Skocz do zawartości
IGNORED

Końcówka Exposure 2010 do rocka?


opozdi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie jak w temacie czy końcówka exposure 2010 nadaje się do rocka i ogólnie dynamicznego żywego grania? Jeśli ktoś z Was ma może zdjęcia wnętrza tej końcówki bardzo bym prosił o zamieszczenie, bo jakoś nigdzie nie mogłem ich znaleźć.

 

Pozdrawiam:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exposure jest bardzo żywy i dynamiczny. Najlepiej podłączać do głośników skutecznych i nie grających jasno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję bardzo za odpowiedzi:) Jeszcze tylko takie pytanie jaki przedwzmacniacz do niego dobrze pasuje? Wiem, że ludzie często łączą go po prostu z integrą tej samej serii, ale mi wystarczy sama ta końcówka tak więc potrzebuje innego rozwiązania. Obecnie posiadam pre lampowe na bazie projektu z audiotonu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie taki zestaw pre z audiotonu nr 3 oraz monobloki Drakula i z lampkami ECC88 grało to w rocku wyśmienicie znakomita przestrzeń , barwy w połaczniu z końcówką Ezposure będziesz miał na poziomie rytmikę . także nie masz co zmieniać i szukać tylko podłączyć pre do końcówki i będzie ok .

To pre z audiotonu jest uważam zjawiskowe , za śmiesznie małe pieniądze pozwala wynieść sprzęt na bardzo wysoki poziom .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety posiadany przeze mnie przedwzmacniacz jest to konstrukcja opisana jako nr 1. Dlatego ponawiam pytanie na co zmienić ten przedwzmacniacz? Z tego co napisał "jacm" warto by było na projekt nr 3 z audiotonu, jednak sam go nie zbuduję z braku wiedzy (obecny kupiłem gotowy), a rzadko pojawiają się one jako produkt z drugiej ręki. Z wyglądu podoba mi się Advance Acoustic MPP 206, jednak czy wart jest on swojej ceny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie z tym pre nr 1 też będzie bardzo dobrze ,Co do kupowania na wygląd to ze sprzętem bywa często tak im ładniejsze opakowanie tym większy schit jak mawiają gówno trzeba ładnie zapakować :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne podejście jednak czasem trudno nie ulec;)

 

W moim pre lekko brumi lewy kanał. Słychać to szczególnie gdy podczas utworu jest jakaś przerwa, bądź po prostu między utworami. Jaka jest możliwa przyczyna tego zjawiska?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko potwierdzić to co koledzy napisali wyżej - expo do rocka to bdb wybór. Żywy, dynamiczny dzwięk z fajnym szybkim i mocnym basem. Expo ma jednak pewne niedostaki w średnicy (barwa, trochę szupłe wokale itd.), dlatego warto skorygować tą cechę innym elementem systemu.

pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opozdi, 6 Lip 2010, 12:56

 

>"alcol" exposure daje Ci radę napędzić te dynaudio?

 

IMO nieźle sobie radzi. Zdaje sobie jednak sprawę, że potencał mają trochę większy i w tym zakresie można jeszcze sporo pokombinować. Pomimo niewygórowanej mocy expo jest całkiem wydajny prądowo a to podstawa żeby Dynki grały. Wcześniej napędzałem nim też 42-ki - radził sobie z nim również bdb,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.