Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha RXV 440RDS


mierzejku

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy. Jestem zupełnie zielony w tym temacie. Chcę skompletować kino domowe, myślę o Yamaha RXV 440, niech ktoś mi poradzi czy to jest dobry wybór ?. Będzie to stało w pokoju o pow. ok 27m2. Na razie mam DVD Panasonic S-75.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey. Zanim Cię reszta odeśle do archiwum (temat wałkowany dobrych parę miechów), powiem Ci że to dobry wybór. Masz niezłe DVD, Yamaha 440-ka jest naprawdę spoko sprzętem i zagra Ci z 75-ką z pewnością przyjemnie. W ogóle ampy od Y. są b. dobre do k.d, a i w stereo nie odbiegają od conajmniej poprawnego brzmienia. Twoje DVD czyta płytki DVD-AUDIO i polecam kupić niezłe głośniki. Jakie? Temat lawina. Oczywiście możesz , w miarę zasobności skarbonki, zakupić wyższy model Y, np. 640-kę która posiada wyższą moc wzmacniacza, ale wówczas proponuje już rozglądnąć się za kolumnami z nieco wyższej półki niż np. Eltax Discovery. 440-ka + Eltax Universe brzmi całkiem sensownie, szkoda tylko że satelitki i centralny nie są już zakręcane. Jeśli wierzysz testom z prasy tutaj możesz trochę poczytać o 440-ce-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Oczywiście jest to moje własne zdanie a wybór należy do Ciebie. Masz duży wybór ampów na rynku które grają podobnie najbardziej znanych marek. Ale na tej 440-ce moim zdaniem się nie zawiedziesz tak w kinie jak i nie- kinie. Chyba że zależy Ci głównie na stereo to pomyśl o Marantz'u. Nawet juz najtańszy model SR 4400 gra nieźle, chociaż w kinie (moim skromnym zdaniem nieco lepiej wypada Y 440). Podkreślam - moim zdaniem. Pozdr, i polecam zaglądnąć do archiwum a dowiesz się o wiele więcej o tym modelu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.