Skocz do zawartości
IGNORED

Cambridge Audio 640C V2.0 vs Musical Fidelity V-DAC vs Lampucera ?


patkos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję sensownego źródła do mojego zestawu:

Cyrus II + Cyrus PSX

Tonsil Siesta Front

 

 

Źródło musi grać dynamicznie, z wykopem i dobrym basem.

Do tej pory miałem Onkyo z zaintubowaną, Lampucerą z lampami przez McGyvera.

Grało to zacnie, tak jak lubię, lecz odtwarzacz ten nie pasował kolorystycznie do mojego wystroju.

 

W tej chwili mam 800zł.

 

Mam trzy koncepcje.

 

1. Kupić Azura 640C V2.0 za ok 800zł i zbierać na Lampizację u McGyvera.

 

2. Kupić V-Dac za ok 800zł, słuchać na razie muzyki z formatu Flac z laptopa i zbierać na ładny CD z dobrym napędem, do którego później podłącze V-DACa. Tutaj chyba nie byłoby już żadnych przeróbek (nie wiem czy ktoś przerabiał V-DACa i z jakim skutkiem). Plus jest taki, że mógłbym słuchać muzyki z CD i laptopa.

 

3. Polować na kolejnego Onkyo (lecz w kolorze szampańskim) i oddać go McGyverowi do wsadzenia Lampucery i lampek ?

 

 

Która opcja zagra najlepiej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupować V-DAC'a i inny CD transport do słuchania tylko płytek CD moim zdaniem nie ma sensu. Sam mam V-DAC'a przerobionego, o przeróbce piszę więcej w innych wątkach, różnica b. duża). Jak chcesz słuchać muzyki z komputera i przy okazji z CD to jest sens i to duży. Nie miałem okazji bezpośrednio porównywać V-DAC'a z CA640, którego słuchałem po raz ostatni ponad rok temu (nie V2). Ale bezpośrednio porównywałem z CD'kami NAD'a.

 

Bez przeróbek V-DAC gra nieco lepiej niż najsłabszy (ale całkiem OK) NAD C515, ale w pewnych aspektach lepszy był NAD. Po przeróbce moim zdaniem gra dużo lepiej niż NAD C525 i nieco lepiej od C545BEE a w pewnych aspektach (barwa, gładkość) sporo lepiej. Minimalnie gorzej jest w niskim basie. Ale na prawdę minimalnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

System gra dobrze, albo nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.