Skocz do zawartości
IGNORED

Moderacja forum audiostereo


qb_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Kiedyś usunęli moje posty, bo wyjawiłem coś o produkcie jednego ze sponsorów. Sprzedawczyki i koniec kropka.

 

 

Nie ma, jak podjeść sobie i potem ponarzekać. Ale co tam, ja na przykład chętnie przeczytam (ponownie?) o tym produkcie i jego wyjawieniu. Można prosić coś więcej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 lata później...
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)
Opublikowano · Ukryte przez cir, 10 Sierpnia 2014 - atak na moderacje
Ukryte przez cir, 10 Sierpnia 2014 - atak na moderacje

Znowu punkty karne za atak na moderacje i administrację przyznane mi przez moderatora cir:

 

"Ostrzeżenie dodane przez cir za Atak personalny na moderację lub administrację (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10) w DLACZEGO JESTEM BANOWANY PRZEZ MODERATORÓW, A JEDNOCZEŚNIE NIE JEST LIKWIDOWANE MOJE KONTO..

Dano 3 punktów - wygasają 09.10.2014 18:20.

 

założenie watku http://www.audiostereo.pl/dlaczego-jestem-banowany-przez-moderatorow-a-jednoczesnie-nie-jest-likwidowane-moje-konto_113923.html

eskalacja prowokacji związanych z przedlużanym zamykaniem konta, nie tłumaczy tego stanu rzeczy brak zamkniecia konta przez Admin1 , regulamin nadal obowiązuje przy pisaniu postów i tematów"

 

Oczekuję, że moje konto zostanie zamknięte w ciągu 72 godzin. Nie widzę najmniejszych powodów, aby trwało to kolejne kilkadziesiąt dni.

 

Jednocześnie uważam, że są nadużywane wobec mnie kary regulaminowe, gdyż moje działanie nie jest zadnym atakiem personalnym na moderację lub administracje, tylko upominaniem się o swoje prawa użytkownika.

Odnośnik do komentarza
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.