Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  47 członków

HEED Klub
IGNORED

HEED


Jakew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej poprawiać akustykę dokupując książki :)

Słyszałem (w sensie ktoś z Nautilusa mówił), że Vovox zasilający dobrze współpracuje z Obeliskiem. A.. i mówią, że zasilanie źródła bywa ważniejsze. Ale to Twoja zabawa.

 

Przy dobrym ustawieniu kolumn i umiarkowanej głośności, to akustyka aż tak ważna u mnie nie jest.

 

Daj znać jak będziesz miał już jakieś wnioski po zabawie z sieciówkami.

 

Pozdrawiam

bolą mnie nogi, izba pusta

w piecu Lewiatan tak się pluska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio ja caly czas zestawiam "pierdziawki x 14" z kolejnymi kolumnami sciaganymi na testy w cenie do 4 kzl. i jak widac w stopce dzielnie sie bronia, wrecz nie mialem chwili zawachania sluchajac innych kolumn, zeby je zamienic. Chce jeszcze posluchac u siebie naszych rodzimych diamondow 25, ciekawe czy znowu kolejne kolumny bede pakowal szybciej jak rozpakowywalem... Jedyne czego mi brakuje to zejscia na basie, moje maluszki gasna calkowicie na 40 hz i jednak troche mi tego brakuje, zwlaszcza, ze przez ostatnie lata gral u mnie sub i zostalo przyzwyczajenie...Za to ten basik, ktory jest ma i fajnie zaznaczony kontur ale i wypelnienie i jest juz przy cichym wieczornym sluchaniu.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio, a może pomyśl o dacu Heeda. W warszawskim Nautilusie mają chyba pierwszą wersję, jeszcze bez usb, więc jakbyś był zainteresowany, to pewnie można sporo utargować. Co ma pasować lepiej jak nie źródło z tej samej firmy...

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Póki co kupiłem usher cd-7 (z kablem zasilającym supra lorad) i dobrze zgrywa się z Heedem. Na przyszłość myślę, że to dobry przyczółek do zakupu daca Heeda.

Zaskoczyła mnie praca cd z moimi interkonektami. Z chordem chameleon plus bardzo ładnie - ale tylko z dobrze zrealizowanymi płytami. Przy słabych realizacjach (np. V płyta Led Zeppelin) trochę się załamałem. Po podpięciu tańszego futurech alpha line poprawiło się - wiadomo nie ma cudów, ale jak to opisał kolega wcześniej - kocyk spadł z głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to szczyt rozdzielczości bo to nie taka półka cenowa, ale góra jest dobrze doświetlona - nie ma tego problemu co z roksan caspian mk1

Jest ślicznie podobnie to widzę jak opisał to nasz forumowy kolega guru w opinii o cd-7.

 

Nie zawiodłem się a w przyszłości dac dla zrobienia upgrade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. Bo zastanawiałem się czy to jednak sposób gry Heeda - nie stawiający jednak na rozdzielczość - nie był przyczyną problemów.

 

Miłego słuchania zatem. A jakbyś miał jakiś problem z wyborem czego by tu posłuchać, to polecam dobre fusion http://www.musiccorner.pl/ponty-jean-luc-original-album-series-5cd-p-1017914.html

za niewielkie pieniądze pięć naprawdę fajnych płyt. Od kilku dni mieszam nimi w odtwarzaczu: sama przyjemność :)

bolą mnie nogi, izba pusta

w piecu Lewiatan tak się pluska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam forumowiczów

Jak na początku drogi wiele zmian - i u mnie kolejna zmiana

Jak ktoś jest zainteresowany kupnem Heeda obeliska SI mk2 w pięknym kolorze białym to prosze na priv

Gra pięknie, ale ja idę raczej w kierunku podłogówek i za dużo słucham rocka, żeby z nim zostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Mam na sprzedaż Heed Obelisk X2. Po kilku tygodniach odsłuchu chyba wolę dźwięk samego wzmacniacza. Bez zasilacza jest bardziej romantycznie. Zasilacz oprócz dodatkowej mocy poprawia rozdzielczość, definicję. Jest bardziej naturalnie. Stan idealny, kupiony w Strefie Dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Witam. Panowie zastanawiam sie nad wzmacniaczem Heed, ale martwi mnie problem czesto w nim spotykany , a mianowicie brumienie transformatora :( Mam pytanie czy dc-blocker jest w stanie temu zaradzic

W moim przypadku - nie.

Ale szczerze mówiąc zapomniałem już o tym problemie. To nie jest jakieś uciążliwe brumienie, słychać tylko nocą. Po prostu posłuchaj egzemplarza, który zamierzasz nabyć.

Z czym byś tego Obeliska zestawiał?

bolą mnie nogi, izba pusta

w piecu Lewiatan tak się pluska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glodyga ma to zagrac z Heco Celan gt 302 i Kef R300. Obecnie posiadam Denon PMA1510,ale chce posluchac tez inne wzmacniacze i zobaczyc co maja do zaoferowania wlasnie czesto slucham wieczorowa pora i to brumienie mnie martwi

brumienie u mnie słychać tylko jak nie gra, jak gra to musiałbyś ucho do niego przykładać.

 

Nie słyszałem tych kolumn, więc nie wiem jak to się zgra. Faktem natomiast jest, że do cichego słuchania Heed jest b. przyjemny. Jak już ulica się uspokoi (za oknem mam pętlę autobusową) to można słuchać b. cicho.

bolą mnie nogi, izba pusta

w piecu Lewiatan tak się pluska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie dopisuje sie do klubu z Heed-em od Łukasza , jestem bardzo ciekaw jak zagra w moim systemie . Mam jeszcze pytanie - czy ktoś ma i może coś więcej powiedzieć o Heed Canalot + Q Psu ? szukam DAC-a i jakiegoś wzmacniacza słuchawkowego do moich B&O H6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.