Skocz do zawartości
IGNORED

Gdzie w Krakowie jest dobry serwis sprzętu audio


kxj102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem:)

Jeżeli będziesz chciał naprawiać sprzęt to daj info - z nowymi częściami to oczywiście bywa kiepsko choć głównie to o starsze układy specjalistyczne (np procesory sterujące). No i oczywiście mechanika! Temat rzeka. 
Nawet jeżeli przyjmuje sprzęt do naprawy z opisem, który określa usterkę dokładnie to zdarzają się przypadki że po otwarciu obudowy mamy mega niespodziankę - jak tu: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miał po prostu nie nagrywać na jeden kanał co nie było by problemem bo w razie czego głowicę to mam albo się kupi. Po analizie service manual-a (przed przesłaniem do mnie deck-a) elektronika także była by do naprawy. A tu ktoś go zmasakrował aby tylko sprzedać.
Właśnie na mojej stronie chcę zamieszczać także takie materiały z "kreatywnych" serwisów czy jak handlarze są zdeterminowani do podratowania sprzętu byle go sprzedać.

Mam bardzo dużą bazę części skatalogowaną:) od lat skupuję sprzęt uszkodzony - sprawdzam co warto zostawić i na półkę:)
Wyszukuje ludzi jak tu: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Wykupiłem od tego Pana silniki, płytę główną i inne - mam dwa
Eumiq FL-1000 i może być różnie za parę lat. Zaczynałem wiele lat temu i bazę mam pokaźną:)

Postaram się dziś zamieścić serwisy wykonane dla znajomych - Technics RS-B965 oraz Technics RS-B100 i RS-B85

Mogę zapytać jakiego deck-a naprawiałeś?

Pozdrawiam:)

 

Przepraszam:) Przesadziłem - dziś dodam na www jeden serwis bo przygotowanie do każdego wpisu zdjęć czy filmów zajmuje trochę ....

W kolejnych dniach następne:) Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, fanatyk muzyki napisał:

Bumpalump który zawodowo pracuję w przemysłówce a nie w audio

Amator to chyba niewlasciwe slowo, to slowo okresla wykonanie pracy bez specjalistycznej wiedzy na dany temat. A praca w automatyce to nie wada a raczej zaleta bo mam dostep do parku maszynowego o jakim kazdy serwis w polsce moze tylko snic ? pasjonaci sa najlepsi w tym co robia, podejscie do pracy doskonale widac na moich filmach, u mnie 99% sprzetu wychodzi na oryginale i sprzet po naprawie wyglada od strony technicznej jakby nigdy zadnej awarii nie ulegl. Ps prosze tego nie traktować jako reklamy bo ja generalnie sprzet serwisuje tylko swoim znajomym.

Fajne ze sa tez osoby od analogow bo ja akurat magnetofonow nie tykam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 10/28/2019 at 11:49 AM, artur_65139 said:

Rozumiem:)

Jeżeli będziesz chciał naprawiać sprzęt to daj info - z nowymi częściami to oczywiście bywa kiepsko choć głównie to o starsze układy specjalistyczne (np procesory sterujące). No i oczywiście mechanika! Temat rzeka. 
Nawet jeżeli przyjmuje sprzęt do naprawy z opisem, który określa usterkę dokładnie to zdarzają się przypadki że po otwarciu obudowy mamy mega niespodziankę - jak tu: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miał po prostu nie nagrywać na jeden kanał co nie było by problemem bo w razie czego głowicę to mam albo się kupi. Po analizie service manual-a (przed przesłaniem do mnie deck-a) elektronika także była by do naprawy. A tu ktoś go zmasakrował aby tylko sprzedać.
Właśnie na mojej stronie chcę zamieszczać także takie materiały z "kreatywnych" serwisów czy jak handlarze są zdeterminowani do podratowania sprzętu byle go sprzedać.

Mam bardzo dużą bazę części skatalogowaną:) od lat skupuję sprzęt uszkodzony - sprawdzam co warto zostawić i na półkę:)
Wyszukuje ludzi jak tu: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Wykupiłem od tego Pana silniki, płytę główną i inne - mam dwa
Eumiq FL-1000 i może być różnie za parę lat. Zaczynałem wiele lat temu i bazę mam pokaźną:)

Postaram się dziś zamieścić serwisy wykonane dla znajomych - Technics RS-B965 oraz Technics RS-B100 i RS-B85

Mogę zapytać jakiego deck-a naprawiałeś?

Pozdrawiam:)

 

Przepraszam:) Przesadziłem - dziś dodam na www jeden serwis bo przygotowanie do każdego wpisu zdjęć czy filmów zajmuje trochę ....

W kolejnych dniach następne:) Pozdrawiam

Dziękuję Artur ale ja już mam konkretny serwis u którego naprawiałem moje cacka ? i nie był to deck. Nie posiadam kaseciaka?

 

On 10/28/2019 at 6:01 PM, Bumpalump said:

Amator to chyba niewlasciwe slowo, to slowo okresla wykonanie pracy bez specjalistycznej wiedzy na dany temat. A praca w automatyce to nie wada a raczej zaleta bo mam dostep do parku maszynowego o jakim kazdy serwis w polsce moze tylko snic ? pasjonaci sa najlepsi w tym co robia, podejscie do pracy doskonale widac na moich filmach, u mnie 99% sprzetu wychodzi na oryginale i sprzet po naprawie wyglada od strony technicznej jakby nigdy zadnej awarii nie ulegl. Ps prosze tego nie traktować jako reklamy bo ja generalnie sprzet serwisuje tylko swoim znajomym.

Fajne ze sa tez osoby od analogow bo ja akurat magnetofonow nie tykam

Bumpalump nie obraź się ale to tak jakbyś zdecydował się na przeszczep serca u ginekologa. Odważysz się? bo ja dziękuję za takich znachorów co to obiecują gruszki na wierzbie a kiedy przychodzi co do czego to jest plama. Zanosić n.p. sprzęt za 40k do amatora to jazda bez trzymanki a z doświadczenia unikam takich ludzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim jest dla ciebie amator? I na jakiej podstawie uwazasz ze nim jestem

Sprzet za 40k to serwisuje na porzadku dziennym, a bardzo czesto i taki 100-200tys.

Ja niczego nie obiecuje, ja to po prostu robie, a efekty widac na filmach i po terminach sięgających kilku miesięcy do przodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
10 godzin temu, fanatyk muzyki napisał:

Zanosić n.p. sprzęt za 40k do amatora to jazda bez trzymanki a z doświadczenia unikam takich ludzi?

Jasne...lepiej wysłać do bandy "fachofców" co z dystrybutorem współpracują...i tylko na współpracy się kończy ?

Tacy sami fachofcy jak sam dystrybutor co zestawić porządnie nawet hiendowego sprzętu nie potrafi a na forum bandę naganiaczy ma i tyle...

W czym niby są lepsi od Bumpalumpa???

Tak samo lepsi jak brzmienie super hiper gratów $$$ kontra te nie super hiper $$$ ?

A już porównania samochodowe to jakaś zmora...

I później kupuje jeden z drugim "super hiper end" i podnieca się, że na jednej ze 100 płyt kolumny mu zniknęły... ???

A powinny na wszystkich...ale ma łał ...jest gość bo koledzy powiedzieli ???

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 hours ago, Bumpalump said:

Kim jest dla ciebie amator? I na jakiej podstawie uwazasz ze nim jestem

Sprzet za 40k to serwisuje na porzadku dziennym, a bardzo czesto i taki 100-200tys.

Ja niczego nie obiecuje, ja to po prostu robie, a efekty widac na filmach i po terminach sięgających kilku miesięcy do przodu.

Jaka skromność przez ciebie przemawia ,jakoś ciężko mi w to uwierzyć co piszesz przerabiałem już takich super fachmanów jak ty co to dużo obiecują .

 

Moj znajomy naprawiał wzmacniacz u ciebir i najdelikatniej mówiąc nie był zadowolony z twojej pracy więc nie przekonasz mnie swoim marketingiem? gdzieś nawet tu na forum były zdjęcia jak części z rozkręconego sprzętu przechowujesz na ręczniku łazienkowym także ten ,,,więcej nie będę się udzielał w tym wątku bo chyba przeszkadzam komuś  .Artur szczerze powodzenia życzę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fanatyk muzyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, fanatyk muzyki napisał:

Moj znajomy naprawiał wzmacniacz u ciebir i najdelikatniej mówiąc nie był zadowolony z twojej pracy więc nie przekonasz mnie swoim marketingiem

Głownie serwisuje sprzet swoich znajomych, jesli robie komus obcemu to najczesciej z polecenia moich znajomych i nie przypominam sobie aby ktos byl niezadowolony tak wiec swietna historia milordzie

42 minuty temu, fanatyk muzyki napisał:

gdzieś nawet tu na forum były zdjęcia jak części z rozkręconego sprzętu przechowujesz na ręczniku łazienkowym także ten ,

ojoj, coz za brak profesjonalizmu :)

 

a tak serio to glupszej rzeczy nie mogles napisac, sprzet i jego czesci zawsze leza na czyms miekkim aby nie ulegly porysowaniu, czy to jest recznik czy pianka czy cokolwiek innego nie ma zadnego zmnaczenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y

2 godziny temu, fanatyk muzyki napisał:

Jaka skromność przez ciebie przemawia ,jakoś ciężko mi w to uwierzyć co piszesz przerabiałem już takich super fachmanów jak ty co to dużo obiecują .

 

Moj znajomy naprawiał wzmacniacz u ciebir i najdelikatniej mówiąc nie był zadowolony z twojej pracy więc nie przekonasz mnie swoim marketingiem? gdzieś nawet tu na forum były zdjęcia jak części z rozkręconego sprzętu przechowujesz na ręczniku łazienkowym także ten ,,,więcej nie będę się udzielał w tym wątku bo chyba przeszkadzam komuś  .Artur szczerze powodzenia życzę ?

No faktycznie przeszkadzasz 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 hours ago, bartasxx said:

y

No faktycznie przeszkadzasz 

Zapomniałeś dodać 'moim zdaniem' ? nie pisz za wszystkich ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Podbijam.

Potrzebuję serwisu do sprawdzenia (pomierzenia) kluczowych elementów mojego DAC (Xindak DAC-9), który "padł" po kolejnej modyfikacji.

Myślę, że w pierwszej kolejności trzeba będzie sprawdzić scalaki - AD1852, CS8416, CS8421. Jeżeli działają, to będzie kwestia przerwy w sygnale lub zasilaniu.

Naturalnie, ciężko się doprosić o diagnostykę "grzebanego" sprzętu w serwisach np. Nautilus, czy innych, specjalizujących się w naprawach autoryzowanych. Ale może macie kogoś, kto dysponuje odpowiednim sprzętem i podłączyłby się do tego DAC, ustalając obszar problemu?

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam, poszukuje fachowca do zestrojenia sekcji tunera w amplitunerze Sony STR-6060 rok 1968!  małopolska,pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, dodix362 napisał:

poszukuje fachowca do zestrojenia sekcji tunera w amplitunerze Sony STR-6060

JackieAudio z Buska, facet ma kanał na YT, bardzo rzetelna robota.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.07.2010 o 07:09, kxj102 napisał:

temat do usunięcia sprawa wyjaśniona

Właśnie takie typy mieszkają w krk  ?

Zamienniki stk wybuchają.

Jak potrzebny ci adres profesjonalnego serwisu w tym badziewnym mieście do pisz! Zapraszam na PW.

Kto Ci to naprawił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co maja stki do mojego pytania? co do naprawy mam osobistego doktora, gdyby ktoś miał problem moge pomóc,pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Witam, podepnę się do tematu.

Potrzebuję, żeby ktoś sprawdził moje monitory Focal Shape 40 pod względem elektroniki.

Który serwis możecie polecić w Krakowie??

Audio Azyl jest bardzo dobry ale nie naprawiają kolumn niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.