Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2010


Fr@ntz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Redaktorzy

Wiem, że jeszcze wcześnie, ale biorąc pod uwagę, że w tym roku AS 2010 odbędzie się tydzień wcześniej niż zwykle ( w pierwszy a nie drugi weekend listopada) wrzucam stosowne info:

Cytat:

"Audio Show 2010

Wszystkich miłośników dobrego dźwięku już teraz zapraszamy na kolejną edycję Audio Show, które 6 i 7 listopada już po raz czternasty zagości w warszawskich hotelach."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku nie bede, sluchanie przez godzine dzwonka, albo tarcie drewienka to nie na moje nerwy.

powodzenia i milej zabawy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci odtwarzają takie płyty bo jest najmniejsze prawdopodobieństwo że sprzęt się na tym wyłoży, chociaż ludzie też przynoszą takie płyty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedys juz to pisalem-ale powtorze-wiele tego niezlego,wrecz h-endowego sprzetu trafia tu

przypadkiem-tzn.nigdy nie bylo przez prezentujacych nawet probowanym,powiem wiecej prezentujacy

czesto pierwszy raz widzieli to w realu.Wezmy na przyklad ostatnia prezentacje gramofonu transrotor,pluz kolumny dynaudio-nawet wniesienie i ustawienie na szybkiego w pokoju ustrojow

4sound-nie dalo rezultatu-bo ustawiajacy o akustyce nie mieli o tym pojecia,bo byly ustroje

ustawiane na pale,czyli jak popadnie-i bylo bardzo miernie,bo pomieszczenie dosc przypadkowe,sprzet

tak jak ogloszenie o wakacjach-czyli last minute-a muzyka samplerki zajebiszcze-kto tego slucha??

Prawidlowa prezentacja przeciez nie na tym polega-ale nasi sprzedawcy chca byc nowatorscy i musza

blyskac pelnym blaskiem-ale coz trzeba stwierdzic,ze sa tez tacy co wiedza o co chodzi,bo ciagly

tlum w pokoju odsluchowym nie mowi o wybiynej jakosci urzedzenia,tylko prosze Panow ciekawosc-jak

wyglada gramiak za 518325zl badz 497655zl-po prostu kino za darmo.W audio majac sprzet za duze sumy,

najwazniejsza rzecza jest-aplikacja,konfiguracja,oraz aranzacja wnetrza-a zazwyczaj to wszystko

mamy lecz po prostu z przypadku.Wiec zyczylbym sobie i szanownym kolegom,aby bylo mniej wpadek,bo

to godzi w dobro firm i salonow sprzedazy,co potem moze skutkowac obnizeniem zainteresowania

potencjalnych klientow na produkty szanowanych firm.Takze po sezonie wakacyjnym juz powinno byc jasne

jakie urzadzenia zagraja u danego dystrybutora-wtedy nie powinno byc niemilych zaskoczen.

Mysle,ze te kilka slow prawdy bedzie choc troche wcielone do realizacji.pozdrawiam audiofili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba_Fan, 26 Cze 2010, 13:05

 

>Ja w tym roku nie bede, sluchanie przez godzine dzwonka, albo tarcie drewienka to nie na moje

>nerwy.

>powodzenia i milej zabawy

 

 

yyy czy to znaczy ze nikt tam muzyki nie slucha ? nie ma takiej mozliwosci zeby posluchac muzyki na systemie ktory Nas interesuje ???

wybieram sie na AS pierwszy raz i jesli jest tak jak kolega pisze to nie wiem czy sie teraz smiac czy plakac ? :) :-/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś jest na forum wątek jak polpak puścił na paradigmie Linkin Park :) warto poszukać. A tak na powaznie dobrze że o tym piszemy może w tym roku nie będą pitolić ja np posłuchał bym sobie na wypaśnym zestawie florence and the machine lub nowej płyty slascha !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pieniądze nie grają !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forumm mnie bawi , bo ile razy jeszcze trzeba napisac ze AS to nie jest miejsce na odsluchy panowie!

 

Na AS mozna poobcowac organoleptycznie z urzadzeniami audio do ktorych wzdychalo lub wzdycha sie do poduszki myslac jak odlozyc kase by spelnic swe marzenie.

 

Wiele razy pisalem zeby oceniac wystawcow trzeba choc raz samemu postawic sie w takiej sytuacji a wtedy juz inaczej sie do tego podchodzi , zycie uczy pokory....cos o tym wiem.

 

Osobiscie traktuje AS jak swojego rodzaju swieto audiofila i zawsze z przyjemnoscia wyczekuje tej daty w kalendarzu by spedzic milo czas.

 

robix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robix, "audiofilskie plumkanie" czasami jest dobre, ale nie przez kilka godzin na wysokim poziomie głośności. Nie chodzi o to żeby "posłuchać muzyki" tylko o to żeby nie mieć tego wszystkiego dosyć po kilku godzinach chodzenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robix

piszesz prawde-tylko ze jest tez cos takiego jak chec blysniecia poprzez prezentacje-i wlasnie

czesto to zawodzi-bo prezentacja jest po prostu do dupy i tyle.

Audio show jest wystawa,a prezentacja musi miec odpowiednie warunki i jest takze forma reklamy,bo

istnieja salony audio gdzie o dobrej[czyt.wlasciwej]prezentacji to zapomnij-wiec moze na Audio Show

trza sie wypromowac,a konczy sie to roznie-tzn.udanie,badz nieudanie,badz tak sobie-tzn.gra bo gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

Byłem kilka razy na AS (chyba 6), więc dorzucę kilka spostrzeżeń :

1. każdy może słuchać tego co zechce, trzeba po prostu mieć swoje płyty (w tym roku może warto mieć też pendriwa!?). Większość wystawców bez problemów wrzuca nasze płytki (nawet nagrywane !).

2. Tak zwane plumkanie jest zazwyczaj świetnie nagrane, a np. rock rzadko.

3. Tak jak napisał Robix, raczej jest co oglądać na AS. Jest to okazja do poznania się z różnymi ludźmi, w tym dystrybutorami. Można też się spotkać z innymi forumowiczami, na co też liczę tak jak w poprzednim roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość amidas

(Konto usunięte)

Po co ludziska jeżdżą na AS to ich indywidualna sprawa. Chcą to usiądą i posłuchają inni wolą podotykać i się tym cieszyć, a jeszcze inni robią fotki nie zważając na innych. Nie mniej wszystkim doradzam używanie czegokolwiek co w trakcie zwiedzania zniweluje"osobisty" zapach.

 

pzdr.

 

ps. >>stary audiofil jeśli się nieco przyłożysz do gramatyki i interpunkcji czytając Twoje wpisy nie będzie się czuć pośpiechu i nerwowości. Wiesz, takiego ..o boże napisać dużo, dużo..i szybko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon ogórkowy

drogie systemy ale zle brzmiace na AS maja szanse dobrze zagrac w referencyjnym pomieszczeniu dystrybutora albo w domu wybrednego audiofila bo potem powinien byc ciąg dalszy :)

wazne jest rowniez zadbanie o klime, krzesełko ,stosowny napój dla niektorych, rozsadna prezentacje sprzętu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem z Wejherowa , tu akurat swe konstrukcje buduje Akkus na Audio Show bylem w pokoju Akkusa i napisze szczerze tragedia , pokoik malutki , beznadzieja . Mieszkam blisko calej siedziby Akkusa postanowilem tam wdepnac i co sie okazalo .Pokoj odsluchowy pierwsza klasa, wlasciciel mily sympatyczny , ile chcialem i co chcialem to sluchalem , swoj sprzet zwiozlem a na dodatek pozyczyl mi kilka klockow, dwie pary kolumn , kable, plyty za symboliczna kaucje :) Gdzie tak dbaja o klienta ??? Po takich kilku wypadach wprowadzily sie do mnie kolumny Akkus V4 i kable glosnikowe Goertz MI 2 , Po wizycie na Audio Show napewno bym takiego zakupu nie dokonal, bo tam jest prezentacja sprzetu a nie odsluch czy kupno , sa wyjatki jak pokoj Audio Klanu czy innych producentow . Ale w/g mnie oplaca sie tam przyjechac, byc. Cos wisi w powietrzu :) ten klimat nie tylko za sprawa wystawcow ale i zwiedzajacych audioformuowiczow pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest tak źle, jak to piszą... Przymnieś swoje płyty i w więkoszości pokoi dadzą Ci ich posłuchać. Oczywiście z wiadomych względów nie ma możliwości na godzinne prywatne odsłuchy. Kto choć trochę siedzi w temacie ten prawie od razu odróżni ziarno od plew. A o to przecież chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taka malutką prośbę do wszystkich wystawców a raczej do ich pracowników.

 

Proszę o ograniczenie ilości decybeli płynącą z waszego sprzętu,

naprawdę o wiele przyjemniej się słucha Waszych prezentacji jeśli poziom dźwięku jest zbliżony do tego jaki ma przeciętny miłośnik muzyki w swoich czterech ścianach.

 

Wiem że im głośniej tym prezentacja lepiej wypada ale nie dajmy się zwariować

 

W poprzednich Audio-Showach bardzo często po 5 sekundach wyrzucał mnie z pokoju właśnie niezdrowy poziom decybeli.

Poza tym, wiadomo, dobry system musi mieć tą podstawową cechę: dobrze grać cicho.

A wiadomo że nie jest to takie łatwe :)

 

Tak więc wyzwanie dla Was, Dystrybutorzy, pokombinujcie żeby nas zachwycić a nie ogłuszyć!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czyli nie jest tak tragicznie wiec biore kilka plyt i jade na AS ;)

ja raczej z prosba o ewentualny odsluch bede goscil u naszych polskich producentow kolumn wiec mysle ze nikt problemu z posluchaniem jednego utworku mi nie bedzie robil ;)

a tam gdzie beda plumkaly Hi Endy za $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ to bede zagladal tylko na chwilke tak zeby tylko oko nacieszyc wiec niech sobie plumkaja nawet za glosno ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pojęte plumkanie i inne formy "audiolilskiej" ekstazy na AS irytują nie tylko zwiedzających. Na ostatnim AS podałem jednemu uprzejmemu wystawcy płytkę Rammstein'a, po włączeniu której pokój opustoszał. Dosłownie, wszyscy słuchacze, którzy jeszcze przed chwilą siedzieli w skupieniu z nawiedzonym wyrazem twrazy, wstali ostentacyjnie i opuścili pokój w skrajnej abominacji. Wystawca jednak nie zmartwił się. Wprost przeciwnie, z ulgą odetchnął i zwierzył mi się, że jeszcze chwila tego pitolenia na gęślach i babskiego pojękiwania a dostałby pierdolca.

AS to piękna impreza i święto audiofila i melomana. Polecam wszystkim, którzy myślą, że mieszczą się w tych kategoriach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro, 28 Cze 2010, 22:49

 

Tej kapeli i tego typu muzyki nie słucha się cicho. Wcale nie zdziwiłbym się, że uciekli kiedy to w malutkim pokoju poszła ostra muza z głośnością ustawioną ile fabryka dała wzmacniaczowi. To musiało być szokujące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Użytkownicy+

skyrobin,

Sądzę (jako bywalec na AS), że to chodzi o co innego. Po prostu kapele rockowe są TRAGICZNIE nagrane, niby czego podający taką płytę chce usłyszeć ? Czy altusy, czy hi-end będzie prawie tak samo, bo chodzi o czad i tyle. Zrobisz głośno - będzie czad, tacy z "nawiedzoną miną" słuchają szczegółów ( o ile na AS się da), mają swoje płyty z konkretnymi utworami na których można przetestować np. bas, scenę (która w rocku jest jedną dudniącą kaszaną), wysokie tony itd.

Piszę to jako fan starego rocka (Purpl, Zeppelini itp.), jednak wiem jakie są jego ograniczenia w jakości dźwięku i tyle ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbojkotowac te pseudowystawe i tyle. Nikt nie przyjdzie to organizator tego spędu zbankrutuje bo tlyko wystawcy sie tam osmieszaja w tych pomieszczeniach 2x2m.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brencik, 29 Cze 2010, 12:08

 

Zbojkotuj i nie przyjdź. A organizatorzy w bek. Brencika nie ma...

 

I to by było na tyle.

 

Tłumy jakie tam corocznie są, fakt że powierzchnia się systematycznie rozrasta, ilość wystawców powiększa - dowodzą wielkiego zainteresowania i zapotrzebowania na tego typu imprezę. To stała się jedna z bardziej prestiżowych i liczących się wystaw audio w skali całego kontynentu. I mimo, że sam mam do niej trochę zastrzeżeń - będę tam napewno. Jak co roku, od samego początku Warsaw Audio Show.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palton

Ową scenkę przytoczyłem nie po to, by kogoś potępić ani wyszydzić. Ot taki humor sytuacyjny dla znających temat. A metal, pomimo faktu, że pod względem jakości nagrania generalnie nie dorasta do pięt realizacjom stricte audiofilskim, potrafi zabrzmieć mniej lub bardzej przekonująco w zależności od sprzętu. A niektóre systemy pokazują tylko jazgotliwość, czy ścianę bezładnego łomotu, co nie jest do końca ideą twórców tej muzyki. No i my, metalowcy-rockowcy chcemy empirycznie sprawdzć, w ramach tej zacnej wystawy i dzięki uprzejmości wystawców, które graty przekazują emocje zawarte w naszej ulubionej muzie (swoją drogą, nigdy nie kupił bym Naima w oparciu o odsłuchy na AS). Ale sprawdzanie który system zagra od ucha, a który się udławi jest samo w sobie przednią rozrywką. Nawet pomimo oburzenia co poniektórych i na pewno nie poprzez wywołanie tegoż oburzenia. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, na ja bojkotuje AudioShow od samego jego powstania, a on kurna nie zbankrutowal :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy AS

- sporo fajnej nowej muzyki można usłyszeć ( często się zdaża że ludzie fotografują płyty które ktoś odtwarza )

- można obejrzeć w jednym miejscu kupę sprzetu

- czasem można nawet niektórego sprzętu posłuchać z zadowoleniem

 

Minusy AS

- nieprzystosowane pokoje odsłuchowe

- dużo sprzętu mimo cen brzmi tragicznie w nieprzystosowanych pomieszczeniach

 

Ogólnie impreza ok i jak najbardziej zamierzam ją odwiedzić a jak bezie Avangarde Acoustic to nie wychodzę z ich pokoju .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do plusów wyszczególnionych przez jacm można dodać możliwość zapoznania się z nowościami.

 

Do minusów zaliczył bym przegięcie Ultra-Hi-Endowe. Za duży udział w wystawie ma sprzęt w cenach sześciocyfrowych. Oczekiwał bym więcej tego w cenach (powiedzmy) cztero- i pięciocyfrowych.

 

Ale w sumie i tak tam pójdę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duzo muzyki ciezkiej dobrej jakosci, ramsztajn do takiej nie nalezy, mamy dziesiatki zespolow hard i heavy wartych zainteresowania , ale ramsztajn? co to wogole jest? jakies pomruki brygad ss i syntezatory, nie dziwie sie , ze wszyscy wyszli...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 15

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.