Skocz do zawartości
IGNORED

Wybierzcie coś dla mnie - używane stereo


agm

Rekomendowane odpowiedzi

wybierzcie coś dla mnie od tego użytkownika allegro:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Amplituner lub wzmacniacz i tuner (do 400 zł) do kolumn STX F-200. Ma gość spory wybór, ciężko się na coś zdecydować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 400, nie 1600 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może być pioneer a-66x za 299 pln ten:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) zostaje mi wtedy 100 na tuner. Tylko obawiam się o stan tego bo jakiś taki na zdjęciu przyniszczony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

poprawa linku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to wiedział każdy, kto przeczytał post.

Ale popsułeś zabawę, koledzy już robili przymiarki do zrobienia z reklamy antyreklamy.

A tak lipa.....

 

A swoją droga handel szrotem na Allegro, aż tak siadł???

 

Pozdrawiam serdecznie

S.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za ostrzeżenie. Już wiem, że z tego źródła mam nie kupować. Ale w ogóle co to znaczy, że to jest szrot. Ze złomu i naprawiane czy jak? Wybierałem u tego gościa bo miał dużo sprzętu i można było poczytać o parametrach i oznaczeniach a potem to zrewidować w necie. Jeszcze nic nie zamawiałem ale wybrałem sobie Denona DRA-545R u innego ale widzę, że też jest z Bolesławca - to też szrot?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny też czytam, że do d.py wybrałem. A może o tego walczyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Już sam nie wiem. Potrzebuje stereo do drugiego telewizora, czasami posłuchać polskiego rocka z lat 80-tych, bluesa. Kino już mam przy pierwszym TV. Budżet 800 pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. próbowałem jeszcze w tym wątku ale bez odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) A co do reklamy to bez komentarza bo nie trafiliście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie z PG-Tech polecam. Szrot- to prawda, tak jak inne 20,30-letnie sprzęty na allegro, ale za to facetowi zależy na dobrych opiniach. Kupiłem kiedyś u niego Yamahę AX-500, po paru dniach siadł potencjometr, facet wymienił mi na kolejną AX-500 w znacznie lepszym stanie i jescze włożył do paczki 20 zł abym mu odesłał zepsutą Yamahę kiedy stwierdzę, że ta nowa jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>A ja właśnie z PG-Tech polecam. Szrot- to prawda, tak jak inne 20,30-letnie sprzęty na allegro, ale

>za to facetowi zależy na dobrych opiniach. Kupiłem kiedyś u niego Yamahę AX-500, po paru dniach

>siadł potencjometr, facet wymienił mi na kolejną AX-500 w znacznie lepszym stanie i jescze włożył do

>paczki 20 zł abym mu odesłał zepsutą Yamahę kiedy stwierdzę, że ta nowa jest ok.

 

Zapewne gość miał dwie takie Yamahy szrota i drugą lepszą, z tych dwóch zrobił jedną a z tej co zostało też skleił coś pod tą samą nazwą i za pierwszym razem wysłał Tobie właśnie to drugie, a nóż widelec odpuścisz i zaczniesz sam naprawiać. Typowa próba "złapania jelenia na złom". Śmiem twierdzić że sprzedający doskonale wiedział którą Yamahę Ci wysyła, ale Ty na swoje szczęście ją zareklamowałeś.

 

Pozdrawiam wszystkich melomanów.

paweljazz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc pozostaje mi kupić nowe kino panasonica SC-PT85EP-K. Zalety: nowe, gwarancja, mieszcze się w 800 no i żona zadowolona bo nie przyniosę jakichś używanych przyniszczonych sprzętów. Zawsze pierwszy pomysł najlepszy a takie kino przyszło mi do głowy jak mnie w końcu wkurzył dźwięk z TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz juz stad z tym KD :)) Za 800zl nowka nawet nie chce wiedziec jak gra :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość masza1968

(Konto usunięte)

agm, 20 Cze 2010, 18:01

 

>jak nie chcecie doradzić stereo

 

Yamaha Piano Craft 400 z drugiej ręki. Później dokup do tego jakieś Ushery S-520 albo Kody K-2000B i nawet nie śniłeś o takim dźwięku.

 

A miejsce śmieci z twojego tytułowego linku jest w śmietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten link ze wzmacniaczami bardzo dobry - sam łyknąłem technicsa tego :TECHNICS SU-8055 WZMACNIACZ STEREO VINTAGE 500 - kupiłem srebrnego ale jeszcze został czarny taki sam - radzę ci go kupić - chyba będzie dobrze grał - do tego Gramofon - kino domowe sobie odpuść - jeżeli zależy ci na jakości dźwięku. /możesz TV podłączyć pod wzmacniacz/ - a te wszystkie systemy 5.1 to tylko pseudobajery do wyciągania kasy od nieświadomych klientów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Yamaha Piano Craft 400 z drugiej ręki. Później dokup do tego jakieś Ushery S-520 albo Kody K-2000B

 

yamaha odpada bo już mam, podstawkowe też odpadają

 

mogą być dwa fronty QUADRAL QUINTAS 404 z zestawu QQ5000?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że te sprzęty są stare to nie znaczy że gorsze często nawet lepiej grają od nowych wynalazków - wiecie pewnie że nie wiadomo jaka jest żywotność tranzystora ? - nie wiadomo - bo od czasu jego wynalezienia tranzystory grają w najlepsze !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten 8055 CHYBA będzie dobrze grał, kupujący raczej nie ma ochoty na zabawę w chybił-trafił.Excel, nikt tu nie mówi o żywotności tego sprzętu tylko że połowa sprzetu na allegro to syf który nasi zachodni sąsiedzi wypieprzają uszkodzony na złom, przyjeżdża polak, wszystko zbiera, naprawia, wyklepie i leci na allegro.

 

Te Quintasy 404 jeszcze ujdą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za parę dni będzie u mnie to powiadomię jak gra - a gdyby nie ? w końcu zaryzykowałem tylko 260 zł :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie skończyło się na QQ5000F (dwa nowe fronty za 900 zł - sklep internetowy) + używany amplituner stereo Denon (250 zł - giełda). Razem 1150 zł. Teraz będę się czaił na okazyjny zakup wzmacniacza a tego denonka wystawie na allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. W tym denonie co kupiłem na giełdzie coś nie tak jest. Albo zimny lut albo coś z potencjometrem VARIABLE LOUDNESS. Jak włączę ampli to prawy kanał gra na pół gwizdka, brak niskich tonów. Jak dotknę potencjometru albo go ruszę to jest OK. Ale czasami się znowu wyłączy ten prawy kanał. Jak myślicie zimny lut czy psiknąć kontaktem po potencjometrze wystarczy (nic nie trzeszczy). Bo jak zimny lut to nawet go nie rozkręcam bo sobie nie poradzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wątek o firmie Pg-tech więc dodam swoje "3 grosze". Ludzie z tej firmy są niepoważni i wpuszczają ludzi w bagno. Wiadomo, że wszystkim zależy na komentarzach ale im chyba tylko na tych z alledrogo. Zamówiłem u nich przedmiot poza alle... W międzyczasie gdy przesyłka do mnie już szła, skierowali ją do kogoś kto kliknął kup teraz(nie usunęli aukcji na co mieli dwa dni, może liczyli na lepszą okazję, która im się trafiła...). Nawet nie powiadomili mnie o tym zdarzeniu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.