Skocz do zawartości
IGNORED

mocny bass??


daro896

Rekomendowane odpowiedzi

Cofam wszystko co złego powiedziałem na Velodyne cht-10r dałem sub za rogówkę i bass jest naprawdę dobry. Sub jest przy dwóch bardzo mocnych i grubych ścianach dzięki czemu nie ciągnie po nich tak jak to było wcześnie. Mam go jedynie na 20% mocy i już jest bardzo dużo basu. Wcześniej potrafił nawet na 50% latać i nic. Zadziwiające bass jest tylko tam gdzie go potrzeba czyli w miejscu odsłuchu. Natomiast wszędzie indziej jest go niewiele. Bass zyskał na kontroli i mocy nie lata już po rogach pokoju i nie drży. Przepraszam za wprowadzenie co po niektórych w błąd. Ale tak to już jest. Jak nie potrafi się eksperymentować.

Kolego kup zwykły kabelek chyba ze masz jakiś długi i daj sub w każdy kąt pokoju w każde wolne miejsce. Taki eksperyment może naprawdę wiele pokazać. Za rogówką to jedyne miejsce gdzie mój sub nie stał. Myślałem ze skoro wszędzie w pomieszczeniu gra źle to dlaczego miał by tam akurat się spr. Gdybym miał jakieś porównanie i słyszał bym go u kogoś innego w dobrym pomieszczeniu to może i bym go nie oczernił. Lecz tak zwaliłem winę na suba a nie na moją akustykę pomieszczenia.

Tylko ci co taki test zrobili wiedza o czym mowie. Stawiasz sub na jego miejsce gra super. Wiedz nawet nie myślisz żeby go przestawiać bo po co? W końcu po kilku miesiącach zabierasz się do przestawiana i nie gra on już super,lecz znakomicie. Rozstaw kolumn to podobna zabawa polecam. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze częstotliwości od 60-90hz znikają bo ani sub ani kolumny ich nie obsługują.

Filtry nie działają z nieskończonym spadkiem na oktawę. Przy dostatecznie łagodnym spadku odcięcia suba przy 60 Hz i frontów przy 90 Hz możesz mieć w przedziale 60-90 nawet podbicie. (szczególnie że kolumny głośnikowe hi-fi miewają podbicie w tym zakresie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.