Skocz do zawartości
IGNORED

Drugi wzmacniacz w systemie


wulisu

Rekomendowane odpowiedzi

Przeskoczę z mojego innego wątku o monoblokach Pana Maćka.

To że szukam lampki już wiecie rozglądam się również za jakimś drugim wzmacniaczem tranzystorowym w systemie używanym. Mój Yamaha M-60 raczej sprzedam bo nie chcę do tego doukupowywać żadnego pre nie mając pewności że to lepiej zagra. Szukam czegoś co brzmi jak na tranzystor analogowo nawet z lekkim ociepleniem średnicy i broń boże jakimś akcentowaniem góry. Z racji że mój player to Cayin CDT-17A grający bardzo szczegółowo i monitory yamahy NS1000M również pokazujące każdy niuans nie szukam wzmacniacza chirurgicznego co mi przychodzi na myśl to poczciwy Roksan Kandy ale te starsze miałem wersję MKII, MKIII niczym w brzmieniu się o ile wiem nie różni, albo Caspian oba moim zdaniem na pewno nie grają ostro. Co jeszcze wam przychodzi do głowy może jakiś NAD ? Albo jakiś sprawdzony chińczyk myślałem również o Cayin 265Ai miałbym w komplecie z playerem tylko czy on nie gra zbyt jasno czy nie ma tendencji do eksponowania góry ? Tego bym chciał uniknąć bo w połączeniu z yamszkami może nie być dobrze. PAmiętam McGyver słuchałeś tego wzmaka jak byś go porównał do Roksanów ? Co sugerujecie ?

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestię magazynier nie bo nie miałem nigdy okazji słyszeć nie znam tej szkoły brzmienia dlatego go nie wymieniłem. Poczytam. Wracając do Cayina znalazłem takie ogłoszenie na ebay

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) gościu pisze że są 2 wersje i on ma tą lepszą. Ale tutaj mozna go kupic taniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiem że kilku z was mialo tego Cayina przpusczam że w tym chinese będzie to wersja słabsza jesli to prawda. Gdzie kupowaliście te Cayiny ? A może ktoś ma na zbyciu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wkleił mi się link załączam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wulisu, majac jeden bdb wzmak (MPM), a chcac drugi tranzystorowy, poprobowalbym z jakims "wynalazkiem" :) np. z tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) albo moze cos cyfrowego jak trends audio... ale jak widac, w zalaczonym watku, ten serbski wzmak jest lepszy od trends'a....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie mam żadnego dobrego znalezienie lampki zajmie mi kilka miesiecy i odsluchow dlatego chcialbym najpierw zaopatrzyc sie w jakis tranzystor z ktorym da sie zyc i na spokojnie szukac lampy. Ciekawie wyglada to malenstwo masz na mysli model Ampino ? Tylko czy to wysteruje moje kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Caspiana. Naprawdę rewelacyjny wzmacniacz w swojej cenie. Dużo jest napisane w klubie Roksana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caspiany znam mialem Serie Kandy CD i wmzaciacz oraz CD - Caspiana MKII, przy okazji pozdrawiam qman ;) jak tam stale masz caspiana ? ( zdaje sie przeszedles na Accu E 212 )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wulisu, widzisz, i tu mnie masz :) nie znam amphionow :)

 

 

terror, sloneczko grzeje dzis mocno nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kiedyś zamawiał z tego sklepu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jest napisane że wysyłka free ale coś mi się nie chce wierzyć że to cały koszt skoro tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) cena ciut niższa ale wysyłka już sporo plus cło i inne opłaty jakie mogą być naliczone. Czy kupując w jednym albo drugim prosiliście sprzedawcę o niższą deklarację ceny ? a może zależy też jakim kurierem nadane ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nikt nie ma nic do powiedzenia w kwestii owego sklepu, trudno. Pytanie z innej bajki czy taki wynalazek SONY TA-F5A

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ktoś to miał warto sobie tym w ogóle głowę zawracać ? Wygląda ładnie ale czy to jakoś brzmi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak slowo daje-wyglada mi po prostu na to,ze autor watku po prostu bladzi,badz nie wie czego szuka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki stary audiofilu ;) Nie ja po prostu lubię stare sprzęty trudno mi powstrzymać się od ich uroku ;) Jak wszyscy wiedzą zamierzam zaopatrzyć się w lampkę, ale nim to nastąpi szukam również czegoś co będzie grało jako drugi system a po co wydawać na to kupę kasy jak można coś ze staroci wygrzebać. Przecież nie będę odpalał lampy jako sprzętu lecącego w tle prawda ? Oczywiście nie znam tego sony ani

modeli SA-9800 i SA-8800 czy Sa-7800, ale zapewne są tacy którzy znają to co wymieniłem. Powtarzam to ma być tylko sprzęt towarzyszący do słuchania bez żadnego angażowania się w to, tyle w ramach wyjaśnień.

Ps: Stary audiofil sam trzymasz starocie sugdeny i inne ;)

Pozdrawiam serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra weekend minął ochłonąłem i wycofuję się z tych propozycji co do sony i tym podobnych wynalazków :) Raczej skłaniałbym się ku Roksanowi Kandy MKIII albo K2 żeby miało to dosyć dużą moc i powinno wystarczyć jako drugi wzmak, i na pewno obie wersje nie mają skłonności do grania górą a więc z resztą mojego toru idealnie się to sprawdzi.Jedyne co nie daje mi spokoju to czy taki xindak 6200 albo Jolida JD1501RC nie zagrały by podobnie wtedy są tańszą alternatywą. Co myślicie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.