Jump to content
IGNORED

Dyrektor radiowej Trojki odwloany.


czolgista778

Recommended Posts

>Dość Pizdrackiej Trujki

 

no cóż - rzadko się wypowiadam na tematy polityczne -

ale poziom postu zawstydza wyborców peło...

 

może tak najpierw by maturę z języka ojczystego napisać na ocenę pozytywną -

a potem brać się za komentarz rzeczywistości, która najwyraźniej przytłacza...

 

PR 3 słucham od 1978 - więc proszę się odwalić od tej stacji

- nawet w najgorszych czasach po 13 grudnia poziom był jakitaki...

a o lata świetlne lepszy, niż jakiejkolwiek stacji prywatnej ...

 

PRZYCZYNA ODWOŁANIA:

"Według "GW", koncert miał charakter wiecu wyborczego,"

GWyborcza jest sędzią - fajny mamy kraj...

Kalemu ukraść - źle - jak Kali ukraść - oo dobrze, bardzo dobrze...

Przypominam, że sztab Komorowskiego jest organizowany przez Gaz. Wyborczą -

ale to przecież samo dobro i tolerancja...

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobra wiadomość. Gdyby jeszcze wywalili Karnowskiego i jemu podobnych, Trójka mogłaby wrócić do dawnej świetnej formy.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Link to comment
Share on other sites

mily, 26 Maj 2010, 22:53

 

Szanowny kolego na prawdę nie jestem debilem żeby być pouczany mentorowskim tonem choćby w audycji "Trójka po trzeciej" Pamiętam jeszcze Maciusia Szczepańskiego i przynajmniej tam było to robione w białych rękawiczkach a nie tak nachalnie jak obecnie.

 

Poza polityką-autoreklama w Trójce Jacka Sobali dokładnie pokazywała co to za ludzie się tam do mediów dorwali-Kurcze gdyby nie Sobala to by słuchalność Trójki zmalała! Gość wwalił wszędzie reklamy gdzie się dało i prawie zrobił kolejne k**ewskie radyjko których pełno w sieci. Reklamki momentami przerywane audycjami autorskimi to a by na pewno to o co nam chodzi-słuchaczom? np. wtorkowy Magiel Wagli o 19 tak porwana audycja jak mało która.

 

Nic nie zmieni mojego poglądu na ten stan; Radio Kraków spierdzielili a teraz ogólnopolską stację też tak chcą schrzanić.

 

Hasłem tego ugrupowania powinno być "Co by tu jeszcze sp***dolić" bo jak na razie te 9 kilometrów autostrady to chyba z rozpędu wyszło.

Link to comment
Share on other sites

A ktoś uważa, że jesteś debilem? Ja słucham tego, co mi odpowiada - jeśli ktoś przegina - zmieniam kanał na 1, 2 lub cd - w samochodzie - bo w domu słucham raczej cd lub "powtórki" jak się uda...

 

pax między chrześcijany...

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Link to comment
Share on other sites

mily, 26 Maj 2010, 22:53

 

>GWyborcza jest sędzią - fajny mamy kraj...

>Kalemu ukraść - źle - jak Kali ukraść - oo dobrze, bardzo dobrze...

>Przypominam, że sztab Komorowskiego jest organizowany przez Gaz. Wyborczą -

>ale to przecież samo dobro i tolerancja...

 

Czy ty naprawdę wierzysz w to co piszesz, czy tylko wypowiadasz się tak dla podgrzania atmosfery ? Pytam serio.

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Link to comment
Share on other sites

>mily, 26 Maj 2010, 22:53

 

>>Dość Pizdrackiej Trujki

 

>może tak najpierw by maturę z języka ojczystego napisać na ocenę pozytywną -

 

Apelowałbym o włączenie wyższego biegu jeżeli chodzi o poczucie humoru.

Ja osobiście zrozumiałem Trujkę jako coś, co truje a nie jako błąd.

Jeżeli JAKIKOLWIEK żart na forum trzeba będzie tłumaczyć to powiem tak: smutno tu się zrobi.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Link to comment
Share on other sites

z cytowanego linku Onet

 

"Mokrosińska podkreśliła, że do SDP wpłynęły skargi członków stowarzyszenia - pracowników Polskiego Radia, "w związku z wystąpieniem dyrektora radiowej +Trójki+ na wiecu o charakterze poparcia wyborczego dla jednego z kandydatów na prezydenta".

 

Jak pisała "Gazeta Wyborcza", Jacek Sobala wystąpił podczas koncertu upamiętniającego ofiary katastrofy pod Smoleńskiem. Według "GW", koncert miał charakter wiecu wyborczego, a Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej", która organizowała wydarzenie, nie ukrywał, że chodzi o poparcie dla Jarosława Kaczyńskiego."

 

SDP- jest organizacją o wybitnie lewym politycznym profilu. I jest to mało powiedziane- bo rzecz tkwi głębiej niż profil polityczny. Jest to organizacja motłochu w wyścigu szczurów po zasługi poprawne. Dla mnie ma twarz swojego honorowego prezesa S. Bratkowskiego. Postać z charakteropatią fiołem na punkcie autoretorstwa automentorstwa- ma skłonność do mówienia komu się da "dziecko" "dzieciaku".

 

Czyli redaktor nie może brać udział w zewnętrznych koncertach, a broń boże w polityce. No wiadomo, mamy samych apolitycznych dyrektorów na czele redakcji. Ostatnio w jednej gazecie apolityczny T.Lis.

 

Już to przerabialiśmy za komuny, która kładła wielki nacisk aby stado baranów było możliwie apolityczne, ze szczególnym uwzględnieniem związków zawodowych i kościoła.

 

Trójki od dawna nie słucham- długo przed Sobalą. Nie to żeby była czyjąś tubą- ale od bardzo dawna, jeszcze za SLD poziom radia publicznego się znacznie opuścił. Może to taki trend związany w ogóle z komercjalizacją radia- w każdym razie zupełnie nie kojarzę tego politycznie.

 

Natomiast z wielkim rozbawieniem obserwowałem polityczne niewątpliwie boje o apolityczność dwójki trójki i innej srójki.

Link to comment
Share on other sites

Zarząd Polskiego Radia odwołał budzącego kontrowersje dyrektora dwa dni po tym, jak na biurko KRRiT wpłynął wniosek o zbadanie pewnej jego wypowiedzi. Sobala miał, zdaniem szefowej SDP, wystąpić na koncercie, który miał "charakter wiecu wyborczego".

 

Jaro_747, 27 Maj 2010, 01:58

>Apelowałbym o włączenie wyższego biegu jeżeli chodzi o poczucie humoru.

>Ja osobiście zrozumiałem Trujkę jako coś, co truje

 

Ha, ha, - świetny "humor"- truje podtruwa u mnie w jednej bramie mieszka taka wrażliwa schizofreniczka, która podejrzewa, że jest podtruwana.

 

Powód odwołania, wniosek naczelniej dintojry SDP- czy to rodzaj Trybunału Stanu?

 

Przypomina mi się powód odwołania betonowego Stefana Olszowskiego- bo miał z kochanką dziecko. W PZPR to przynajmniej mieli prawdziwe poczucie humoru.

 

Natomiast w/w powód odwołania Sobali jest świetnym signum tej sprawy- pełen dętej retorsko mentorskiej ciężkiej hipokryzji, godny twarzy honorowego prezesa patrona mentora retora SDP.

Link to comment
Share on other sites

Pilne! Uwaga! uwaga!- pilne!

 

"W poniedziałek szefowa SDP Krystyna Mokrosińska zwróciła się do KRRiT o pilne zajęcie stanowiska w sprawie wystąpienia Sobali na koncercie. Mokrosińska podkreśliła, że do SDP wpłynęły skargi członków stowarzyszenia - pracowników Polskiego Radia, "w związku z wystąpieniem dyrektora radiowej +Trójki+ na wiecu o charakterze poparcia wyborczego dla jednego z kandydatów na prezydenta". "

Link to comment
Share on other sites

Jezz jakie to było PILNE

 

"W poniedziałek szefowa SDP Krystyna Mokrosińska zwróciła się do KRRiT o pilne zajęcie stanowiska w sprawie wystąpienia Sobali na koncercie. Mokrosińska podkreśliła, że do SDP wpłynęły skargi członków"

Link to comment
Share on other sites

"W poniedziałek szefowa SDP Krystyna Mokrosińska zwróciła się do KRRiT o pilne zajęcie stanowiska w sprawie wystąpienia Sobali na koncercie. Mokrosińska podkreśliła, że do SDP wpłynęły skargi członków"

 

"skarga członka"- super, członków citam dostatek..

Link to comment
Share on other sites

>Elber

>Czy ty naprawdę wierzysz w to co piszesz, czy tylko wypowiadasz się tak dla podgrzania atmosfery ?

>Pytam serio.

 

 

odniosę się tylko do tego fragmentu:

 

>>GWyborcza jest sędzią - fajny mamy kraj...,

 

bo to nawet już nie jest śmieszne

- jak GW podnosi krzyk, gdy coś nie idzie po ich myśli...

i to za każdym jednym razem działa tak samo, są boleśnie przewidywalni...

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Link to comment
Share on other sites

no to czekamy na reszte.Sobala na zbita morde, ale mamy jeszce paru,ktorzy jak sie okazuje, pobili nawet kolegow z PZPR w informacji w idiotyzmie..Bedziemy ich mile wspominali jako medialnych idiotów.Lista nie jest tak długa jakby sie wydawało.Ale za PZPR wiernych INFORMATORÓW tez nie było duzo.Tak po ludzku...cześć jego pamieci.

Link to comment
Share on other sites

mułs pedzioł

"w idiotyzmie..Bedziemy ich mile wspominali jako medialnych idiotów.Lista nie jest tak długa jakby sie wydawało.Ale za PZPR wiernych INFORMATORÓW tez nie było duzo"

 

może i nie dużo, wyliczmy kabli: iwaszczykiewicz, wlaz, dżambo..

 

kto tam się jeszcze pochwali kablowaniem do reduktorów moderatorów

 

mlb? on chyba w egzekutywie

Link to comment
Share on other sites

  • Redaktorzy

Staranność, z jaką omija się w wypowiedziach fakt, że ustawa zakazuje jednoznacznie osobom z kierownictwa publicznych mediów (radia i TV) jakichkolwiek wystąpień o charakterze politycznym, wydaje mi się bardzo interesująca. Nikt, ale to nikt się nie zająknął o tym drobiazgu. W końcu to tylko Prawo, a Sprawiedliwość musi być po naszej stronie, zgadza się, Kargule?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.