Skocz do zawartości
IGNORED

Preamp+ 5aktywnych + sub za 15 000 pln


electro

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, mysle o jakims preampie najchetniej z xlr-ami i glossnikach aktywnych, ma grac w 40 m2 , glosniki to chyba beda krk , ale jeszcze nie zdecydowalem, co do preampu nie mam pojecia ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki że jedyny procesor kina jaki znam z wyjściami XLR to ARCAM FMJ AV888 ... a on kosztuje 18 tys. zł. Trochę strach łączyć niezbalansowanymi RCA przy długościach typu 10m (bo tańsze procesory z wyj. RCA jak najbardziej są .. np. Rotel'a).

 

Z KRK najlepiej coś od VXT6 w górę (Rokit RP6 v1 są przymulone, już lepiej spisywały się RP5 v1, a one mogą być do dalszego pola za słabe, co prawda obecnie sprzedawane są Rokit v2 ale opinie o np. modelu RPG8 pokrywają się z moimi negatywnymi odczuciami z RP6 ... Rokit to najniższa seria ... i tylko RP5 mogę polecić bo jest na prawdę udana ... ale tylko do bliskiego pola i cichego odsłuchu)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. taniej by Cię wyszło dodanie opcji kina do posiadanego stereo (procesor kina z wyj. RCA ... który mógłbyś przy odsłuchu stereo łatwo pomijać wybierając inne wej. wzmacniacza stereo ... do tego 3 końcówki mocy dla centralnego i kanałów tylnych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz kino mam, to do kolejnego systemu dla znajomego, z glosnikow beda na przodzie vxt 8, na tyle vxt 6, co do suba sie zastanawiam czy wziac rockita czy ten mocniejszy, zastanawiam sie tez czy na centralny nie dac vxt 6 i na tyl czy nie vxt4 wystarcza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z preampow denon a 7100 wydaje sie spelniac warunki , ale szukam dalej co jeszcze jest na rynku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyszukanie Denon DN-A7100 ! :)

 

ps. jeśli to ma być tylko kino a nie odsłuch wielokanałowej muzyki, to na tyły, do samych efektów faktycznie wystarczą mniejsze modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko on nie ma hd master dekodowania chyba wiec to jest minus, muzyka bedzie przodem grana...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) emotiva ma hd master ale nie ma xlr-ów, jeszcze mozna zastosowac na trafie przejscie rca-xlr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale to podrozy troche impreze, ostatecznie do przemyslenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche drogi, ale trzeba sie zastanowic, chcialem wydac jak najwiecej na glosniki, ale moge zostawic 8mki jako fronty, 6 na srodek i 4ki na tyl i jakos ten budzet zapiac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

americano, 1 Cze 2010, 23:10

 

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

... no fajnie ... tylko po co mu wzmacniacze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, 1 Cze 2010, 22:53

 

>tylko on nie ma hd master dekodowania chyba wiec to jest minus, muzyka bedzie przodem grana...

 

Jeśli odtwarza PCM podane na HDMI to dekodery są zbędne - wystarczy że odtwarzacz zdekoduje z formatu DTS HD / DOLBY HD do czystego PCM i wyśle po HDMI.

 

A wygląda na to że Denon DN-A7100 odtwarza multi channel PCM ... więc chyba chodzi tu o HDMI (29 strona instrukcji). ... dokąd się nie sprawdzi to na 100% nie będzie wiadomo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

americano, 2 Cze 2010, 08:03

 

>no fajnie... tylko gdzie tam widzisz wyjścia głośnikowe

 

No fajnie ... tylko gdzie tam widzisz w kolumnach aktywnych "wejścia głośnikowe" ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

americano, 2 Cze 2010, 08:03

 

>no fajnie... tylko gdzie tam widzisz wyjścia głośnikowe

 

ps. oczywiście połączenia między procesorem a aktywnymi monitorami będą symetrycznym kablem XLR-XLR

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, 1 Cze 2010, 23:01

 

>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) emotiva ma hd master ale nie ma xlr-ów, jeszcze mozna zastosowac na

>trafie przejscie rca-xlr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale to podrozy troche impreze, ostatecznie do

>przemyslenia...

 

Ja osobiście bym się w takie przejścia nie bawił. Dosyć komplikuje to całość i można napotkać "niespodziewane problemy" ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Najlepszy procesor - cena/jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad dwóch lat staram sie na tym forum popularyzować system preamp + monitory aktywne.

Opisałem to tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dziwne, że po ponad dwóch latach Kyle nadal nie zna preampów z XLRami i poleca coś za 18k.

 

Polecam preampy ONKYO i polskie monitory aktywne APS.

Zero problemów z zestawieniem wzmaka z kolumnami.

Zbudowałem kilku znajomym takie systemy i wszyscy są w niebie.

 

Tymczasem reszta fili zajmuje się szukaniem optymalnych kolumn do ich wzmaków.

Strata czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>janunio

Dziwne jest też to, że w innym wątku piszesz jak to super gra zestaw komputerowy Logitech Z5500 i jak to potrafisz nabierać innych na to, iż gra on zamiast twojego super sprzętu za 20k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę;

Mam dwa zestawy 5.1. (I kilka starych stereo w piwnicy).

Dlatego zawsze piszę z okazji Z-5500 o równoczesnym posiadaniu zestawu za ok. 20k by uwiarygodnić moją wysoką opinię o zestawie LogiTech za 1000 zł. Bo inna jest wiarygodność osoby która ma na codzień ( a nawet w tym samym pomieszczeniu) doświadczenia z zestawem wysokiej jakości i odnosi się do Z-5500.

Suby stoją obok siebie zaś głośniczki stoją na APS-ach.

 

Łatwo policzyć, że za jeden monitor APS można kupić pięć kompletnych systemów Z-5500.

Moja teza jest taka:

Nie ma na rynku nic porównywalnego cena/jakość do Z-5500.

I jeszcze jedno: Im bardziej zaawansowani file tym mają z reguły wyższą opinię o Z-5500.

 

No i znalazłem super txt od Kyle z 2007:

" ... sprzęt studyjny jest wierny, precyzyjny, max neutralny i przez niego możemy zmienić zainteresowania muzyczne :P ...... A Hi-Fi ma być przyjemny - nie koniecznie neutralny i dokładny choć niektóre (tylko niektóre) wyższe modele zdradzają już objawy "

Dokładnie tak. Sedno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak można pisać o Z-5500, że to zestaw "komputerowy".

Powielana bzdura.

 

Mój PR-SC885 to w takim razie także typowy "zestaw komputerowy".

Bo zasilam go z PC-ta po HDMI i zabawiam się w home-recording.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>janunio

Z5500 jest zestawem komputerowym bo takie było założenie przy projektowaniu tych głośników. I także użytkowałem je równolegle z średniej klasy sprzętem i uważam, że nijak się mają do niego możliwości Z5500. Poza tym nikt dziś nie daje nic za darmo a już na pewno nie high klas za 1300zł. Kończę bo temat jest o czymś innym :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawiki komputerowe są świetne, bo są ... aktywne :)

Już nieraz czytając forum odnoszę wrażenie, że sama ideologia jest czasem ważniejsza od zdrowego rozsądku. Niektórzy więc prędzej napiszą peany na cześc platikowych zabaweczek niż przyznają, że nie sama "aktywnośc" decyduje o jakości oraz, że wramach zestawów pasywnych i aktywnych są bardziej i mniej udane zestawienia, i tu i tu są buble.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy monitory studyjne nadają się do użycia w systemie kina domowego. Kupiłem niedawno KRK VXT6 - grają świetnie, ale są bardzo wrażliwe na sposób rozstawienia i pozycję słuchacza - najlepsze brzmienie osiągają, gdy słuchacz znajduje się na jednym z wierzchołków trójkąta równobocznego, a głośniki na pozostałych. Nie wiem czy sprawdzą się w systemie surround gdzie tylne zaleca się umiejscowić ponad głową słuchacza, chyba że w systemie typowo muzycznym 5.1 gdzie najlepiej stosować 5 identycznych w zupełnie innym rozstawieniu niż do kina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Zastanawiam się czy monitory studyjne nadają się do użycia w systemie kina domowego. Kupiłem niedawno KRK VXT6 - grają świetnie, ale są bardzo wrażliwe na sposób rozstawienia "

 

Nadają się znakomicie. Żadnych przeciwwskazań.

 

Poza tym we współczesnych preampach (np. od ONKYO) masz zaimplementowany system audio-metryczny.

Ustawiasz mikrofon (jest w komplecie) w miejscu gdzie siedzisz, określasz ile osób ma to słyszeć.

Dalej następuje korekta wielu paramertów.

Rezultat mnie całkowicie zaskoczył.

To się nazywa Audyssey MultEQ™ XT dla dostosowania systemu do optymalnej pracy w konkretnym pomieszczeniu. W tym jest także kalibracja żródeł dźwięku.

 

Link do instrukcji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

strona numer 58 i dalsze.

Koniecznie poczytaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Poza tym we współczesnych preampach (np. od ONKYO) masz zaimplementowany system audio-metryczny.

>Ustawiasz mikrofon (jest w komplecie) w miejscu gdzie siedzisz, określasz ile osób ma to słyszeć.

>Dalej następuje korekta wielu paramertów.

>Rezultat mnie całkowicie zaskoczył.

>To się nazywa Audyssey MultEQ™ XT dla dostosowania systemu do optymalnej pracy w konkretnym

>pomieszczeniu. W tym jest także kalibracja żródeł dźwięku.

>

***

 

Posiadam Audyssey MultiEQ w Denonie i jakoś szczególnie nie jestem zachwycony jego działaniem - potrafi przy symetrycznie rozstawionych kolumnach dać jedną o 1,5dB głośniej zaburzając całkowicie stereofonię - osobiście wolę sam wszystko skalibrować pod swój gust. Zaskoczyła mnie natomiast silna kierunkowość monitorów KRK, dlatego napisałem że zastanawia mnie jaki jest tego efekt, bo kina na monitorach aktywnych nigdy nie słyszałem, a jako surroundy to i tak najbardziej lubię dipole ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do slusznosci rozwiazania jestem w pelni przekonany i jest to z wielu powodow optymalne, szczegolnie w kinie domowym, potezna moc i rozdzielczosc dzwieku nieosiagalna dla systemu konwencjonalnego w tej cenie, w ktorym tak naprawde nie wiadomo za co poza pazdzierzem kolumn sie placi, takze nie ma sensu dyskutowac o slusznosci tego gdyz to zostalo przeze mnie sprawdzone dawno temu, do firmy krk mam pewna doze zaufania , bede mial mozliwosc posuchania tych glosnikow i jeszcze z dwoch innych firm prawdopodobnie , po fakcie moze cos o tym napisze, nie wiem jak jest z dostepnoscia tego wiekszego suba na 12calowym glosniku, preamp onkyo jest troche drogi ale chyba nie ma alternatywy bo nie ogranicza systemu, mam podstawy i pod system z glosnikami na tej samej wysokosci i podstawy okolo 90cm i 100 cm na tyl, zastanawiam sie nad tym ustawieniem tylu czy wlasnie w stylu thx troche wyzej tyl czy wszystko na tej samej wysokosci, zastanawiam sie tez czy na przod nie dac 3ech takich samych glosnikow np.vxt 8 czy wystarczy na srodek vxt 6 dac, w studio poslucham tych glosnikow to razem to zobacze, bo moze nie ma co sie napinac i nie bedzie wielkiej roznicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro, 4 Cze 2010, 19:02

 

>co do slusznosci rozwiazania jestem w pelni przekonany i jest to z wielu powodow optymalne,

>szczegolnie w kinie domowym, potezna moc i rozdzielczosc dzwieku nieosiagalna dla systemu

>konwencjonalnego w tej cenie, w ktorym tak naprawde nie wiadomo za co poza pazdzierzem kolumn sie

>placi, takze nie ma sensu dyskutowac o slusznosci tego gdyz to zostalo przeze mnie sprawdzone dawno

>temu, do firmy krk mam pewna doze zaufania , bede mial mozliwosc posuchania tych glosnikow i jeszcze

>z dwoch innych firm prawdopodobnie , po fakcie moze cos o tym napisze, nie wiem jak jest z

>dostepnoscia tego wiekszego suba na 12calowym glosniku, preamp onkyo jest troche drogi ale chyba nie

>ma alternatywy bo nie ogranicza systemu, mam podstawy i pod system z glosnikami na tej samej

>wysokosci i podstawy okolo 90cm i 100 cm na tyl, zastanawiam sie nad tym ustawieniem tylu czy

>wlasnie w stylu thx troche wyzej tyl czy wszystko na tej samej wysokosci, zastanawiam sie tez czy na

>przod nie dac 3ech takich samych glosnikow np.vxt 8 czy wystarczy na srodek vxt 6 dac, w studio

>poslucham tych glosnikow to razem to zobacze, bo moze nie ma co sie napinac i nie bedzie wielkiej

>roznicy

***

W to że brzmi taki zestaw świetnie nie wątpię, bo wiem co potrafią KRK w stereo i moje wątpliwości dotyczą właśnie głównie tylnych rozstawianych wyżej ;-). VXT6 mają całkiem spory dół i myślę, że z powodzeniem mogą grać na równi z VXT8 i nie będzie jakichś znaczących różnic, a nawet w instrukcji piszą o zalecanej maksymalnej czułości wejścia, a regulowanie jedynie w systemach 5.1, chociaż mają pewnie na myśli system muzyczny oparty na 5 identycznych głośnikach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.