Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny do pokoju 16m2


anima24

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o rade w doborze kolumn słucham klasyki,jazzu,metalu,cenie naturalnośc,dynamike,przekaz i dobry bas w znaczeniu takim aby był zaznaczony i ładnie współgrał z resztą pasma i był rozciągnięty.

Mogą być używki w cenie do 3tys zł o ile są tego warte :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynaudio Compund 2 są tego warte.Wymagają niestety silnego wzmacniacza.Bas podwójny-głośnik jeden za drugim.Można obejrzeć na stronie Dynaudio oficjalnej.Najwyższa klasa.Gorąco polecam.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresuj się wyrobami BMN, wszystkie ich kolumny charakteryzują się tym że są bardzo odynamiczne , neutralne i bardzo tanie w stosunku do tego co oferują, konstruktor potrafi z gówna ulepić cukierki:) poważnie:)można się z nim ostro targować,mam m3 z bardzo przeciętnymi głośnikami, nie mają zwrotnicy tylko kondensator na kablu idącego do wysokotonowca. Wraz z odzielnym przetwornikiem cyfrowym i modyfikowanym reloopem grają cudownie, do klasyki bym ich jednak nie polecił z uwagi na niskie tony które co prawda schodza nisko ale nie oddadza np mocy organów czy pomruku dużej orkiestry i nie zamiotą podłogi podmuchem z bas reflexu. u nie grają w pokoju 29 m z wydzielonym aneksem kuchennym, myśle że sprawdzą się na mniejszej powierzchni również

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą podpięte pod amplituner Yamaha i dvd ale zamierzam wszystko zmienić chce zacząc od kolumn,

słyszałem też ze Usher X 718 są dobre i 6311 strrasznie podobają mi się ale metraż nie pozwala na nie :( ale może się skusze po odsłuchu :) i tak będe co jakiś czas dokładać elementy systemu..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o podłogowych Usherach do tego metrażu, mają "leniwy" bas i będzie Ci wszystko dudnić, poza tym Twój ampli będzie miał kłopot z ich pociągnięciem. Ja Na Twoim miejscu wpierw bym wszystko sprzedał, a dopiero potem bawił się w kompletowanie sprzętu(po prostu z miejsca będziesz miał większe pole manewru i od razu Twoja szczęka znajdzie się na podłodze jak już to wszystko podepniesz). Jak masz i tak przejść na Stereo. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto pokoju

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goła podłoga, goła ściana - nie dudni ci to? ja bym się zajął akustyką, popróbował z dywanikiem, coś na ścianę - takie duże, płaskie powierzchnie to nic dobrego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tej cenie i do tej muzyki(mam tu na myśli ten metal głównie) moge Ci tylko podłogówki Heco Celan 501 xt. Ja osobiście na tym metrażu mam Celany 701 xt i powiem Ci szczrze że żadko bas sie rozpływa ale jednak więc 501 xt będą idealne. Ja zdecydowałem sie tylko dlatego na większe bo u mnie jest to sytuacja przejściopwa. Jeżeli chodzi o muze to mam podobne predyspozycje co Ty, więc Diana Krall, Aga Zaryan meiszeją sie z Therionem, Dimmu Borgir ale wierz mi że te kolumnu świetnie sobie radzą i tu i tu. Wiem co pisze bo zajmuje sie sprzedażą marki Heco i Magnat, zreszta możesz poczytać tu na forum co ludzie piszą o tej marce. Oczywiście najlepiej było by żebyś mógł posłuchać osobiście. Ja zapraszam jakby co. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.