Skocz do zawartości
IGNORED

Uciążliwy foxbat


foxbat

Rekomendowane odpowiedzi

Ale fajowo sie porobilo dla moderacji,bo bedzie potrzeba mniej transferu na miesiac na serwerze.

Popisze troche,a noz sie przeciazy-pewnie mi to sie nie uda,bo bede pisal duzo,lecz banow bedzie

coraz wiecej-pewnie jest jakis zapasik jeszcze-co??

A ten Zyzio to taki jest niedobry,a Jozwa to chyba pamiec ma slaba-ot taka uwaga.

Na koniec tradycyjnie na czesc moderacji!!

Moderacja jest wspaniala,

Lecz niekiedy jest zakala,

Co czasami prawde powie,

Nie wiadomo jak sie zowie,

On na moderacje nie pluje-

Ona zawsze go zbanuje!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 15 Cze 2010, 15:00

>Ale fajowo sie porobilo dla moderacji,bo bedzie potrzeba mniej transferu na miesiac na serwerze.

 

To akurat to jest zmartwieniem właściciela forum, nie sądzisz? No i nie rozumiem co transfer ma wspólnego z moderacją...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio strasznie cię serdecznie przepraszam, że na twoje kolejne zaczepki odpowiedziałem jednym, krótkim zdaniem. Źle cię oceniłem. Twój post zasługiwał na więcej.

 

Oto bowiem dowiedziałem się, że polecasz rzeczy, które jak sam piszesz, Elberoth ... 'polecał wielokrotnie' :-)

 

Nie wiem tylko co na to reszta towarzystwa, czy nie wyrzuci cię ze stowarzyszenia psychofana na audio stereo ? Jak bowiem można polecać rzeczy, które poleca Elberoth ? Przecież jest to 'oczywista, oczywistość', że Elberoth poleca tylko skończony shit, który zalega na półkach u dystrybutorów.

 

Nie lepiej jest z gagackiem. Przecież poleca Audio Note'a - tego samego którego poleca Elberoth, ten wstrętny, głuchy i nie mający pojęcia o audio troll. Ostatnio nawet tak się przejął że Elberoth zdążył polecić AN przed nim, że nie wytrzymał zdetonował bombę, która jak się okazało wysadziła jego samego.

 

Nie mam też dobrych wieści dla starego audiofila, który jak widać stara się o miano członka aspirującego. Nie przyjmą cię do gildii. Zbyt często i zbyt żarliwie wychwalasz Krella 280CD, o którym Elberoth wiele razy pisał, że to fajny klocek. Sorry Gregory. Nie da rady. Do gildii przyjmują TYLKO całkowitych ortodoksów. Żadnego polecania klocków polecanych przez Elberotha.

 

Tylko foxbat nie zawodzi - 5000+ postów, i żadnego merytorycznego. Chyba rekord trollingu na forum audio stereo :-) Foxbat, tak trzymaj ! I pamiętaj, gdyby kiedykolwiek, w chwili słabości napisałbyś coś merytorycznego i na temat - to nie zastanawiaj się długo, tylko wal do moderacji, to może zdążą wyciąć, zanim ktoś zobaczy ! Nie daj Boże, ktoś jeszcze pomyśli, że masz jakąkolwiek wiedzę na temat audio ... i zada jakieś krępujące pytanie. To by byłby wstyd ! Tyle lat budowany fortel ;-)

 

Czuwaj !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuje sie podbudowany, sam pierwszy audiofil IV RP o mnie napisal!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elbi, jednak cos nas laczy, obaj nie mamy wiedz na temat audio... ale dzieli nas to, ze ja o tym juz wiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elb-kolezko-tylko nie czlonka aspirujacego dobrze!!!!

Chcesz troszke odpoczac-to sie zastanow z czyjego ramienia jestes TY czlonkiem???

Potrafisz tylko sprzyjac niektorym-a najlepiej to samemu sobie-niech tak zostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 15 Cze 2010, 18:03

 

>mlb

>jestes moderatorem,a wiele rzeczy jeszcze nie rozumiesz??-to dlatego jestes moderatorem!!!

 

Dziękuję za komplement. Już chyba wiem w jaki sposób potencjalnie mógłbym zostać prezydentem. Może w takim razie nie rozwijajmy myśli dokąd prowadzi zrozumienie wszystkiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największa sztuka forum to tak umiejętnie sie przypierdolić żeby wg regulaminu dopier**lić, zdaje sie ze zyzio to robi z tego magistrat albo nawet profesura. Tylko czasami przyjebanie sie dla zasady przyjebania jest takie jakies mało wykwintne bym rzekł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drugi kolega to jest ten co to całymi nocami i dniami szuka powiązań miedzy ebajami alegrami i innymi pierdołami. Gdzie kto majtki sprzedał i komu i gdzie je obesrał z wrażenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio

>W przedmiotowym wątku Elb wyzwał mnie zupełnie bez powodu, tak wkurzyło go zdemaskowanie jego zakłamania :D

 

No cóż, typowe dla niego zachowanie. Ale nie przejmuj się, bądź tolerancyjny i życz mu jak najlepiej, ma człowiek problemy i musi z tym żyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Elba nie bronie ani Zyzia nie faworyzuje. Jeden przewrażliwiony szukający dziury w całym trafił na gorszy dzien tego "obytego" i ot cała afera. A zyzio potrafi szukać dziury w płocie, potrafi to może i "wstrzemięźliwemu" puściły nerwy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Zyzio strasznie cię serdecznie przepraszam, że na twoje kolejne zaczepki odpowiedziałem jednym, krótkim zdaniem. Źle cię oceniłem. Twój post zasługiwał na więcej.

 

Nie lepiej jest z gagackiem. Przecież poleca Audio Note'a - tego samego którego poleca Elberoth, ten wstrętny, głuchy i nie mający pojęcia o audio troll. Ostatnio nawet tak się przejął że Elberoth zdążył polecić AN przed nim, że nie wytrzymał zdetonował bombę, która jak się okazało wysadziła jego samego.

 

Nie śledzę takich tematów, ale znajomy przysłał mi linka. Krótka korekta do wypisanych durnot:

 

- Audio Note - Wykazałem biorąc za przykład AudioNote, że odpowiednio podpuszczony sam wykazuje że kompletnie nie zna się na elektronice, a pisze jakby był super specem i wyrocznią. A to nieprawda -> Takie działanie to gówniarstwo z jego strony, czyli klasyka.

- zdetonowanie bomby: dostałem bana za spowodowanie, że wbrew swojej woli został przemianowany na niebiesko -> Zmienianie rzeczywistości to gówniarstwo z jego strony, czyli klasyka.

 

Takich przykładów jest o niebo więcej, są zachowane kopie, część do znalezienia na forum.

Dobrze to opisał Zyzio:

 

"Jak się udowodni coś temu pyszałkowi i nie ma argumentółw zaczyna w takim stylu pisac i Ty to jozwa tolerujesz....a więc...dośpiewaj sobie sam :) "

 

- nic dodać, nic ująć. Nad dłuższym rozwodzeniem się nad tym szkoda czasu. Jaki koń jest każdy widzi. Ale naprawdę bardzo doceniam, że po ostatnich batach (nie moich), wyraźnie dorasta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.