczności odchodząc przy tym od tzw. muzykalności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARCKAR

Na wstepie klaniam sie nisko koledze Nookie-za prawde.

Natomiast Tobie polecam Phasta-tylko juz proponuje nowszy model,i jak dla Ciebie na Twoje metry

integra na diabelkach wystarczy.Wymieniasz lampy na rca brown base 6sn7x2,oraz rca red base 6sl7x2.

NOS-Y jak trafisz na uczciwego sprzedawce po 100usd sztuka,wytrzymaja 10000 godzin-a gra miodzio.

Po zakupie Phasta proponuje isc na chinszczyzne do........resteuracji,aby uczcic nie kupienie chinola.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARCKAR

Na wstepie klaniam sie nisko koledze Nookie-za prawde.

Natomiast Tobie polecam Phasta-tylko juz proponuje nowszy model,i jak dla Ciebie na Twoje metry

integra na diabelkach wystarczy.Wymieniasz lampy na rca brown base 6sn7x2,oraz rca red base 6sl7x2.

NOS-Y jak trafisz na uczciwego sprzedawce po 100usd sztuka,wytrzymaja 10000 godzin-a gra miodzio.

Po zakupie Phasta proponuje isc na chinszczyzne do........resteuracji,aby uczcic nie kupienie chinola.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale PHASTOW tych prawdziwie ukrainskich nie da sie tjuningowac-bo to jest grzech.

Takze grzechem jest wyzywanie mnie i prowokowanie-to jeszcze wiekszy-co teraz czynisz pierwszy.

Chcesz Phasta ukrainskiego z nielegalnego zrodla,bez cla,vatu,i kosztow transportu??

Boj sie Boga Mac-TY w takim towarzystwie chcesz byc??

Naprawde nie moge wiecej CI powiedziec,bo nie chce miec Ciebie na sumieniu!!!

Chyba ze nie spojrzysz i nie dotkniesz zadnego chinola,to masz ode mnie Phasta w prezencie na zgode.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 27 Maj 2010, 01:51

 

>ale PHASTOW tych prawdziwie ukrainskich nie da sie tjuningowac-bo to jest grzech.

 

To istnieją jakieś "nieprawdziwe" Phasty? No-no, kto by pomyślał. A co do tego grzechu, to bluźnisz człowiecze.

 

>Takze grzechem jest wyzywanie mnie i prowokowanie-to jeszcze wiekszy-co teraz czynisz pierwszy.

 

Łżesz, co widać jak na dłoni. Gdzie w moim wpisie masz wyzwiska? Gdzie prowokacje? No gdzie?

Jest tylko prosta prośba żebyś nie ukrywał za prywatnymi wiadomościami tego co masz do powiedzenia. Dlaczego tego nie zrobisz? Co masz do ukrycia?

 

>Chcesz Phasta ukrainskiego z nielegalnego zrodla,bez cla,vatu,i kosztow transportu??

 

A co, handlujesz takimi? No to nie chcę.

 

>Boj sie Boga Mac-TY w takim towarzystwie chcesz byc??

 

A cóż to znowu za insynuacje? Widzę że się wyspecjalizowałeś w złośliwych aluzjach.

 

>Naprawde nie moge wiecej CI powiedziec,bo nie chce miec Ciebie na sumieniu!!!

 

Świętoszek się znalazł.

 

>Chyba ze nie spojrzysz i nie dotkniesz zadnego chinola,to masz ode mnie Phasta w prezencie na zgode.

 

Już raz ustaliliśmy warunki zgody. Długo nie trwało jak zrobiłeś z gęby szmatę i te warunki złamałeś. Więc możesz się swoimi prezentami wypchać. Chcesz żebym nie dotykał chinoli? Bo co? Bo handlujesz Phastami a chinole zabierają rynek, co? Chłopie, wybrałeś iście kretyńską metodę promowania swojego stuffu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to jest pw-aby dyskutowac na pw,bo skynyrd to wafel z jednego miasta jestesmy[nie z Sosnowca]

Mac -a tak powaznie to umialbys tak ztjuningowac Phasta by gral jak Yakin??

Po za tym nie rob ze mnie handlarza,bo jestem za glupi aby jakies transakcje przeprowadzac.

Ide spac-Tobie tez radze,i tradycyjnie niech CI sie przysni-tym razem h-end z YAKINA,skoro Twoi

wielbiciele tak zachwalaja.........to kto wie......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 27 Maj 2010, 02:18

 

>po to jest pw-aby dyskutowac na pw,bo skynyrd to wafel z jednego miasta jestesmy[nie z Sosnowca]

 

A jasne, bo Sosnowiec to prowincja, zadupie. Warszawiak taki jak ty nie będzie dyskutował z prowincjuszem, warszawiak taki jak ty woli się do prowincjusza przypierdzielać przy każdej okazji. Albo i bez okazji.

 

>Mac -a tak powaznie to umialbys tak ztjuningowac Phasta by gral jak Yakin??

 

To ma być poważnie? Przecież ty nawet nie wiesz jak rzeczony Yaqin gra, boś go nigdy nie słuchał.

 

>Po za tym nie rob ze mnie handlarza,bo jestem za glupi aby jakies transakcje przeprowadzac.

 

Skoro twierdzisz żeś głupi to nie wypada mi się sprzeczać ;-)

 

>Ide spac-Tobie tez radze,i tradycyjnie niech CI sie przysni-tym razem h-end z YAKINA,skoro Twoi

>wielbiciele tak zachwalaja......to kto wie......

 

Wielbiciele czy nie wielbiciele, ale oni przynajmniej wiedzą co gadają, bo Yaqina słuchali, a ty nie słuchałeś. No bo gdzieżby zadufany audiofil miał się zniżyć do słuchania wzmacniacza który kosztuje zaledwie połowę średniej krajowej? Toż to taniocha dla plebsu, a nie dla audiofila. No nie? I dlatego audiofil musi na kazdym kroku pokazywać plebsowi gdzie jego miejsce. A że zadziera nosa, to i nie widzi że ów plebs go uważa za żałosnego bufona. Bo szacunku nie można sobie wymusić. To już nie te czasy. Na szacunek trzeba sobie zapracować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skynyrd

(Konto usunięte)

:)))

 

Koło jeziora

Z wieczora

Chłopcy wkoło biegały

I na żaby czuwały.

Skoro która wypływała,

Kamieniem w łeb dostawała.

Jedna z nich, śmielszej natury,

Wystawiwszy łeb do góry,

Rzekła:"Chłopcy, przestańcie, bo się źle bawicie!

Dla was to jest igraszką, nam idzie o życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

robix, 26 Maj 2010, 22:24

 

>Proponuje uzywana koncowke mocy Audio Note P1 SE lum PP w zaleznoisci mod sluchanej muzyki i bedzie

>po problemie bo:

>

>Wyglada super, gra jeszcze lepiej nie jest chinski ani ukrainski a do tego kosztuje tyle co

>przyslowiowa czapka sliwek :)

 

Do średnioskutecznych kolumn sugerowałbym jednak P2, które niestety na rynku wtórnym pojawia się zdecydowanie rzadziej a ceny nowych w zależności od wersji są już mniej przyjemne (9600-PP i 13200-SE).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Skoro produkty "zza Buga" zbierają pochlebne opinie to może ktoś miał okazję posłuchać rosyjskich Art Audio Lab (integra była recenzowana przez W.P.:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ). Strona producenta niestety jest w języku autochtonów, więc stopień jej przydatności określam jako dość mizerny:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem TRI TRV-35SE. Nie podobał mi się ze względu na to, że grał bez zaangażowania, wiele detali i emocji muzycznych po prostu nie przekazywał. Barwa, przestrzeń - bez zarzutów. Jednak brakowało emocji. Może miałem zły interkonekt - grałem z nim Albedo Monolithem oraz Shunyatą Ariesem. Może potrzebuje on czegoś bardzo, bardzo przejrzystego jako interkonekt? Fakt jest faktem - nie podobał mi się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

w międzyczasie wygooglałem jeszcze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - ceny mają całkiem rozsądne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

franc, czy lampizacja densena to temat tabu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mowie, nie sprzedawaj Densena! to wspanialy wzmacniacz, franc taki ma! po co sie ladowac w lukrowane lampy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak juz maja byc lampy, to moze sprawdzic cos polskiego? np.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODERACJA KOCHANA-FRASZKA

 

Budze sie z samego rana

Klikam klawisz komputera

Moderacja zas kochana

Tnie me wpisy jak cholera

Moderacja wpisy wycina

Jaka tego jest przyczyna?

Rowniez moje rymowanie,

bo to z sensem jest pisanie

Frantz na pw mnie juz prosi

Bym sie z tym nie obnosil

Nie chce byc Yakinowcem

Tylko prawdziwym h-endowcem

Chyba skoncze swe pisanie

Niech na forum mistrz ostanie

Niech lutuje tjuninguje

Niech sie wreszcie zhienduje

Moral z fraszki-krotki taki

Frantz i Mcgyver to rowne chlopaki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODERACJA KOCHANA-FRASZKA

 

Budze sie z samego rana

Klikam klawisz komputera

Moderacja zas kochana

Tnie me wpisy jak cholera

Moderacja wpisy wycina

Jaka tego jest przyczyna?

Rowniez moje rymowanie,

bo to z sensem jest pisanie

Frantz na pw mnie juz prosi

Bym sie z tym nie obnosil

Nie chce byc Yakinowcem

Tylko prawdziwym h-endowcem

Chyba skoncze swe pisanie

Niech na forum mistrz ostanie

Niech lutuje tjuninguje

Niech sie wreszcie zhienduje

Moral z fraszki-krotki taki

Frantz i Mcgyver to rowne chlopaki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODERACJA KOCHANA-FRASZKA

 

Budze sie z samego rana

Klikam klawisz komputera

Moderacja zas kochana

Tnie me wpisy jak cholera

Moderacja wpisy wycina

Jaka tego jest przyczyna?

Rowniez moje rymowanie,

bo to z sensem jest pisanie

Frantz na pw mnie juz prosi

Bym sie z tym nie obnosil

Nie chce byc Yakinowcem

Tylko prawdziwym h-endowcem

Chyba skoncze swe pisanie

Niech na forum mistrz ostanie

Niech lutuje tjuninguje

Niech sie wreszcie zhienduje

Moral z fraszki-krotki taki

Frantz i Mcgyver to rowne chlopaki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w ogłoszeniach jolide 302 b za niewielkie pieniądze 2000 zł - sam się nad nią zastanawiam ale chyba raczej nie pociągnie dynek ?. Co do densena to żadna to rewelacja , tyle że ładnie wygląda. Kilka dni temu miałem na odsłuchu naima 5i-2 bo chciałem go kupic do mojego cd 5i i zagrał niewiele lepiej od nada 310 , a nada nie dało się słuchać po przesiadce z manleya.

Co do 300 b to muszę przyznać kolegom racje że dobre 300 b z odpowiednimi kolumnami (akurat dane mi było słuchać na tannoyach) zagra najlepiej - ogromna głębia , przestrzeń , dzwięk live tyle ze jak dla mnie mało basu.

Obecnie przy kwocie jaką dysponuję (muzyka gra u mnie kilka godzin dziennie) tak się droga w utrzymaniu lampa odpada (pozostaje albo el34 albo jakiś tranzystor).

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nautilus, jak Ci się 300B podoba to ja Ci polecam zapoznanie się z lampami 2A3. 2A3 ma wszystko co bezpośrednio żarzona trioda mieć powinna, a w dodatku w stosunku do 300B gra żywszym, dynamiczniejszym dźwiękiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sky, ciiiiiii... bo nas McGyver zakapuje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 30

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.