Jump to content
sady

Nasze analogowe ustroje

Recommended Posts

Dorzucam swoje fotki analogowych ustrojów, gramofonik + przedwzmacniacz.

post-15792-100000098 1277395050_thumb.jpg

post-15792-100000099 1277395050_thumb.jpg

post-15792-100000100 1277395050_thumb.jpg

jozwa maryn, 24 Cze 2010, 18:24

A może w związku z tym, że jestem zaawansowany pedagogicznym stażem wywołałbym Cię do "tablicy"?

Ari72

bardzo fajny system!

podoba mi się też komódka, czy jest taka ciężka na jaką wygląda, z czego jest zrobiona, jaki ma kontakt z podłogą?

pzdr

j.

Trochę poza tematem ,ale skoro o stolarce

Wakacyjna robota na obczyźnie.W kraju w którym nie ma pojęcia DIY, a materiał trzeba wozić z PL, z uwagi na tamtejsze ceny i system dystrybucji

post-3405-100000091 1277400062_thumb.jpg

Oto mój zestawik .... będą jeszcze w tym roku zmiany w systemie tzn przybędzie przedwzmacniacz gramofonowy , wkładka a CD i wzmacniacz może zmianię na coś bardziej lampowego :)

Nie ma na zdjęciu Akaia GX77 jest jeszcze w serwisowaniu :)

Mój skromny Akai AP-D30C

post-18352-100000080 1277407357_thumb.jpg

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

garnooh - niestety obecny silnik nie pozwala na wyświetlanie linków - zdjęcia należy podpinać jako załączniki. Na razie wrzucę poprawne linki do Twoich zdjęć:

- http://i.imagehost.org/0632/zestaw.jpg

- http://a.imagehost.org/0928/zestaw_2.jpg

- http://a.imagehost.org/0878/dragon_dr2.jpg

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Bardzo jestem ciekaw opinii i podpowiedzi.Nie ma nic gorszego jak przeświadczenie o własnym geniuszu!!Liczę na konstruktywną krytykę,bo o pochwałach nawet nie śmiem marzyć...

To ja wkleję zdjęcia garnooh'a. Prawa autorskie zachowane.

post-23345-100000065 1277453935_thumb.jpg

post-23345-100000066 1277453935_thumb.jpg

post-23345-100000067 1277453935_thumb.jpg

Ajajajjjjjj. Tych Naków to pozazdrościć. Dragon......auuuuu!!! Ładny zestaw. Czyste stereo....to lubię.

Pozdrawiam

Harry z Tybetu

Dwa magnetofony Naka, z czego jeden Dragon. Cymesik. Muszę szybko wyeksponować swojego GX-95. A co to za gramofon?

Dzięki za pomoc w umieszczeniu fotek na forum .

Gramofon to C.E.C ST930 z wkładką At-95 ( na razie ) w planach wymiana na coś lepszego może denon 103-ka lub w przypływie finansów na At33 PTG , czekam takze na przedwzmacniacz gramofonowy na sensora prelude w wersji SE . Co do naków to DR-2 zakupiony na ebayu w kosmicznej cenie 67 euro :) oraz Dragon sprowadzony ze stanów jako uszkodzony za 469$ ( miał być uszkodzony klawisz autofader - nie odbijał , okazało się ,ze nic mu nie dolega a klawisz działa tylko podczas nagrywania )

mimo ze to wkladka i pre graja, a nie ramie, to te ostatnie zle dobrane moze spowodowac ze z wkladki zostana jedynie przypadkowe dzwieki, tak wiec poprawniejsze zdanie moze brzmiec "w przyszlosci at33ptg + adekwatne ramie 30g + adekwatne pre mc (oraz inny gramofon co moze sie z tymi wymianami wiazac) badz 20 omowe trafa step-up w przypadku braku przypadku zbierania smieci z okolicznych traf i urzadzen

pozdrawiam serdecznie

• Like 1