Skocz do zawartości
IGNORED

Ostatni element: wzmacnacz 2000-3000 zl.


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

Moj system w tej chwili to kolumny Paradigm Signature - dzwiek szzcegolowy przejzysty niezle wysokie i bas.

Odtwarzacz Arcam Alpha 9 - szczegolowosc naturalnosc troche analogowy nieostry nieelektroniczy dzwiek.

 

Teraz kolej na wzmacniacz: i wlasnie koncowy rezultat jaki chce to jasny dzwiek szybki przejzysty szczegolowy troche twardy bas, wysokie musza przykuwac uwage - nie oczekuje natralnosci neuttralnosci wzmacniacza a superdetalicznosci wielu smaczkow na gorze duzej sceny i wysokiej jakosci dzwieku.

 

Cena jaka chce dac za wzmacniacz to 2000-3000 zl - uzywany kilkunastoletni tylko kompletnie nie wiem w czym szukac, doradzccie cos?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ebay jest Accuphase 206 w dobrym stanie jak na razie za 400 Euro

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jeżeli nie zależy ci na pilocie, może spełnić twoje oczekiwania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymku - zaryzykowal bym kupno tego accuphase ale niestety nie mam konta na ebay, pozostaje allegro a tam slabo malo ciekawych sprzetow,

 

ps. porownujac denon cd vs arcam cd - denon byl bardziej syczacy elektroniczny i to mi sie podoba tylko ze nie dziala juz, wiec chce po prostu wzmacniacz ktory dostroi mi odpowiednio dzwiek, zadne analogowo brzmiace sprzety,

 

a apropo accuphase, czy model 303x ma podobny charakter czy calkiem inne granie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę polecić strsze Exposure XX XV i XXV dźwięk powinien spełnić oczekiwania, choć nie wiem jak zadziałałoby to z Paradigmami, za którymi nie przepadam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konto na ebayu nic nie kosztuje i jego zalozenie to kwestia 5 minut, mozna praktycznie od razu skladac oferty...sprzedajacy wysyla nawet na cala europe wiec nie powinno byc problemu..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sorry - doczytałem nieopatrznie o tym źródle. Audiolab 8000S, przymajmniej ten angielski jest raczej za spokojny na super detaliczne granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Tu bym z Audiolabem S ( angolem) polemizował.A na pewno basem można się zachwycać. Kontrola i ani krok w bok.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma trudnych głośników - tylko prądu czasem brak

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym możliwośc rozbudowy, leniwiec no i wstrętny jak to angol!Warto posłuchać. Kiedyś wielki kanon neutralności.Dzisiaj hmm zaponiany.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma trudnych głośników - tylko prądu czasem brak

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie zbyt wysokie ceny, to poleciłbym Ci wzmacniacze: Electrocompaniet ECI-1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Albo Accuphase E-303X

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ewentualnie Audionet SAM V2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazek680, 25 Cze 2010, 23:05

 

>Cze

>Tu bym z Audiolabem S ( angolem) polemizował.A na pewno basem można się zachwycać. Kontrola i ani

>krok w bok.

>Pozdr

 

Niby każda pliszka swój ogonek chwali ale też mam Audiolaba angielskiego i uważam, że jest dobry ale właśnie bas i dynamika to jego słabsze strony. Na co dzień w podstawowym systemie używam końcówki mocy na KT90 i jest lepiej, zdecydowanie. Audiolab sobie dalej u mnie gra i pewnie za te pieniądze, które trzeba za niego zapłacić ciężko by było znaleźć coś o "klasę" lepszego ale za 3000 zł można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj antymalkontent,a czemu nie Arcam 10,moim zdaniem super duet z 9 alpha,zaryzykuj,jest kilka do wzięcia,koszt poniżej 2kzł.Lepiej może być z Epoca 2,to jednak musiałbyś potwierdzić odsłuchując osobiście.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antymalkontent, 25 Cze 2010, 16:03

 

> Teraz kolej na wzmacniacz: i wlasnie koncowy rezultat jaki chce to jasny dzwiek szybki przejzysty szczegolowy troche twardy bas, wysokie musza przykuwac uwage - nie oczekuje natralnosci neuttralnosci wzmacniacza a superdetalicznosci wielu smaczkow na gorze duzej sceny i wysokiej jakosci dzwieku.

 

Mam wrażenie, że niektórzy tu nie umieją czytać albo są głusi albo wpisują klocki które znają tylko z nazwy...

 

Oczekiwania są jasno nakreślone, zatem nie bardzo wiem skąd tu te propozycje Accuphase, Electrocompaniet, itp. Owszem, sam bym Paradigmy połączył raczej właśnie z czymś takim lekko ocieplonym (tu bym dorzucił 2 propozycje: Roksan Caspian oraz QUAD 77, ewentualnie Musical Fidelity A3, fajnie gra z Paradigmami, jest naprawdę dynamiczny i z kopem, i w porównaniu z QUADem czy Caspianem wcale nie wydaje się specjalnie ocieplony).

 

Arcam Alpha 10 to rozumiem, wydaje się tu bardziej słusznym kierunkiem (choć osobiśice dużo bardziej cenię cedeki niż wzmacniacze Arcama, to ten komplet przy takich preferencjach powinien przypasować).

 

Baltlaba też bym sprawdził.

 

Rotel RA980BX lub RA985BX to kolejne mocne typy - dźwięk właśnie taki jakiego szuka założyciel wątku.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rebciu

Ja tam ogonka nie chwalę. Tylko Audiolaba. Na codzień też charatam na lampach i jedyne czego im właśnie brakuje to kontroli basu taką jaką oferuje angol. Może to akustyka pokoju , może dobór lamp ???? Nie wiem. Natomiast wracając do tranków to uważam że Audiolab 8000S to b.dobry wzmak.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ma trudnych głośników - tylko prądu czasem brak

Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aTom - wlasnie zastanawiam sie nad rotelem powinien przypasowac gdyz arcam mimo ze ma niezly dzwiek to jest zlagodzony na wysokich i ma troche slabsza dynamike od mojego poprzedniego zrodla - a wiec na pewno podkreslenie wysokich i duza dynamika sa mi potrzebne - no i rotel jest dosc tani,

 

niestety wymienionych modeli w polsce zadko kto sprzedaje w ostatnich czasach w ogole nie pojawialy sie,

 

a accuphase to jest marka o ktorej myslalem powaznie jako ostateczny sprzet (no przynajmniej tak bym chcial) wiec jeszzce moge poczekac gdyz inwestujac w a303x to pewnie bym musial dopasowywac zrodlo do niego, a na razie chce dopasowac wzmacniacz do zrodla zeby uzyskac syczace mozno zwracajace na siebie wysokie, przejzysty dynamiczny i bardzo rozdzielczy i szczegolowy dzwiek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>antymalkontent, 26 Cze 2010, 15:03

......w zasadzie to powinienem siedzieć cicho, ale....wybierz się na jakiś koncert na żywo (cokolwiek, rock, opera, operetka, filharmonia)...jak usłyszysz tam jakieś „syczące” to zwracam honor....poza tym, to od czyszczenia uszów jest laryngolog, a nie system.........pozdrawiam - Andrzej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejnik - ok syczace nie musza byc - zle sie wyrazilem to tylko dla podkreslenia ze analogowo brzmiace czy stlumione sprzety to nie dla mnie,

 

dokladnie chcialbym troche podkreslonej wyzszej srednicy i wysokich tonow (bo wydaje mi sie ze tutaj tez chodzi o podkreslenie wyzszej srednicy,

 

a co do koncertu na zywo, wlasnie dynamika zwyosc brzmienia ostrosci absolutna przejzystosc wyraznosc przekazu, wskaz mi wzmacniacze ktore to maja a beda to moi faworyci, ja w tej chwili tego nie mam chociaz uwazam ze kolumny swietnie sie nadaja a wiec reszta kuleje dlatego pytam i szukam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>antymalkontent

Rotel jest świetny, w rocku czy metalu rozwala najwyższe integry Musicala Fidelity czy innych, ugrzecznionych, audiofilskich marek. Ale Paradigmy to też specyficzne kolumny, również bardzo do rocka. Potwierdzam że z Musicalem nie bały się mocniejszej muzy, z Rotelem grają już nieco za ostro, ale to tylko kwestia doboru cieplejszego źródła. Uwaga z tym dążeniem do jasności, detaliczności i analityczności, bo 90% słabo nagranego metalu/rocka będzie trzeba wywalić w kosz :]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak bede kupowal na razie COS TANSZEGO gdyz stwierdzilem ze sprzet powyzej 2000 to trzeba najpierw odsluchac a dopiero kupic, kilka propozycji podam i chcialbym zebyscie mi doradzili (jesli ktos mial do czynienia z ww sprzetem) ktory jest najbardziej zblizony do tego co szukam, albo odradzili jesli ktorys w ogole nie nadaje sie.

 

1. SONY TA-F700ES

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

2. YAMAHA A-1020

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

3. Sansui AU-D9

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

4. KENWOOD : KA-1100 D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

5. Dual CV-441

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Byc moze nic z tego sie nie nadaje, na razie nic innego nie znalazlem, moze cos polecicie przedzial do 1500?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micke 13 - bedzie dobrze jesli bedzie to przyzwoity sprzet i bedzie szybki zywy dynamiczny z podkreslona wyzsza srednica wysokimi przejzysty szczegolowy, zrodlo jest "ugrzecznione" i teraz kolumny mi graja jakos lagodnietak jaby mi czegos brakowalo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>antymalkontent

To tak jak opisujesz to gra Rotel, bas ma utwardzony, raczej szybki niż niskoschodzący, z podkreśloną wyższą średnicą, może górę lekko wycofaną, ale za to nic nie kłuje w uszy. Zresztą poczytaj sobie co piszą o Rotelkach w klubie i opiniach na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micke 13 - najprawdopodobniej kupie rotela, tylko ze chce tanszy model kupic jak na razie a jesli okaze sie ze tego wlasnie szukam to dopiero wtedy moge pomyslec o Twojej propozycji, na razie taka wymiana zeby nie tracic na sprzecie, preferuje 980, i 985 rotela w cenie do 1000, jesli ktos ma jestem zainteresowany, a jak nie to pozostaje zalozyc konto na ebayu bo u nas nie pojawiaja sie ostatnio te modele albo jakis handlarz wylapie tanio na ebayu lub innym miejscu i sprzedaje ZA DROGO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>antymalkontent, 26 Cze 2010, 17:50

....trudno jest radzić w tym przedziale cenowym...oj trudno.....szukasz wypełnionej średnicy ?.....zrezygnyj z "japończyków"...szukaj klasycznych "anglików"...cyrus, crimson, mf..coś tanszego (używanego) w "a" klasie.....bedzie troszkę "wolno" i leninwie....ale za to ta barwa...miodek....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest krótka: Sprzedać co się ma na stanie i kupić to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Porządny kombajn i ma power, S2 na tym odlecą i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma tego Musicala z Harbethami 7. Ponieważ mam remoncik w domku tymczasowo pożyczyłem mu swoje Rotele. Choć cena na to nie wskazuje to Rotele wcale nie grają gorzej, a do łojenia są zdecydowanie lepsze ! Mają przede wszystkim szybszy, twardszy bas z lepszym kopem i pazur na średnicy oraz nieofensywną górę. Jeśli ktoś uważa że Harbethy nie nadają się do łojenia powinien posłuchać ich na moich Rotelach ;) Nawet hardcoerowe progresywne speed metale od Meshuggah zagrały wyjątkowo fajnie, co nie często się zdarza bo takie płyty są zwięźle mówią nagrywane po prostu kiepsko. No ale słuchaliśmy też tego Musicala z Paradigmami Studio 40v2 i zagrał bardzo dobrze. Jednak dla mnie to raczej nie ta stylistyka, po prostu zbyt delikatny, wycofany, mało konturowy z nieco za wolnym basem jest ten Musical. Owszem prezentuje wysoka klasę i kulturę grania ale raczej do spokojniejszej muzyki, rocka zagra ale raczej też tego wolniejszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Signature są szybsze, bardziej rozdzielcze od studio, wątpię by ten Musical się nie sprawdził, choć wszystko jest możliwe ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musical to nie moj styl, chociaz przy dynamicznym przejzystym zrodle powinien zagrac dobrze, zreszta sluchajac muzyki tak w rzeczywistosci zaczynam sie przyzwyczajac (w koncu zrodlo mam kilka dni) i zauwazac coraz wiecej zalet, rzeczywiscie dobrze nagrana muzyke gra gra niezle, roka dynamicznego jak dire street porcupine tree bryan adams richard marx albo dynamiczne starsze nagrania o specyficznym brzmieniu jak roxette tez dobrze gra, ale slabe nagrana czy malo dynamiczne jak pink floyd nirvana evanescence - cos im brakuje,

albo dobrze nagrana instrumentalna muzyka czy wolne nagrania dobrze nagrane graja dobrze albo jesli nagrania sa nie przetwarzane elektronicznie albo malo tej dobrze to gra, byc moze wystarczy dobrej klasy wzmacniacz neutralny i czysty lub trche podbita wyzsza srednica ale czysty, zamulacze nie nadaja sie jak nad marantz czy musical fidelity (mowie o budzetowych sporzetach tych marek bo drozszych nie sluchalem)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.