Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór pierwszej lampy


Darckar Caradrahs

Rekomendowane odpowiedzi

To mam pytanie do właścicieli Amplifona WT-40 jak jest z użytkowaniem tego wzmaka w lato ? Chodzi mi o jego grzanie, on ma pobór mocy 415 watów i ogólnie wiadomym jest że strasznie się grzeje. Czy zatem przy moim metrażu ok 15 m w upalne dni mam się liczyć z sauną jeśli będę chciał słuchać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zainstaluj klimatyzację.

Serio. Miałem kiedyś wzmaka na czterech diabełkach (nie Amplifon) i latem nie dało się go włączyć na dłużej niż 15 minut. A pomieszczenie miałem większe, ponad 18m.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobór prądu jest w normie,grzeje jak piec kaflowy,jest upierdliwy w czyszczeniu-ale nie ma piękniejszego widoku niż żarzące lampy na tle zmroku za oknem,a trioda jak zaśpiewa dla Twoich uszu to nie ma odwrotu.Lampiaka trzeba chcieć,wynagrodzi twoim uszom wszystkie niedogodności z nawiązką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darckar Caradrahs, 26 Maj 2010, 15:53

 

>Witam

>

>W związku że dojrzałym, usłyszałem przyszedł czas i na mnie... chce lampę :-)

 

 

? A może by tak w ten sposób:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nookie736, 29 Maj 2010, 09:5

>

 

Zmartwię Cię - to tylko względny równoważnik dla 6L6 stosowany dość standardowo.

Fisher 500B, jak będziesz miał z czym porównać sam stwierdzisz, ma spore braki w mikrodynamice

Mając Fischera w ciemno polecasz Scotta 299 - słyszałeś? - wszystkie Scotty grają całkowicie odmiennie

Po 20-tu latach zabawy z tymi dziadkami mogę powiedzieć, że dosłownie kilka modeli gra na poważnym poziomie

 

 

a do Phasta - najnowsza jest integra i jest moim zdaniem, po wymianie lamp we, bez zastrzeżeń (o monoblokach pisano różnie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jop...tyle ze w wersji 299D i niestety nie bylo moj. ale moze sie skusze. Mi sie bardzo podobal, tobie nie, gusta sa rozne. Ja mikrodynamiki sie slucham wiec mi to nie przeszkadza ;)

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z innej beczki, widzialem ostatnio w Berlinie prawdziwe monstrum. Wzmacniacz wykonany na zamowienie jakiegos niemieckiego audiofila. Waga 107 kg, z czego ponad polowa przypada na transformatory. Nie wiem co to znaczy ale wlasciciel mowil ze to jakies skrecane. Reszta jak na zdjeciach. Lampy mocy to kt88 lub el34. Cena to okolo 2000 euro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-4563-100002591 1275164500_thumb.jpg

post-4563-100002592 1275164500_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma jakies 100 wat mocy AB na kanal. Nigdy nie widzialem czegos podobnego. Musielismy sie w dwojke sprezyc zeby wogole odwrocic go do zdjec. Niestety byl w czasie modernizacji kondensatorow sprzegajacych i nie moglem go posluchac :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-4563-100002587 1275164691_thumb.jpg

post-4563-100002588 1275164691_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za najwiekszy minus amplifonów uwazam toroidalne trafa wyjsciowe. No i oczywiscie ten push-pull nie mówiac juz o tym, ze ruskie lampy graja wiesniacko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...ruskie lampy graja wiesniacko"

 

Że jak?

Czytując recenzje w prasie oraz tu na forum chyba

jeszcze nie spotkałem się z takim określeniem brzmienia.

 

No cóż, nowe pokolenie audiofili nadchodzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie spotkałeś bo zaraz podnosi się krzyk, że ktoś chce wypromować coś do sprzedaży

się nie spotkałeś bo o czym gadać jak w koło same ruskie i to niedrogie

co nie znaczy, że są najlepsze, że są dobre lub że nie są wieśniackie

są jakie są a dobre są po 100 dolców i więcej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zależy. Ruskie lampy mocy (6S33S, GM70, 6S4S) są OK, natomiast ruskie lampy sterujące... hm, nie jest trudno znaleźć lepsze, ale raczej próżno takich szukać w lampach współczesnej produkcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Darkckar

mam 2 wzmacniacze :amplifona wt 40II oraz Yaqina B 100,kolumny o efektywności 88 db.

Amplifon ma świetną górę,średnicę oraz potężny lecz jednostajny bas i świetną przestrzeń i sterofonię.

Yaqin ma dobrą górę,dobrą średnicę i fenomenalny tzn.wielobarwny i "cholernie"dynamiczny bas-nawet wzm.Delta Studio na lampach 6550 odpowiednikach kt 88 nie ma takiego basu do tego gra ciemno.

Phasta odradzam ci kupować z jednego względu ,co tydzień będziesz musiał ustawiać prądy spoczynkowe lamp(bias)-taka jest natura lamp s633s i nic na to się nie poradzi-dlatego firma Amplifon i Almaro(japońska firma ,dostępna w polskich sklepach hi-fi) we wzmacniaczach na tych właśnie lampach stosuje autobias.

Dobrze jak byś podał jaką efektywność mają twoje kolumny???

Wzmacniacze na lampach 300b też ci odradzam z dwóch powodów:bardzo mała moc ,co pociąga za sobą spore implikacje(konieczna wymiana kolumn na głośniki o bardzo dużej efektywności np.:92-96 db)oraz mała żywotność lamp 300b i wysoka cena , chyba że mógłbyś się w nie zaopatrywać w firmie Kronzilla

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23031970.

Nie pisz o phascie nieprawdy i nie wprowadzaj ludzi w blad,bo sam bladzisz,wiec tak trzymaj-i to

mocno.Wiesz o co chodzi-czy nie??A najnowszego phasta w realu slyszales w konfiguracji ktora jest

dla Ciebie pewnie malo akceptowalna i wyobrazalna-to nie pisz ,bo nie wiesz o co chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że 23031970 ani półsłówkiem się nie zająknął o BRZMIENIU Phasta, a tylko o właściwościach użytkowych (zresztą z nadmiernym pesymizmem IMHO), a ja się coraz bardziej upewniam w przekonaniu że nie doczekamy się tego by stary audiofil kiedykolwiek cokolwiek przeczytał ze zrozumieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McgYVER

Nie chodzi tu drogi kolego o czytanie ze zrozumieniem,tylko o jakosc myslenia i tym pewnie sie dosc

mocno roznimy,bo nieprawda jest koniecznosc ciaglego ustawiania biasu tzn.co tydzien,bo u mnie po

300 godzinach nie ma takiej potrzeby-a drogi kolego nic nie wsomnialem o brzmieniu,ktorego sam

phast CI naprawde nie da-to jest pewnik -a moze masz inne zdanie,to dobrze,lecz to jest bledne

rozumowanie-i wlasnie tym sie roznimy.Rozjezdzanie sie diabelkow moze i bylo prawda w modelach phasta

-tych starszych,lecz teraz o tym zapomnij.

Dobra rada-spytaj na pw 23031970 ile czasu mial phasta i jaki model.Dziekuje za dyskusje.

Zreszta Wolodymyr mi powiedzial-ustawienie biasu po 50 godzinach,pozniej tak lecz dopiero przy

wymianie diabelkow na nowe-cala filozofia.Jesli cos sie zmieni dam Ci znac-takze na razie jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23031970, 31 Maj 2010, 00:04

Piszesz Kolego same obiegowe slogany z czego wynika, że piszesz o czym nie wiesz.

 

 

7 wat z SE to mała moc? - wyłącznie teoretycznie, posiadacze 300B wiedzą wszystko

 

 

gów.o prawda czyli nie prawda

 

 

i co z tego? - gorsze ma być lepsze?

 

>Yaqin ma dobrą górę,dobrą średnicę i fenomenalny tzn.wielobarwny i "cholernie"dynamiczny bas...na lampach 6550 odpowiednikach kt 88 nie ma takiego basu>

i tu się powstrzymam, (żeby Mac się nie wzburzał w temacie Yagina) od porównań dynamiki basu z EL34 vis 6550

 

a w temacie Amplifona recenzję za mnie wystawił trochę wyżej nasz Madziar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi właśnie o czytanie ze zrozumieniem. Bo dopierdzielasz się do 23031970 że nie słuchał Phasta we właściwej konfiguracji podczas gdy on o żadnym odsłuchu nie wspominał w ogóle.

No to teraz ja zapytam: ile wzmacniaczy lampowych miałeś przed Phastem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Panowie , sfolgujcie sobie i radźcie człowiekowi co może kupić a może dużo bo nie skąpi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozjeżdżają się 6P4S i to dramatycznie a u Amplifonowców cisza - ciekawe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver

Nie pisz dopierdzielasz-tylko masz inne zdanie-wtedy jest uczciwiej i jasniej-czego i Tobie zycze.

Phast jest miom pierwszym wzmacniaczam lampowym-a o co chodzi??Pierwszy,ale caly system jest

w porzadku-i chyba tu sie nie myle-jak myslisz??

Teraz ja zapytam-jesli pozwolisz...

Czy z wielu posiadanych przez Ciebie wzmacniaczy lampowych miales kiedys lepszy przekaz w swojej

konfiguracji niz ten ktory ja posiadam???-a ktory miales okazje sluchac.

Mozesz nawet nie odpowiadac na to pytanie i zamknijmy dyskusje,bo jestem juz stary i spiacy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 31 Maj 2010, 01:17

 

>McGyver

>Nie pisz dopierdzielasz-tylko masz inne zdanie-wtedy jest uczciwiej i jasniej-czego i Tobie zycze.

 

Jeżeli imputujesz człowiekowi coś, czego on nie napisał, to to nie jest żadne "inne zdanie" tylko zwyczajne dopierdzielanie się. I nazwanie tego dopierdzielaniem się jest może i brutalne, ale jest też pod każdym względem uczciwe.

 

>Phast jest miom pierwszym wzmacniaczam lampowym-a o co chodzi??

 

Otóż chodzi o to że nie masz żadnej skali porównawczej, rownież pod względem właściwości eksploatacyjnych.

 

>Pierwszy,ale caly system jest

>w porzadku-i chyba tu sie nie myle-jak myslisz??

>Teraz ja zapytam-jesli pozwolisz...

>Czy z wielu posiadanych przez Ciebie wzmacniaczy lampowych miales kiedys lepszy przekaz w swojej

>konfiguracji niz ten ktory ja posiadam???-a ktory miales okazje sluchac.

>Mozesz nawet nie odpowiadac na to pytanie i zamknijmy dyskusje,bo jestem juz stary i spiacy.

 

A tu Cię boli. Żądasz przyznania że Ty i Twój system jesteście najlepsi na swiecie. I to od razu z pierwszym nabytym lampowcem. Znamienne.

 

Uwaga, odpowiadam na pytanie, żeby nie było:

Nie wiem do końca co myśleć o Twoim systemie bo nie dane mi było zapoznać się z nim wystarczająco wnikliwie, a i warunki były dalekie od optymalnych. Na pewno zły nie jest, ale nie wiem do końca na ile jest dobry. Jak chcesz to wpadnij do mnie, posłuchamy rzeczy przeróżnych z towarzyszeniem trunków przeróżnych.

 

Zauważam pewien postęp - zacząłeś odpowiadać na pytania. Czyżby światełko w tunelu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6P4S to telewizyjna od odchylania, jak PL/EL509 i cała starsza rodzinka piećsetek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty głupi ale ja śpiący

kitram się w wyro bo znowu coś bałaknę

-:)

 

dla jasności - 6P4C to pa ruski RJ11 wtyk tel.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też idę spać, jakem wampir ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Starego Audiofila i Mamela

Uważnie czytajcie pytanie Darckar-a ,który wspomniał , że nie chce kupić wzmacniacza w którym trzeba ustawiać bias.

po drugie nigdy nie słuchałem Phasta ,co po niektórzy starają się mi inputować.

Po trzecie o ciągłym rozjeżdżaniu się prądów i parametrów w przypadku lampy 6s33s to nie jest moje zdanie tylko inżynierów - elektroników którzy robią w oparciu o te lampy wzmacniacze lampowe.

Po czwarte o mniejszej żywotności lampy 300 b od np.:El 34 to też nie jest moje zdanie tylko konstruktorów wzm.lampowych.Lampa EL 34 kosztuje ok.100 zł. a lampa 300b(dobra lampa) ok.300zł.

Zgadzam się z tym ,że wzmacniacz set na lampach 300 B gra,brzmi wyśmienicie(zależy jeszcze jaki model i jakiej firmy)ale nie uwierzę w to , że napędzi kolumny Darckar-a Hyperiony tak jak nie wysteruje moje 2,5 drożne AKUSTYTKI na scean-speakach- wiem bo słuchałem i też miałem kupić ale niestety na muzyce organowej ,hip-hopowej się po prostu wyłożył.Dlatego do lampy 300 b muszą być kolumny nie tylko świetnie brzmiące ale o dużej efektywności i dające się łatwo wysterować.

Po piąte doskonale rozumiem tych ,którzy chcą sprzedać Phasta na Allegro i to ,co tu napisałem jest im w nie smak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23031970

>Dobrze jak byś podał jaką efektywność mają twoje kolumny???

 

Moje kolumny to AA Thetys o skuteczności 86 db

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

86dB powiadasz...

U mnie sześciowatowy wzmacniacz na (ruskich odpowiednikach) 2A3 pogania kolumny o efektywności 86dB właśnie, i w 17 metrach radzi sobie bardzo dobrze. W 25 metrach już są problemy, ale w 17 metrach jest OK. Co ciekawe, Sun Audio SV-2A3 o mocy 3,5 wata też sobie bardzo dzielnie radził, miałem takiego przez parę dni. Miałem też w domu pożyczony wzmacniacz na 300B, i też napędził bez problemu moje kolumny, ale brzmieniowo wypadł gorzej od mojego sześciowatowca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.