Skocz do zawartości
IGNORED

Uciążliwy foxbat


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

Czlowiek rano zaczyna czytac watek, wieczorkiem chce zobaczyc co w nim nowego i sie okazuje, ze juz watku nie ma. I tak wlasnie jest czesto na AS :P Co robic?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu, chyba odpale sobie jakies proxy cache, pozniej bede przegladac tylko cache ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Musisz czytać zupełnie inne wątki niż ja, bo tego nie zauważam. Owszem czasem zniknie jakiś wątek będący powieleniem innego, ale przecież o to chodzi aby takich bytów nie mnożyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wpisow znika razem z piszacymi,ze wieje nuda.....

Czy to wina moderacji,czy regulaminu forum???

Jak dla mnie za duzo tzw.ludzi lub chlopcow z plakatu-tych znikad,bo z takimi moderacja powinna

cos zrobic.Poza tym wiele rzeczy w regulaminie forum jest do zmiany-wspominalem juz o tym.

Na razie trwa czyszczenie forum z niepokornych,by miec spokojne wakacje.........i przyszlosc???

Sprawa mocno robi sie dyskusyjna....wiec pozyjemy,zobaczymy.

Ile nowych tematow jest sensownych i zarazem bezinteresownych-cos mocno malo,nie uwazacie??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ile nowych tematow jest sensownych i zarazem bezinteresownych-cos mocno malo,nie uwazacie??

 

Mówisz o Bocznicy czy zakładkach tematycznych? Mam wrażenie że proporcje są dość dobrze zachowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z forum odchodza i przychodza-moderacja[dyrekcja]zostaje.Czy nie lepiej byloby na poczatek

nowych miec pod kontrola,kary tzw.zbanowanie podzielic,a nie wyrzucac na niezrozumiala ilosc sekund-

-potem po placzach i lamentach gosci przywracac-zbanowanie 1 dzien,tydzien,miesiac,rok,na zbity pysk-

czyli calkiem-jest taka opcja mozliwa???Powinniscie wiecej zwazac na to co sami piszecie-czy

Pan mlb-jest w swych wypowiedziach taki przejrzysty i krystaliczny???To nie jest zaden atak,tylko

umiejetnosc obserwacji.Komus uwagi na pw[mnie tez to dotyczy]nie skutkuja-wiec nalezy pisac w

watku o mozliwosci usuniecia na pewien czas -tak wszem i wobec-to nie jest kroliczek wyciagniety

z rekawa.Wiele jest wpisow gdzie moderacja nie reaguje badz nie chce tego widziec-i tu blad Panowie.

Proponuje mierzyc wszystkich jedna miarka-tak niestety nie jest.Dobrze ze wakacje sie zblizaja

bedzie mniej czasu na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieczęsto się zgadzam ze Starym Audiofilem ale w 2 kwestiach mu dziś przytakuję:

 

1. NOSy RCA to bardzo dobre lampy :)

2. Moderacja działa chaotycznie i wybiórczo.

 

Bardzo proszę o odpowiedź na jedno pytanie - Czy Elberoth dostanie bana za agresywne i personalne ataki tak jak podobno zrobił Gagacek?

Cytat "Weź się puknij w ten swój durny, pusty łeb." - to było do Zyzia - to jest wpis na poziomie forum "audiostereo"?

 

Aby ktoś mnie nie posądzał o manipulację dodam, że zaczęło się od kabla Apogee, potem był oczywiście VDH, delikatnie o handlowaniu i powyższy "pusty łeb".

 

Kurcze, a może mi się należy "ban"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Pardon, ale muszę się wtrącić: znane mi są wcześniejsze personalne ataki Zyzia na Elberotha, więc nie róbmy tu z nikogo świętego. Natomiast propozycja puknięcia sie w łeb nie jest w świetle tego, co się pisze na forum, powodem do blokady, ele do upomnienia. Nie ośmieszajmy się. Poza tym: czy sugestia Elberotha była odpowiedzią na jakąś propozycję merytoryczną, czy też raczej osobistą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

"Kurcze, a może mi się należy "ban"?

 

 

Jeśli za pusty łeb by się należał, to za to pewnie też, co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa, czy twoje wpisy, to jest ta slynna nowa twarz forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Nic nie wiem o słynnej twarzy. Natomiast wpisy powyżej, czy uważasz je za niewłaściwe? Odpowiadam tylko na konkretne pytanie. Nie powinienem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę cały tekst Elberotha:

 

"Weź się puknij w ten swój durny, pusty łeb."

 

Czyli wg moderacji nie jest to atak personalny i wszystko się mieści w regulaminie.

 

 

jozwa maryn, 15 Cze 2010, 09:04

 

>"Kurcze, a może mi się należy "ban"?

>

>

>Jeśli za pusty łeb by się należał, to za to pewnie też, co?

 

 

No... bardzo proszę... widzę w ramach tych Twoich przedwyborczych czystek będziesz banował wszystkich :) Ja nikogo tu od durnot i pustogłowia nie wyzywam ale jeśli Ci to sprawi przyjemność to możesz nawet mi konto zlikwidować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Nie powinienem?

 

no nie wiem, ale ja bym tam zyzia zbanowal... tak nie moze byc, tak nie mozna pracowac na forum...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uppsss.. tzn chcialem napisac... tak nie moze byc, tak nie mozna spokojnie pomagac bezinteresownie innym uzytkownikom na forum....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno, w regulaminie nie ma nic o banach/blokowaniu kont... wiec blokujac, lamiecie regulamin!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie personalne ataki na Elberotha jozwa ??? Czy ja go kiedyś wyzwałem od durniów, napisałem kiedyś, żeby się walnął w ten durny, pusty łeb ???? Jak się udowodni coś temu pyszałkowi i nie ma argumentółw zaczyna w takim stylu pisac i Ty to jozwa tolerujesz....a więc...dośpiewaj sobie sam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio, no jak mozesz! elbi jest potrzebny, gdzie ja sobie poczytam takie fajne rzeczy... no chyba, ze jozwa kupi mi prenumerate czasopisma LOGO :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja odpowiedz na jego wpis była czysto merytoryczna, koaxiala Apogee Wyde Eye polecał wielokrotnie, ale nagle mu się przestawiło, że to przeciętny kabel :D Jak mu to wykazałem wyskoczyl z chamstwem, ale ta święta krowa może i tak każdemu nasrać na łeb, a bana nie dostanie :D Jak ja bym go nazwał durniem już bym był na wylocie....bo obraza zalałaby nieskalane oblicze Elbowe ;D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że powinniśmy odróżnić pojedyncze ostrzejsze wypowiedzi od systematycznych ataków. Każdy z nas jest człowiekiem i ma prawo czasem się zdenerwować, a nawet za ostrzejszy wyskok otrzymać krótkotrwałego bana.

Z tym że nie jest to tożsame z ciągłymi atakami na wybranych adwersarzy. Jeśli ktoś kogoś nie lubi - a ma do tego pełne prawo - powinien swoje wątpliwości wyjaśniać bezpośrednio przez PW zamiast angażować do tego sporu wszystkich innych użytkowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio

Jozwa nic CI nie dospiewa,bo nie umie-chyba ze w chorze koscielnym z ubranymi na zielono.

 

Wez sie puknij w ten swoj durny ,pusty leb-dobre,to taka przenosnia,bo jak

leb jak sklep,a w srodku puste polki,to wtedy nic do sprzedania-

natomiast jak leb pelny to duzo rzeczy do sprzedania jest.!!!

Tez mam duzo rzeczy do sprzedania-tylko nie moge znalezc frajera,ktory by mi pomogl sprzedac bez

jakiejs tam prowizji dla siebie-kazdy cos tam chce za to.

Pozdrawiam wszystkich z durnymi pustymi lbami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

"Jakie personalne ataki na Elberotha jozwa ??? Czy ja go kiedyś wyzwałem od durniów, napisałem kiedyś, żeby się walnął w ten durny, pusty łeb ????"

 

 

Wierzę na słowo, dlatego też Elberoth otrzymał ode mnie upomnienie. Poproszę jednak o link do wątku, chcę go sam przeczytać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

A ty, zyziu, nie rób z siebie z kolei bukiecika niewinnych stokrotek. Ani ja, ani ty nie jesteśmy pierwszy dzień na forum, i wiem że na Elberotha wjeżdżałeś regularnie. Ciekaw jestem, co tam konkretnie napisałeś, "zwracając uwagę". Zaraz to sobie obejrzę, ale dziwnie jakoś wydaje mi się, ze nie było to nic w rodzaju: "Forumowy kolego, wymieniony kabel swego czasu niezwykle ci się podobał, teraz natomiast uznajesz go za przeciętny. Z czego wynika ta zmiana opinii?".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa, nic juz nie zobaczysz, bo nic juz tam nie ma... jakis ciec posprzatal...

 

zyziu, zadowolony? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaak :D Wygląda na to, że to ja naskoczyłem na Elbika :D A jak burą suką podniecał się Elbik to jozwa pamięta czy też chciałby linka ? :D Zapamiętajcie sobie panie jozwa jedno: ja mogę odpowiedzieć na chamstwo chamstwem, ale nigdy nie zachowuję się chamsko jako pierwszy, jak ktoś jednak sra mi na łeb mówiąć dosadnie nie będę udawał, że to woda kapie :D W przedmiotowym wątku Elb wyzwał mnie zupełnie bez powodu, tak wkurzyło go zdemaskowanie jego zakłamania :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza wszystkim ludzie są tu banowani za mniejsze przestępstwa, a Elbikowi przechodzi płazem nawet wyzwanie kogoś od durni, na dodatek bez najmniejszego powodu....może sobie rzucać durniami, burymi sukami i dalej buduje się ołtarzyk tej persony -zabawne to :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeca napisalem, ze jakis ciec posprzatal... zapisywac mamy te wpisy czy jak??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

A w międzyczasie zyziu nie pień się tak, nikt ci tu nikogo nie zabił, jak sądzę. Wody wypij, jabłko zjedz. A ja przez ten czas przyswoję sobie nową postać Elberotha, jako agresora który regularnie napada na forumowiczów. Jest to dla mnie pewna nowość, chyba za krótko na forum jestem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.