Skocz do zawartości
IGNORED

Muzyka z serialu 7 życzeń - fenomen?


neomammut

Rekomendowane odpowiedzi

też o tym czytałem - sprawa wyjaśniona:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wy tak serio z tą Bandą i Wandą, że taka niby zajebista muzyka :)?

To przecież rzecz gustu jest… jednemu podoba się to, a innemu tamto. Mnie natomiast w tej płycie uderzyło to, że udało się zachować tamto brzmienie, co jest rzeczą niezwykle trudną.

Jeśli miałbym się wypowiedzieć o samej muzyce to moim osobistym i subiektywnym zdaniem Banda i Wanda przetrwała próbę czasu. Muza się nie zestarzała, wciąż bawi i przenosi mnie w tamte fantastyczne czasy.

Ja sam wychowałem się na Dżemie i Rysku Riedlu, a przy okazji tak jak inni słuchałem tego Perfectu, Manamu, Budki Suflera i wiele innych no i Bandy i Wandy właśnie. Z perspektywy czasu stwierdzam, że te Perfecty, Manamy, Budki to chała na resorach i gdy czasem ich słucham to odruchu wymiotnego dostaje. W dzisiejszych czasach ci artyści w ogóle nie byliby zauważeni. Z Bandą i Wandą jest inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Maanamy,Perfecty i Budki są chałą na resorach obecnie, ale stary repertuar jest bardzo dobry, a Banda i Wanda daleko od nich odstaje.Nie chodzi tu o gust taki czy inny, ale o fakty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O faktach może świadczyć jedynie ilość sprzedanych płyt. Nie wiem jak wypada to porównanie Banda i Wanda kontra zespoły których wymieniłem, ale mam to gdzieś, bowiem zapewne wszystkich tych wykonawców kasuje Justin Bieber, oczywiście jeśli chodzi o ilość sprzedanych płyt.

Mnie interesuje tylko mój gust i albo się coś podoba, albo nie. Muzykę zespołów których wymieniłem nie trawię, zarówno tej obecnej i tej starszej. Dziwie się sobie dlaczego jej słuchałem… to znaczy teraz, wiem - nie było innej po prostu. Proszę tylko nie brać tego do siebie. Po prostu znudziła mnie ta muza, a Banda i Wanda jakoś nie. Mam płytę "Moje przeboje" słucham jej bardzo często i za każdym razem odkrywam w niej coś nowego.

Przetrwała próbę czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.