Jump to content
IGNORED

Futu straszy

mamel

Recommended Posts

wlaczyl bys sobie swoje trzeszczace graty posl;uchal poki jeszcze graja a nie wpiepszal sie mlodym ambitnym wyksztalconym pracujacym w przemysle audio ktorzy jeszcze zrewolucjonizuja rynek audio

wybacz ale to juz za wysoki poziom - nie masz szans i nic mi do tego tylko po co chcesz pisac jak nie wiesz nic w danym temacie? zeby smiecic?

idz sobie polez to wszystko czego wymagam od ciebie radzic nie musisz bo nie masz kompetencji

a to kolejny

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Czyli Pan Futu przeszedł do krainy elektronicznego niebytu? Mi groził, że "mnie dorwie" i że "mam przejebane". Co ciekawe, zrobił to publicznie - widocznie klikneło mu się nie to okienko, bo posta tak spersonifikował jakby miał pójść na PW. Cały Pan Futu.

Panowie, nie używajcie łaciny bo może to być dwuznaczne ( -:)) a to poważny wątek

z resztą spełnił swoją rolę i z powodzeniem kwalifikuje się do zamknięcia

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Yul, 1 Cze 2010, 22:06

>Nie zaprzątaj sobie tym głowy. Na moje ciągoty, to już nic nie poradzisz.

Lem mi kiedyś powiedział, że największą siłą napędową dziejów jest ludzka głupota.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.