Skocz do zawartości
IGNORED

Nowa pozycja w katalogu ARMS - Poulenc/Saint-Saens


Stryjecki

Rekomendowane odpowiedzi

Być może zainteresuje Was nowa pozycja w katalogu ARMS. To muzyka symfoniczna Symfonia organowa Saint-Saensa i Koncert na organy i orkiestrę Poulenca. Przedsięwzięcie jest niekomercyjne, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę jego skalę, stopień komplikacji i repertuar. Nakład jest limitowany - 1000 egz. Nagrania dokonano bez kompresji dynamiki.

Na razie przedsprzedaż prowadzę tutaj (być może pozwoli to na częściowe pokrycie kosztów samego tłoczenia):

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozdrawiam sedecznie i czekam na Wasze opinie na temat albumu.

MS

post-152-100001325 1276517750_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję wszystkim za zakup i tym samym wsparcie małej wytwórni płytowej. Dzięki Wam byc może uda się pokryć koszty tłoczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Macieju,

 

1. Skoro nakład jest limitowany - 1000 szt., dlaczego na aukcjach płytek wystawionych jest aż 1698 szt.?

 

2. Czy płyty są numerowane?

 

3. Czy są może gdzieś dostępne choć krótkie sample z tego CD?

 

 

 

 

Przy okazji, ktoś z forumowiczów już miał przyjemność posłuchać? Jak się podobało? Oczywiście nie pytam o repertuar, bo to kwestia gustu, a o techniczną stronę nagrania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

1. Dobre pytanie. Wklepałem taką ilość, bo do końca aukcji juz tylko dwa dni. Nie ma szans na sprzedanie wszystkich egzemplarzy, a i 300 raczej nie pójdzie. Ale rozumując logicznie - racja.

 

2. Nie. To by podniosło wyraźnie koszt poligrafii, a ręczne mazaje nie wszystkim się spodobają.

 

3. Niestety nie.

 

Pewnie jeszcze nikt nie posłuchał, bo wysyłki zaczynamy dzisiaj. Ale niedługo powinny dotrzeć pierwsze egzemplarze. Też jestem ciekaw Waszych wrażeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienia.

 

Czy wystawienie próbki nagrania w dobrym mp3/320 nie będzie czasem dobrym ruchem marketingowym? Może bym kupił już teraz a tak pewnie poczekam na opinie innych albo na okazję posłuchania gdzieś, u kogoś. Może nie tylko ja tak mam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mam dobry program do przerabiania plików. Ale MP3 raczej z tego dobre nie wyjdzie, bo gęsta instrumentacja. Fajnie by było, gdyby dało się wystawić ze dwa tracki w jakości CD...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mp3 może i racja, ale można przecież wystawić flac'a. Tak czy inaczej, jestem pewny, że to sprzedaży płyty nie zaszkodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak ktos bystrzejszy ode mnie dostanie już płytę, to go poprosimy o wystawienie fragmentów? Ja nie mam nic przeciwko temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powinno już sporo osób otrzymać przesyłki (od wczoraj wysłaliśmy ponad 100, dzisiaj większą część), a więc pewnie znajdzie się Dobry Człowiek. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej oficjalny samplerek niż jakiś leak:-)

(fatalnie to zdanie wygląda)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza aukcja zakończyła sie doskonałym wynikiem. W dobre ręce poszło blisko 200 egz. Tak więc obecny nakład wynosi około 800 egz.

 

Wystawiam jeszcze jedną, ostatnią przed wakacjami.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Oficjalną premiere planuję na drugą połowę wrzesnia, być może płyta trafi przed tym terminem do wybranych sklepów, ale wyłącznie internetowych.

 

Mam nadzieję, że niektóre osoby już otrzymały płytę i podzielą się swoimi wrażeniami.

 

Pozdrawiam serdecznie

MS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link nie wszedł...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz... przepraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich, którzy się niecierpliwią i zaczynają słać mi joby. Rozumiem Wasze nerwy, ale postarajcie się też zrozumieć moją skromną osobę i sytuację. W aukcji pisałem wielkimi, czerwonymi literami, że wysyłki zacznę realizować od 24 czerwca, bo wtedy dostanę płytę z tłoczni, według umowy. Pisząc „już wysyłam” popełniłem błąd, bo bazowałem na opinii handlowca, który powiedział, że towar już jedzie. Jechał jednak jeszcze jeden dzień i dotarł do redakcji po 17.00, kiedy już nikt palcem nie kiwnie. Dlatego wysyłki zacząłem tak, jak było napisane w aukcji, czyli 24 czerwca. To był czwartek w zeszłym tygodniu. Na początek miałem nazbieraną petardę, blisko 220 kopert. Nie daliśmy rady i druga rata (około 60) została wypchnięta w całości w piątek wieczorem (dla poczty to to samo, co poniedziałek rano), a reszta, czyli zamówienia z czwartku i piątku, w niedzielę rano. Dzisiaj uporaliśmy się ze wszystkim i jesteśmy na bieżąco.

Także wiem, że ktoś wpłacił kasę już dwa tygodnie temu i czeka, a nawet się oburza. Rozumiem to, ale większość osób nie doczytała tego, co było napisane wielkimi, czerwonymi literami na samym początku opisu aukcji.

Płyty dopiero teraz zaczynają docierać do adresatów, a ja mogę tylko jeszcze raz przeprosić. Mam nadzieję, że jakość produkcji i cena wynagrodzą oczekiwanie.

Jeżeli cos się stało po drodze, pamiętajcie, bez nerw. Zawsze jestem po stronie klienta i wszystkie reklamacje rozstrzygam na jego korzyść. To żaden bonus, tylko sensowne budowanie wizerunku. A to dla mnie kwestia honorowa.

 

Pozdrawiam serdecznie

MS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Majo. Teraz to trochę mi nawet wstyd, bo dzisiaj (właściwie to już wczoraj) jakoś nawet nie zajrzałem na audio lifestyle. Ale za to byłem posłuchać Staromiejskich Koncertów Organowych w poznańskiej Farze wiec chyba mogę się czuć choć trochę usprawiedliwiony, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.