Skocz do zawartości
IGNORED

Jak zrezygnować z Neti ? Pomóżcie !


Kasjel

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko tzw."tanie rozmowy" z Neti. Umowa była kiedyś zawarta jeszcze z Tele2. Teraz pewnie jest już na czas nieokreślony. Chcę całkowicie przejść do TP, bo mam już dosyć nachalności Neti. Bez przerwy wydzwaniają, by przenieść również abonament do nich. Potrzebny mi jest wzór pisama rozwiązania umowy z Netią. Czy ktoś z Was jest w stanie mi pomóc ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imię nazwisko

 

podanie

 

proszę o rozwiązanie umowy tymczasowej na usługę ... zarejestrowaną na osobę: ... na numerze telefonu ... .

 

Żegnam ozięble ;)

 

podpis.

 

Wystarczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie latwo. Nawet po rozwiazaniu umowy i powrocie do TPSA jest bardzo prawdopodobne, ze bedziesz otrzymywal faktury za okresy juz nie majace nic wspolnego z NETIA gdzie NETIA juz nie prowadzila uslug i nastepnie listy windykacyjne. NETIA jest biurokratyczna pulapka, gdzie uniwersalnym wytlumaczeniem sa powiedzenia: "to nie nasz dzial" i klasyka polskiego zargonu biznesowego wsrod mlodych oszczynog "na chwile obecna nie ma takiej opcji". Good luck.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.