Skocz do zawartości
IGNORED

Zgrubne pomiary elektroakustyczne pomieszczeń


Korwin

Rekomendowane odpowiedzi

profee, 26 Cze 2010, 12:25

 

>No i co ?

>

>Zaniechanie to tez informacja - jak sobie wyobrażają moderatorzy co jest dobre a co złe.

 

Też jestem ciekaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już na forum bez zaczepek nie można pisać o własnej pasji ?

 

to nie jest objaw zdrowego społeczeństwa.

 

Ciekawy jestem co uchwyciłeś z zachodzących przemian i miałeś wyjątkowe szczęście żyć z tą pasją w tych czasach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam na kasetach i szpulach jest po prostu straszne to co kiedyś było Narodem jest obecnie jedynie rozwarstwionym społeczeństwem, słowem patriotyzm im większe .... tym częściej wyciera sobie mordę , mam przykre i nie tylko ja bo to samo mają już 30-to latkowie skojarzenia w uszy mi jeden taki pompuje Polen Polen Uber Alles jego poprzednika w innym państwie i o innym czasie też kościół usilnie w dochodzeniu do władzy popierał i uzyskał legalnie urząd kanclerski 30.01.1933. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem pogrobowców Dmowskiego z ich fobiami i nacjonalizmem.To trzeba obecnie nagrywać, by potem albo skasować bez żalu albo zostawić jako ostrzeżenie.

Pozdrawiam

Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin, 23 Cze 2010, 12:48

 

>Polecam rewelacyjną książkę pana Janusza Sztekmilera PODSTAWY NAGŁOŚNIENIA I REALIZACJI NAGRAŃ.

 

Faktycznie można znaleźć skan w sieci, książka jest świetna. Rozejrzę się za oryginałem, warto mieć w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład dyskusji z watku Bocznica, zreszta te wpisy usunięto, a k..... nawet na PW pisał ze mam urojenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w temacie wątku, to pierwszą moją ksiąszką była "Eksploatacja magnetofonu" Jerzego Brdulaka 1979 i "Magneatofon dla wszystkich" Hannsa Rolfa Monsea 1980. Książki mam do dziś i wiele poruszanych tematów nic nie straciło na aktualności. Zwłaszcza porady dotyczące metod amatorskiego nagrywania dziwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do^mlb

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Książkę kupię zestaw opisany ^ zamawiam na dłuższą metę nie można sobie pozwalać na stratę czasu , przy amatorskim testowaniu wnętrza skoro dokładny pomiar przy odpowiednim oprzyrządowaniu i wytłumienie niepożądanych odbić trwa naprawdę krótko i naprawdę warto taki zestaw mieć i posługiwać

permanentnie nie wierząc w tak zwany własny talent i przysłowiowy łut szczęścia. I jeszcze jedno zarejestrowałem się wczoraj nikt mnie nie obrażał, nie wypisywał schizofrenicznych bzdur i Wszyscy mi pomogli z Marszu na Studzianki.

Pozdrawiam

Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz7, 27 Cze 2010, 00:00

 

>To może trzeba wysłać info do admina?

 

Spróbuj, może na twoje info zareaguje. Ja mam marne doświadczenia, a staż raczej długi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy Ty nic nie widzisz? Trzeba paluszkiem pokazac? Wszystko jest okeja?

 

Panowie, bardzo proszę używać funkcji "zgłoś do moderacji", reakcja będzie znacznie szybsza. Wątek trochę oczyściłem, a Korwina bardzo proszę o zablokowanie nerwowego dyskutanta który nic nie wnosi w tematyce wątku.

 

pozdrowienia

mlb

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie blokuję, ma nadal szansę przyznać się do pomyłek, zwłaszcza w ocenie ludzi i przeprosić. Moderowanie pozostawiam naczalstwu. Dziękuję Wszystkim, Którzy mnie wspierali dojechaliśmy tak naprawdę do końca wątku ponieważ mamy już namiary na Tych Którzy takie mikrofony + resztę oprzyrządowania robią i można to od Nich kupić po rozsądnej cenie na Allegro Behringer 8000 <żadne cudo> 299 złotych polskich a wysokiej klasy Bruel & K.Jaer zasilany napięciem stałym 200 V 999. Do 04.07.2010 jakoś dociągnę stosując zgrubne metody, później ofiaruję sobie odrobinę luksusu i zmodernizuję swój sprzęt pozbywając się nadmiaru słuchawek i mikrofonów na rzec owiewek akumulatorów, kabli i uchwytów statywowych typu koszyczek x 2 + belka poprzeczna do tak zwanej wędki i może kupię jeden wielkomembranowy o charakterystyce kołowej,

Pozdrawiam

Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wątek

>trochę oczyściłem, a Korwina bardzo proszę o zablokowanie nerwowego dyskutanta który nic nie wnosi w

>tematyce wątku.

>

>pozdrowienia

>mlb

 

mlb

po twojej akcji mam mieszne uczucia. Powód oburzenia czyli bezczelne odzywki audiomiracle znikły, więc gdy czytać wątek teraz wychodzi, ze kilku ludzi czepia sie niewiadaomo kogo i za co, a zwłaszcza jeden, zbyt nerwowy, którego trzeba w tym wątku zablokować (co za łaska, ze tylko w tym)bo nic nie wnosi. No właśnie: nic nie wnosi bo tylko chce powstrzymać idiotę. Natomiast sprawca nie został ukarany nawet tym symbolicznym banem. Nie jestem naiwny, oczywiście wiem, ze inne nicki itd. Ale jeśli nie zrozumniałes o co chodzi to chodzi o pokazanie innym kandydatom do prymitywizowania forum, że nie będzie tu dla nich miejsca. Jakoś ci to do głowy nie przyszło. Tak, tak redagowanie, zwłaszcza takiego "żywego" tekstu to trudna sztuka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Korwin, 26 Cze 2010, 23:05

>Do^Profee

>Śmieszne i naprawdę żałosne jak może pierwszy lepszy ..c z ulicy obrażać ostatniego na tym forum

>jawnego antyklerykała, przeciwnika Radia Maryja i jego dyrektora Tadeusza Rydzyka. Nagrywam od

>10,04.2010 po dzień dzisiejszy reakcje społeczeństwa na matactwa PIS na jego mimikrę nepotyzm dawny

>i obecny i nie pozwolę na tworzenie wbrew faktom fałszywych beatyfikacyjnych mitów po tragicznie

>zmarłym Lechosławie Kaczyńskich.

>uprzejmie proszę

...

 

proszę uprzejmie o przeniesienie tej politycznej agitacji/żartobliwej prowokacji (? trzeba by ustalić z Autorem co miał na myśli) odpowiednio do wątku "polityka" lub "brak humoru na forum"

pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do^ Graafa

Eques polonus sum, w wieku raczej dojrzałym [75], a potraktowano mnie tak jakbym był świeżo wymolestowanym młodziankiem i do głowy przypisano berecik lżąc przy, że mocherowców powinno strzelać, a cóż komu winne są nabożne niewiasty.Agitować mógłbym gorąco i z całego serca gdyby żył Pan Jerzy Szmajdziński, obecnie jedynie ostrzegam przed Piątą Republiką - dziwnie mi się kojarzy z tak zwaną Piątą kolumną. Mam prośbę chcąc nareszcie zakończyć ten wątek przed 24:00.07.2010 nagrywajmy, na każdym nadającym się do tego sprzęcie, nie wciskając na siłę w usta interlokutorów swoich myśli.

Pozdrawiam

Zbyszek

PS.Mam kilka pytań do Ciebie natury niepolitycznej tylko sprzętowej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.