Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki jest najlepszy sprzet ktory kiedykolwiek sluchales?


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Zakladam dosc kontroweryjny temat zebysmy poznali z jakim sprzetem mieli do czynienia forumowicze.

A wiec jakie urzadzenie bylo najlepszym jakie kiedykolwiek slyszales moze w sklepie moze u znajomego a moze akurat jest to urzadzenie ktore poziadasz?

 

Oczywiscie ze wzgledu na zbyt otwarty temat bede staral sie wprowadzic porzadek w przypadku rozmow nie na temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolumny altus

kondycjoner helion

wzmacniacz onkyo

cd denon

kable pozyczone

sieciowek nie uzywalem[nie bylo]

bylem wtedy piekny i mlody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a.paszkowski

napisz cos o sobie to pogadamy,bo jak na razie to gledzisz od rzeczy i pisz na temat tzn.rozumnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antymalkontent

A wiec jakie urzadzenie bylo najlepszym jakie kiedykolwiek slyszales moze w sklepie moze u znajomego.

 

Bez watpienia jest to Boeing 767, nikt z moich przyjaciół go nie ma.

Słuchałem go niedawno, niestety jestem podstarzały i brzydki.

 

Kiedy byłem młody sprzęt, który zapadł mi w pamięć to był Kraz. Przed dwa lata nie doceniałem tego technologicznego cacka, na starość przyszła zaduma i nostalgia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-22129-100000029 1277914515_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy to bedzie Indian Chief, dwa cylindry, 1300 pojemnosci, piekny dzwiek. Dzisiaj ciezko go wyhaczyc, malo ich juz jezdzi, niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jaki ostatnio słyszałem? Arte dei Suonatori. Ale to nie "sprzęt", to orkiestra kameralna, specjalizująca się w repertuarze barokowym, wykonywanym na instrumentach z epoki. Warto czasem "wywalić w błoto" pieniądze na bilet, jak to niektórzy na tym prześwietnym forum mawiają. Dzięki temu wie się, gdzie się z tym "sprzętem" jest.

Pozdro,

Yul

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem że nie warto dawać wiekszych pieniedzy za sprzęt bo różnica miedzy tym za 5 000 a tym za 100 000 jest niemal symboliczna a nierzadko ten za 100 000 grał wręcz tragicznie w porówaniu z tym z 5 000 .

Aż usłyszałem AVANTGARDE ACOUSTIC i od tamtej pory cena 100 000 za kolumny tej firmy jest dla mnie jak najbardziej zrozumiała . To jedyny sprzęt który pozwala oszukać mnie bez wysiłku i sprawia że mam wrażenie słuchania muzyki granej na żywo .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Aż usłyszałem AVANTGARDE ACOUSTIC i od tamtej pory cena 100 000 za kolumny tej firmy jest dla mnie

>jak najbardziej zrozumiała . To jedyny sprzęt który pozwala oszukać mnie bez wysiłku i sprawia że

>mam wrażenie słuchania muzyki granej na żywo .

 

 

Dla mnie cena wciąż jest zbyt wysoka, może dlatego że chciałbym je mieć :) Ja także nie słyszałem lepiej grających kolumn...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam dużych wymagań, i dla mnie bardzo dobrze brzmiał np taki zestaw:

Wzmak Arcam 38

CD Arcam CD3

Kolumny Monitor Audio Gold Signature GS60

Solidne, nasycone brzmienie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yul, 30 Cze 2010, 21:19

 

>Najlepszy jaki ostatnio słyszałem? Arte dei Suonatori. Ale to nie "sprzęt", to orkiestra kameralna,

>specjalizująca się w repertuarze barokowym, wykonywanym na instrumentach z epoki. Warto czasem

>"wywalić w błoto" pieniądze na bilet, jak to niektórzy na tym prześwietnym forum mawiają. Dzięki

>temu wie się, gdzie się z tym "sprzętem" jest.<<<

 

Popieram zdanie Yula. Czlowiek kochajacy muzyke - meloman - wieksza zwraca uwage na jej przezywanie a nie na zbrojenia w sprzet. Nie tedy droga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim względem najlepszy? Najbardziej uniwersalny, najtańszy dający frajdę, najdroższy? Na tak postawione pytanie można odpowiedzieć pisząc dosłownie wszystko, co zresztą widać po tych kilku postach wyżej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cadilac Seville STS po tuningu. Odgłos silnika i z wydechu taki, że się chowają wszelkie cztero i sześćiocylindrowe pierdziawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelangelo, 1 Lip 2010, 14:38

 

>Cadilac Seville STS po tuningu. Odgłos silnika i z wydechu taki, że się chowają wszelkie cztero i

>sześćiocylindrowe pierdziawki.

 

Ale to chyba nie to forum Kolego !!! Dla przypomnienia jesteśmy na forum "Audio Stereo" car to w innej zakładce albo na innym forum.

Pozdrawiam wszystkich melomanów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Aż usłyszałem AVANTGARDE ACOUSTIC i od tamtej pory cena 100 000 za kolumny tej firmy jest dla mnie

>jak najbardziej zrozumiała . To jedyny sprzęt który pozwala oszukać mnie bez wysiłku i sprawia że

>mam wrażenie słuchania muzyki granej na żywo .

 

 

"Dla mnie cena wciąż jest zbyt wysoka, może dlatego że chciałbym je mieć :) Ja także nie słyszałem lepiej grających kolumn..."

 

Ale to fakt te kolumny odciskają się na duszy człowieka. Nie wiem czy to design. Ale z całego Audioshow itp, poza błyskotkami które zapamiętują oczy, to Sinatra z gramofonu na Avantgarde'ach takich nieco wyższych niż te najmniejsze to był dreszcz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odróżniłbym jednak od siebie melomanów, megalomanów i miłośników grających sprzętów. Melomani to w zakładce "Muzyka".Piszmy o sprzętach grających, gdyż taki jest temat.Największe wrażenie zrobił na mnie zestaw prezentowany na ostatnim AS w pokoju p. Markówa.Na pewno są lepsze systemy. Ale stosunek jakości i ceny był dla mnie świetny. Rok wcześniej było kapitalnie w pokoju Audiostereo i Ancient Audio.Znakomite efekty można osiagnąć bez ogromnych nakładów. Chociaż Ancient Audio jest drogie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ale to chyba nie to forum Kolego !!! Dla przypomnienia jesteśmy na forum "Audio Stereo" car to w

>innej zakładce albo na innym forum.

>Pozdrawiam wszystkich melomanów.

 

Kolego, pytanie jest o sprzęt, którego słuchałem. Pierwszy sprzęt jakiego słuchałem, i mi się podobało, to była pralka Polar z programatorem, nie pamiętam modelu, ale bardzo mi się podobał odgłos wirowania. Miałem około czterech lat wtedy. Zapewne to magiczne brzmienie dawał napęd na pasku - winylowcy wiedzą, o co chodzi. ;)

 

Natomiast jeśli chodzi o audio, to ja nie lubię takich urządzeń, których muszę słuchać kiedy słucham muzyki, nawet przez nie odtwarzanej. Doceniam raczej bezgłośność urządzeń audio. Miałem takiego walkmana, co się przenosiło buczenie od silnika na dźwięk i mnie wnerwiał, przestałem go przez to używać. Jedyne co byłem w stanie akceptować, to popiskiwania tanich kaset magnetofonowych, które się ujawniały w przerwach między utworami. Trzaski z winyla to już nie dla mnie. Wychodzi więc na to, że najlepszy sprzęt, którego musiałem słuchać, to był mój jamnik dwukasetowy Aiwa z niektórych kaset.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michelangelo, 1 Lip 2010, 21:51

 

"Kolego, pytanie jest o sprzęt, którego słuchałem. Pierwszy sprzęt jakiego słuchałem, i mi się

>podobało, to była pralka Polar z programatorem, nie pamiętam modelu, ale bardzo mi się podobał

>odgłos wirowania."

 

Polar 663 Bio. Swietny HiEndowy odgłos cykającego i trzaskajacego programatora :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Polar 663 Bio. Swietny HiEndowy odgłos cykającego i trzaskajacego programatora :)

 

Tak, to był ten model. :) Sam programator nie brzmiał szczególnie, ale jego pstryknięcia zapowiadały zbliżający się odsłuch, więc poniekąd były przyjemne i wyostrzały zmysł słuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką płytę do. . . czegoś tam. Aaa, wygrzewa sprzęt. Nie, chyba ucho?

Też są jakieś plumknięcia mające za cel „wyostrzenie słuchu”.

Kosztowała ze 70zł.

Po ile taki programator?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenie: wielka "hala":)

Sprzęt: różny - dmuchany:)

Okablowanie: żadne:) Prąd - zbyteczny:)

Miejsce odsłuchu: nietypowe (w ławce dyrygenta, "głośniki" z tyłu głowy - stereo?:)

Muzyka? Jakieś psalmy (wydane na płycie: Blaserheft 2010).

 

Efekt? Czas zwrócić uwagę na Sprzęt Niebiański!!!

 

Pozdrówka!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-7648-100000020 1278020349_thumb.jpg

post-7648-100000021 1278020349_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sprzęt który kiedykolwiek słuchałem..... to obecnie przeze mnie posiadane Oriony :)

Nic im nie dorówna.... muzycy są u mnie w pokoju. Waters śpiewa dla mnie codziennie.... i wielu innych :)

Pozdrawiam i życzę dogonienia króliczka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kursk, 2 Lip 2010, 00:25

>Najlepszy sprzęt który kiedykolwiek słuchałem..... to obecnie przeze mnie posiadane Oriony :)

 

Same z siebie tak grają? No,no... takiego systemu to jeszcze nie widziałem ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.