Jump to content
IGNORED

upał

jajcasz77

Recommended Posts

No, przesada z tym upalem, ja w Holandii mialem ostatnie pare dni 30-32 w domu i jakies 40*C w sloncu, miedzy 21-24.00 byla solidna burza, troche sie ochlodzilo i mam nadzieje ze tak zostanie.

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Guest wswier

(Konto usunięte)

A ja juz sie przyzwyczailem.

I czuje sie dosc rzesko. Wrecz wieczory wydaja mi sie chlodne :-).

pzdr

wswier

Guest wswier

(Konto usunięte)

Dla ochlody (wirtualnej) polecam :

Di Meola "Winter Nights" - wlasnie sie tym chlodze

pzdr

wswier

Ja się ciesze, że nie mam pieca w klasie A jednak nie zmienia to faktu,że w ciągu dnia ponad 40* to norma i weź tu człowieku posłuchaj muzyki jak wiatru nie ma, słońce daje po oknach i jeszcze dogrzewanie, heh...

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Guest wswier

(Konto usunięte)

>W Polsce panuje popularne przekonanie o szkodliwosci (dla zdrowia) systemow klimatyzacyjnych.

Przekonanie to jest jak najbardziej sluszne, jezeli owa klimatyzacja nie jest regularnie czyszczona.

A taka sytuacja ma miejsce w przynajmniej czesci instalacji.

pzdr

wswier

Jazz :-), 12 Lip 2010, 02:28

>W Polsce panuje popularne przekonanie o szkodliwosci (dla zdrowia) systemow klimatyzacyjnych.

Poniekąd słuszne dla alergików - w biurach nie są dostatecznie często wymieniane filtry pyłkowe i rozwijają się w nich roztocza.

Domowe klimatyzatory są OK. W domu nie używam, bo 30-35 st.C. to ciepło, ale jeszcze nie upał - za to w samochodzie przy dłuższej trasie - bardzo chętnie.

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.