Skocz do zawartości
IGNORED

Chińskie wtyki sieciowe


taipan3

Rekomendowane odpowiedzi

W swoim czasie zrobiłem kilka kabli sieciowych, nie licząc zakonfekcjonowania kabla Shunyata.Mam kilka pomysłów ale potrzebne mi są dobrej klasy wtyki, jest oczywiście Furutech, ale mam nadzieję że może można taniej. Mam pytanie do kolegów z forum na ebayu jest wystawianych dużo różnych akcesoriów w tym także wtyki, wystawiane przez sprzedawców z Chin i Hongkongu. Ceny są bardzo atrakcyjne, od kilkunastu PLN, te jakby porzadniejsze za kilkadziesiat PLN z przesyłką.Jakie się tylko chce, miedziane, srebrzone, złocone, rodowane dla każdego coś miłego. Czy ktoś miał z nimi do czynienia i jak oceniał ich jakość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-6249-100000038 1276704079_thumb.jpg

post-6249-100000039 1276704079_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka wtyków Wattgate, mam też chińskie IEC oraz Schuko. Chińskie nie ustępują Wattgatom pod względem jakości wykonania, a i użytkowo róznic nie udało mi się stwierdzić. Chńskie są natomiast z pewnością lepsze niż popularne na form Balsy i Schurtery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim czasie czasie konfekcjonowałem kabel Shunyaty , diamontback, udało mi sie kupić w Stanach za okazyjną cenę. Dałem na początku wtyki z Castoramy te które w swoim czasie dawał Velum do swoich sieciówek, potem Balsy na koncu Furutechy i to było to ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taipan3, 16 Cze 2010, 18:28

 

>Kusisz mnie, jeszcze jedna pochebna opinia i się zdecyduję

 

No to jak chcesz to masz kolejną pozytywną opinię:)

 

Posiadam w trzech sieciówkach (2xFurutech i na Neotechu). Moim zdaniem stosunek jakości do ceny wyśmienity.

Mam podróby Oyaide. Oglądałem oryginalne Oyaide i za bardzo jakością się nie różnią. No poza tym, że Oyaide robi na stopie brązu, a tutaj masz do wyboru miedź, pozłacaną miedź i rodowaną miedź.

Jeszcze jedno. Wszystki były przeze mnie "drapane". te które kupowałem 2 lata temu były wykonane dokładnie jak w opisie. Materiał nie był oszukany. Jak były red copper, to były całe z miedzi, a nie tylko mosiądz pokryty miedzią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taipan3, 16 Cze 2010, 22:49

 

>osimar

>a kupowałeś na ebayu czy w jakimś sklepie internetowym?

 

 

na ebayu od użytkownika partssupplyhk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć wpadłem na ten temat a akurat szukam dobrych a tanich wtyków do budowy kabla,widzę iż testowałeś owe chinki i dobrze oceniasz ,powiedz gdzie mogę zakupić taki komplet i za ile ,a może masz na sprzedaż ,potrzebuję 3 komplety.OVER

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dałem się skusić i kupiłem taką parę wtyków jak na zdjęciu, wykonanie solidne ,możliwośc mocnego dokręcenia kabla, polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne stosuje Hilti w swoich narzędziach. Też solidne, tylko trochę mniej świecące i hermetyczne.

 

A bardziej poważnie, to dobra wtyczka to bardzo ważna rzecz, tyle, że raczej na estradzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

747, 13 Lip 2010, 21:58

 

>Pamiętajcie żeby wymienić śrubki na niemagnetyczne

Powiedz o tym producentowi. I wytłumacz mu dlaczego to takie ważne, bo najwidoczniej nie ma o tym pojęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mi do śmiechu po tak głupich radach-świadczy to tylko o twojej dojrzałości tzn. braku jej. Po to są takie wpisy i pytania żeby odpowiadały lub udzielały porad osoby które znają się w temacie. Tyle to ja wiem, że trzeba iść do sklepu lub hurtowni. Zastanów się nad tym co piszesz człowieku bo przyjdzie kiedyś czas, że ty będziesz miał pytania i potrzebował pomocy. Pamiętaj, że są ludzie którzy mają rodzinę i nie mają czasu na jeżdżenie po sklepach bo mają ważniejsze zajęcia niż szukanie 2 śrubek niemagnetycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taipan3, 16 Cze 2010, 18:0

 

Daj namiary na te antyrezonatory z 3 zdięcia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preston74, 17 Lip 2010, 21:25

 

>Nie jest mi do śmiechu po tak głupich radach-świadczy to tylko o twojej dojrzałości tzn. braku jej.

>Po to są takie wpisy i pytania żeby odpowiadały lub udzielały porad osoby które znają się w temacie.

>Tyle to ja wiem, że trzeba iść do sklepu lub hurtowni. Zastanów się nad tym co piszesz człowieku bo

>przyjdzie kiedyś czas, że ty będziesz miał pytania i potrzebował pomocy. Pamiętaj, że są ludzie

>którzy mają rodzinę i nie mają czasu na jeżdżenie po sklepach bo mają ważniejsze zajęcia niż

>szukanie 2 śrubek niemagnetycznych.

 

Preston. To jest jak najbardziej właściwy sposób na znalezienie śrubki niemagnetycznej. Należy przy tym rozglądać się na półkach z śrubami ze stali szlachetnej (nierdzewnymi)

 

Jak chcesz poważnej odpowiedzi, to musisz sobie uświadomić, że wypasiona wtyczka ABSOLUTNIE nic nie daje poza wyglądem, podobnie jak materiał śrubek, którymi jest skręcona. No może nie tak całkiem nic, bo jak jest solidna, no to jest solidna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absinth3

to zdjęcie wkleiłem przez przypadek , prosiłem moderatorów o jego usuniecie ale jak widac mozna usunąc całe watki a jednego zdjęcia nie . Zdjęcie pochodzi jak dobrze pamiętam z forum z jakiegoś wątku o podstawkach antywibracyjnych albo z ogłoszeń o sprzedaży , nie pamiętam dokłądnie. Planowałem coś takiego zamówić u tokarza ale doszedłem do wniosku że cd na takich podstawkach bedzie bardzo niestabilny i zrezygnowałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taipan3, 17 Lip 2010, 22:46

 

Mam te podstawki i "grają" bardzo dobrze- cd stabilne bez problemów. Teraz chciałbym dokupić do bluryja, stąd pytanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preston74 17 Lip 2010, 21:25 Więcej luzu, nie było moją intencją urażanie kogokolwiek.Skoro wiesz, że trzeba iść do hurtowni to nie rozumiem dlaczego stawiasz pytanie? Mając ze sobą mały magnes miałbyś pewność nie popełnienia błędu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińskich wtyków pod dostatkiem na Ebayu,ceny atrakcyjne, lecz jakie wybrać? Platynowane, rodowane, pozłacane, posrebrzane.

Czy mógłby ktoś z Szanownych Forumowiczów opisać różnice brzmieniowe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tyle tego zamieszania na forum odnośnie kabli, ze sam na własnym portfelu postanowiłem przekonać się o wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętem Bożego Narodzenia.

Zawodnicy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej zawodnik chiński o nazwie made in japan za jedyne 21 USD z wysyłką.

Z prawej zawodnik... chiński o nazwie Hi End Teflon White Gold za jedyne 37 USD z wysyłką.

ceny oczywiście za parę: SCHUKO+IEC.

Jeden pozłacany, drugi według zapewnień na stronie aukcyjnej: 99.9999 OFC R-Copper Poles with White Gold Plated.

Za te 99.9999 warto dać 16 zielonych więcej:)

Na pewno to białe złoto, bo cusik nie wygląda na GOLD:)

Zdjęcie saute:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.