Skocz do zawartości
IGNORED

widowiskowe koncerty na DVD


moshica

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej widowiskowe (czyli jest na co popatrzeć i pięknie to sfilmowano) koncerty na dvd.

 

Bezapelacyjnie najlepszy jest koncert Zucchero w Royal Albert Hall i długo długo nic.

Fatalny jest Pulse Pink Floyd - tylko raz obejrzałem, a i to ledwo ledwo (wyświetlają jakieś debilne filmy zamiast pokazywać kochanych muzyków w pracy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej widowiskowe (czyli jest na co popatrzeć i pięknie to sfilmowano) koncerty na dvd.

 

Bezapelacyjnie najlepszy jest koncert Zucchero w Royal Albert Hall i długo długo nic.

Fatalny jest Pulse Pink Floyd - tylko raz obejrzałem, a i to ledwo ledwo (wyświetlają jakieś debilne filmy zamiast pokazywać kochanych muzyków w pracy).

 

jestem świeżo po dvd Behemoth Evangelia Heretica i przyznam, że nie widziałem lepszego koncertu metalowego na dvd, absolutny majstersztyk miażdży dźwiękowo i wizualnie, totalna żyleta, Nergal i spółka rulez!!!! z metalowego światka to dobre są jeszcze Metallica z San Diego 1992 to jest esencja tego zespołu, Dimmu Borgir Invaluable Darkness-potęga i rozmach metalu plus dobry dźwięk i obraz, Cradle of Filth-Peace Through Superior Firepower najlepsze dvd kredek, Sepultura-live in barcelona jedyne dvd starej sepultury jest klimat i power, jesli chodzi o Within Temptation to o wiele lepsze jest Silent force Tour-koncert na wyspie, świetna sceneria, stroje wokalistki, dużo się dzieje na scenie a przede wszystkim bezbłędne wykonanie, wokalistka w szczytowej formie-rewelka, black symphony niestety ale zawiera wiele błędów realizatorskich, często orkiestra rozmija się z zespołem i z wokalem nie do końca wszystko jest ok, Deram Theatre Live at Budokan-świetny koncert i świetna realizacja plus popisy muzyków super, Closterkeller-Act III jedno z najlepszych polskich wydawnictw dvd Anja jak wino im starsza tym lepiej śpiewa, The Cure Live in Berlin 3 płyty zagrane w całości- zespół pokazał sie z najlepszej strony, Fields of The Nephilim-Visionary Heads-ten głos który brzmi jak cała mroczna muzyka świata,

 

sorki chodziło mi oczywiście o DREAM THEATRE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Z ich ostattniej płyty Mourning Sun, mowa o Fields..., świetna jest jak Elyzium. Czy podzielasz moje zdanie ?

Szkoda, że ten zespół potrzebuje iluś tam lat na wydanie kolejnego hitu....

Ostatnio widziałem też koncert U2 z zamku Slane, Ireland, też mi się podobał...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

Peter Gabriel - Secret World Live

choć każdy jego koncert to wielkie widowisko i przedstawienie to do tego właśnie wracam najchętniej. Oprócz doskonałej reżyserii, znakomitych muzyków, oprawy jest tam po prostu magicznie... zupełnie inny rodzaj energii, niespotykany w tego rodzaju rockowych, jak by na to nie patrzeć, wydarzeniach. I co ważne, czuje się to nawet wtedy, gdy siedzimy wygodnie w fotelu przed tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAO CHE . Niesamowita energia i klimat koncertu(niestety tylko w stereo).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Gabriel - Secret World Live

choć każdy jego koncert to wielkie widowisko i przedstawienie to do tego właśnie wracam najchętniej. Oprócz doskonałej reżyserii, znakomitych muzyków, oprawy jest tam po prostu magicznie... zupełnie inny rodzaj energii, niespotykany w tego rodzaju rockowych, jak by na to nie patrzeć, wydarzeniach. I co ważne, czuje się to nawet wtedy, gdy siedzimy wygodnie w fotelu przed tv.

Sam koncert OK, ale z jakością obrazu już gorzej (ziarno).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten koncert Gabriela i niestety nie powala mnie ani aranżacją ani widowiskiem jakie prezentuje. Na niedomiar, to ziarno jak na jakość standardu DVD przekreśla go zupełnie. Dla mnie lepiej Gabriel brzmi z CD niż to co się ogląda w jego wykonaniu na DVD.

Koncert Zucchero oglądałem ostatnio i powiem, bardzo dobry koncert, dołączyli do niego jako support Brian May z Queen czy Eric Clapton. Do tego dobrze ujęte są widoki z kamer i ma ten koncert "coś" w sobie.

Czy macie jakieś propozycje odnośnie np. Type o Negative ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam znakomicie zrealizowane dźwiękowo DVD Pocupine Tree - Arriving Somewhere... Dźwięk niesamowity, selektywny, każdy instrument słychać osobno. Nie słyszałem lepiej nagranego koncertu. Najnowsze DVD Pocupine Tree - Anesthetize z 2010 r, nieco gorsze dźwiękowo, ale i tak lepsze niż 90% nagrań innych zespołów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek1890

(Konto usunięte)

Witam

 

Polecam WITHIN TEMPTATION-Black Symphony DVD / BD - Jak dla mnie to najlepiej zrealizowany koncert metalowy. DTS 5.1 miażdży na tej produkcji (i chór też jest).

pozdr

 

Within Temptation

Potwierdzam 1000 krotnie. Ten koncert trzeba zobaczyc i dodatkowo posluchac z plyty. Prawde mowiac gdy uslyszalem piewszy raz Within Temptation http://www.youtube.com/watch?v=N0UaNSgDBVI nie przypuszczalem ze stane sie prawdziwym fanem tej grupy. Musze kiedys zobaczyc ich na zywo. Glos Sharon brzmi pieknie w kazdej piosence. Winyle tego zespolu sa prawie nie do zdobycia. Juz w Marcu kolejna plyta Within Temptation.

Zobacz fragmety http://www.youtube.com/watch?v=N0UaNSgDBVI

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.