Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha RX-V630


darkojad

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pomocy kolegi "viatraco" (chyle czola za pomoc i cierpliwosc:)) zaczalem przygode z kd i zaczyna mim sie to coraz bardziej podobac:). Poczatek byl troche taki zwariowany, nie chcialem sie pozbywac mojej Yamahy AX-596 (lubie jej dzwiek i juz) wiec za symboliczna kwote dokupilem do niej procesor Yamaha DSP E-492 i Samsunga BD1400. Jest fajnie ale apetyt jak to mowia rosnie w miare jedzenia. Naczytawszy sie dobrych opini o RX-V630, ze radzi sobie doskonale rowniez w stereo zapolowalem na eBay na ten model i udalo sie kupic w dobrej cenie( w przeliczeniu na pln okolo 200 zl)troche nie fajnie, ze srebrna ale pal to licho bo ponoc kolor nie gra, chociaz u niektorych zarazonych audiosyfilizmem to mozliwe:) O kupnie zadecydowala wieksza roznorodnosc wejsc (coaxial, optyk) czego w E-492 nie uswiadczy no i jak juz zaznaczalem dobry wynik w stereo. Jako tyl beda graly Gale G20 bardzo zacne kolumienki, podlaczylem je ostsnio na probe jako przod i sie mile zdziwilem. Centralny i srodkowy tylny to nastepny krok ale uczulony przez viatraco bede szukal na srodek tannoya ( ewntualnie Jamo 200) bo na przodzie docelowo mam Tannoy 3. Suba na razie odpuszczam bo tv mi "zje" fundusze a nie chce nic na sile tylko jakis w miare porzadny i jak by ktos mial chwile czasu i cierpliwosc to moze by cos polecil np z sub Yamahy? Mam rowniez ogromna prosbe do posiadaczy Yamahy RX-V630; potrzebowal bym instrukcji w polskim jezyku, niby z angielskim sobie radze ale ilosc zagadnien i fachowego slownictwa troche mnie deprymuje kiedy przegladam angielska instukcje a jak zaznaczylem jestem poczatkujacym kino maniakiem:) ze wskazaniem przede wszystkim na koncerty DVD ktorych tu dostatek za ceny tak smieszne, ze grzechem byloby nie kupic, srednio za jednego funta:)Serdelecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow kd i czekam na odzew i jezeli to mozliwe instrukcje ( skan albo linka do takowej, maila podam na priva)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.