Jump to content
IGNORED

najlepszy dziennikarz audio w polsce - wyniki!

Guest Gshock

Recommended Posts

Szkoda, że nie było kandydatury Pana Redaktora Wojciecha Pacuły. Ja bym na niego głosował. To on był pionierem szukania dźwiękowych sygnatur różnych dysków twardych.

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Tak, tak - chcemy Pacułę!!! Jego zasługi są niekwestionowane. Żeby nie być gołosłownym: "Jeszcze nie wiem, co wnoszą do dźwięku, ale już teraz jestem na „tak”!" (wstępniak do nr-u czerwcowego) albo: "Jak wspomniałem, model ‘9100’ gra z każdym systemem, zawsze i wszędzie. To fenomenalny kabel, w większości systemów najlepszy, być może dający lepszy dźwięk niż ‘9300’. Z tym, że ten ostatni w każdym elemencie przebija swojego poprzednika" (KRAKOWSKIE TOWARZYSTWO SONICZNE

SPOTKANIE #72: Acrolink Mexcel 7N-PC9100 vs. Acrolink Mexcel 7N-PC9300). Brawa dla tego pana!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.