Skocz do zawartości
IGNORED

Monobloki pana Maćka- pilny kontakt


wulisu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jaką ja wersję posiadałem, ale chyba zbliżoną do nowej sądząc z z cytowanej przez kolegę electro korespondencji z producentem.

Grało to dobrze tylko brakowało mi magii DHT, dlatego zdecydowałem się na przeróbkę stopnia wejściowego i sterującego.

Nie porównywałem z MPM, ale chętnie bym to zrobił:)

Jak interesuje cię najnowsza, oryginalna wersja to prawdopodobnie electo więcej coś tobie powie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, ze słuchałem systemu electro nie raz i gra to bardzo dobrze.

Po wpięciu tuningowanego Satcha była czysta muzyka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby grynio byl taki dobry konstruktor to by szybciej doszedl , ze slucha wzmacniacza z podmienionymi kondensatorami, ale sranie na dobry produkt to niektorzy maja we krwi...producent glowmastera nie poleca wlascicielom ostatniej wersji ukladowej wymiany kondensatorow sprzegajacych czy tez ukladu wejsciowego , poleca natomiast polaczenie z odpowiedniej jakosci kolumnami, o szczegolach dotyczacych synergii moge poinformowac na priva, chyba zadnej profesjonalnej firmie nie zrobiono na tym lamerskim forum wiecej krzywdy niz sac thailand glownie przez to , ze jeden gosciu (grynio)kupil od drugiego 'stuningowany' kondensatorami o bezsensownej pojemnosci wzmacniacz grajacy jak kupa, zarowno sprzedajacemu jak kupujacemu 'nie gral' i chyba nigdy nie bedzie gral , podobnie jak te wspaniale home made mpm-y w zadnym domu nie graja tylko wymagaja przerobek cd, glosnikow i calej reszty toru , i dalej nie jest 'miodnie', nie ma 'magii dht' , 'nie ma srednicy' i czegos tam jeszcze nie ma...nie tedy droga , przestrzegam przed tym, odlozyc pieniadze na porzadny wzmacniacz i porzadne kolumny i bedzie dobrze, jak ktos zainteresowany dobrym dzwiekiem to chetnie doradze na priva , bo tutaj na forum juz sie wiele razy niepotrzebnie produkowalem....nie wchodzic w kanal bezsensownych przerobek czy szukanie miodu jak niektore tutaj 'malpy z brzytwą'....pan waldek czy maciek umie zrobic wzmacniacz , nie dotyczy to absolutnie wiekszosci małperow czy tez klonerów , ktorzy costam czynia nie wiedzac co czynia....smutne ale prawdziwe, wszystko wymaga wiedzy, a nie wymadrzania i napinania muskułow , wystarczy zreszta popatrzec jak niektorzy diyowcy odsprzedaja swoje tzw. klocki , to w wiekszosci ch*jowo polutowane koromysła z ktorych nic sie nie da wycisnac...nawet na czesci sie nie nadaja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu

o wlutowywanie kondzi 2,2 mikro w miejsce 220 nano....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro

niech PAN GRYNIO ztjuninguje CI Twoje monobloki-ma wprawe,lutownice-i robimy goscia na niebiesko!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil

tzn. ja nie uwazam , ze takie wejscie zle gra czy cos w tym stylu, nie sluchalem takiego wejscia w tej aplikacji , takie wejscie podraza cala impreze , a czy jest ostatecznie oplacalne to kwestia dyskusyjna i ja tego nie bede sprawdzal , moj wzmacniacz gra nawet na belkinach za 20 pln i nie mam problemow z 'miodem' czy 'magią', dla mnie odniesienie to wzmacniacz bez dodatkowych pomyslow, doswiadczenie i opisywane na forum konstrukcje uczą , ze mozna zarowno cos poprawic, ale o wiele czesciej z.ebać...wlasciciele nieudanych apgrejdow jednak nie chwala sie tym na forum tylko z tego co wiem szukaja pomocy na priva , w tym u osob , ktore znam dlatego mam ogląd sytuacji....

 

jestem daleki natomiast i pewnie sie ze mna zgodzisz od naiwnosci wielu tutaj , ze robia cos nieslychanego, nowatorskiego i małpujac ograne schematy rzeczywiscie tworza jakas wspaniala nowa jakosc....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> electro "..chyba zadnej profesjonalnej firmie nie zrobiono na tym lamerskim forum wiecej krzywdy niz sac thailand glownie przez to..."

 

Zgadzam się, że przez jeden spaprany wzmak cała reszta "znawców" szybko wyrobiła sobie zdanie nie słysząc kompletnie nic z tej firmy. Gram na trafach i dławikach SAC Thailand w SET GM70 i jest bardzo dobrze - kto słyszał ten wie a kto woli czytać pierdoły i wydaje mu się, że zakup tanich krajowych traf to lepszy wybór bo żal mu kasy ten ma rację - wydaje mu się!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wszystko high-end co się świeci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do wypowiedzi electro, ma rację, kopiowanie na podstawie schematu, zwykle kończy się niepowodzeniem, a urządzenie nie gra jak oryginał. Przypomnę prostą rzecz w MPMach np. trafa wyjściowe nawijane przez pana Maćka i jak pewnie wielu sobie zdaje sprawę, one są również kluczowe dla efektu końcowego, podobnie ręka, która składa monobloki, większość "kopii" MPMów, jakie mają forumowicze składał/pomagał ich konstruktor, pan Waldemar, dlatego koledzy mają "dobre" egzemplarze.

Modyfikacje typu zamiana wartości kondzi itp, jak sam na własnej skórze sprawdziłem prowadziła do nikąd, dźwięk przestawał być MPMowy, dlatego jedyne co zrobiłem to wymiana 1:1 na tej samej wartości z ryzykiem, że mogą się nie wpasować, ale jak się okazało zakończone pełnym sukcesem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się porobiło.

Glow Master za swoje pieniądze to dobry wzmacniacz.

Dobrze wykonany, z bardzo bobrym żelastwem, samo trafo zasilające ma bodajże 1,5kVA.

Słuchałem też go z orginalnymi sprzęgami, które dostałem od poprzednika.

To rzetelny produkt, wart każdej złotówki wydanej na niego.

Ale nie wymagajcie od producenta, że za określone pieniądze wpakuje tam Bóg wie co.

Prawem nabywcy jest natomiast dopasowywanie go do swoich potrzeb.

Jeden wymienia klocki bo go stać, ma taką potrzebę, chce coś zmienić,itd, itp.

Drugi natomiast ma wiedze i umiejętności, żeby dopasować sobie coś samemu.

Jeden i drugi ma podobne cele.

Zresztą większość na tym forum chce słuchać dobrze swojej ulubionej muzyki, prawda?

Po to zaczyna się przygodę z audio na jamniku a kończy z Wilson Audio Alexandria, lub Klipshorn.

Nie rozumiem tego negatywnego zaangażowania na forum.

 

Pozdrawiam Was serdecznie.

grynio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzliwość i rzeczowość autorów większości wpisów na tym forum,jest ostatnią rzecza jaka przychodzi na myśl po jego lekturze.... :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żartujesz?

 

wobec siebie są bardzo życzliwi i nieograniczenie rzeczowi

 

pasjonaci

 

po prostu

 

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.