Skocz do zawartości
IGNORED

DVD-S1800 Yamaha


januss73

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że wczoraj zachodząc do sklepu dla idiotów po tabletki do czyszczenia expresu zauwazyłem 2 przecenione modele yamahy. DVD-s2700 za 129euro i DVD-s1800 za 89. Ten pierwszy kupiłem od razu, jak tam będę następnym razem mogę kupić tez 1800, ale 2 mi nie potrzebne. Nie obiecuję jednak terminu wysyłki, bo nie wiem kiedy będę w PL.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia czy to czasami tyle w rzeczywistosci nie kosztuje tylko dystrybutor sklep i wszyscy inni po drodze podbijaja ceny do kosmicznych a pozniej jak sie sprzedaje po cenie producenta to wydaje sie okazja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kosztuje tyle. Po pierwsze - sklepy niekiedy sprzedają to i owo poniżej własnego kosztu tylko po to by mieć co wrzucić do gazetki albo reklamy telewizyjnej by przyciagnąć tłum. Po drugie -producent w końcu, po latach cierpliwszego sprzedawania, chce opróżnić magazyny ze starych egzemplarzy (S2700) nawet poniżej własnego kosztu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

>januss73, 25 Cze 2010, 23:57

 

jak sie spisuje twoja yamaha s2700? w mojej s1800 znalazlem jedno niedociagniecie: podczas odtwarzania menu plyty z podkladem muzycznym, kiedy laduje sie ono ponownie muzyka startuje z lekkim opoznieniem. mialem w domu dwa egzemplarze tego odtwarzacza i w obu bylo to samo. poza tym drobiazgiem wszystko jest na 5+. ciekawi mnie czy s2700 tez ma ta przypadlosc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.