Skocz do zawartości
IGNORED

Cambridge Audio 540R vs Yamaha RX-V663


viatraco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na razie pogrywam w kinie na CA540R.Zastanawiam się czy jest sens zamiany na Yamahę rx-v663 (dopłata kilku stówek).Wiadomo dojdą wejścia HDMI i dekodery dźwięku HD,ale czy nie siądzie jakość stereo ? Zapas mocy i wydajność prądowa też były atutami małego 540R

Jak sprawuje się ze słuchawkami yamahowa technologia SILENT CINEMA? Czy można ją postawić na równi z dolby headphone ?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem 540Rv2 z yamahą v661, w kinie domowym zauważalnie lepsza yamaha, a w stereo przy podłączeniu przez DIRECT 6.1 zdecydowanie lepiej 540Rv2 ! Najważniejsze na czym Ci najbardziej zależy !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię.Czyli jednak Yamahy 6xx pary trochę mają,skoro lepiej wypada w kinie przy wysterowaniu wszystkich końcówek.Obawiałem się że zasilanie kiepskie,ale może cambridge zawyża z tym 615W poboru mocy

A co sądzisz o yamahowym SILENT CINEMA ? Często wieczorem używam słuchawek i kiedyś byłem zadowolony z efektów dolby headphone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.