Skocz do zawartości
IGNORED

The Vintage Knob za pieniądze - co sądzicie?


macrob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się od jakiegoś czasu, nad pewnym trendem w internecie:

Czy wszyscy pasjonaci przeradzają się w końcu, w biznesmanów (mniejszego lub większego formatu ;-))?

Skądinąd dobrze zorganizowana strona przerodziła się w interes. Oczywiście można poczytać, że nienawidzi wprowadzać opłat, że to tylko dlatego ,że nie podoła bez dotacji itp. pierdoły...

Jak nie podoła, to niech poprosi o dotacje, albo z żalem, ale zamknie stronę - moim zdaniem.

I jeszcze jedna sprawa, co z materiałami, które otrzymał nieodpłatnie od innych podobnych, zakrconych na vintageowe granie i stylistykę.

Co o tym sądzicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak powiedział pewien ślepy koń, stając na starcie Wielkiej Pardubickiej: "Nie widzę przeszkód" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie moje zdanie na ten temat jest niejako rozdarte, z jednej strony rozumiem że takiego zasobu wiedzy, katalogów , fotek i kontaktów to można ze swieczką szukac (osobiscie kozystam z tej strony od bardzo bardzo dawna i gosc jest naprawde bogiem) i moze rzeczywiscie musi to kosztowac , a z drugiej tak jak czesto tam zaglądałem wczesniej tak teraz uklad tej strony mi sie nie podoba i niby ergonomia itd a i do pełnej funkcjonalnosci już trzeba zapłacic a to co zostaje dla tzw. free user to tyle co kot napłakal. dobrze że to co potrzebowałem to zapisałem, ew. polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Pobieranie oplat za dezinformacje (a taka tam sie zdarzala niestety - dot. dzialki na ktorej sie znam czyli referencyjnego Pioneera) to juz jest skandal. Tak czy tak strona zla nie byla a skonczyla jak wszystko w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, facet miał sporo tego, ale wprowadzanie opłat to już dla mnie jest za dużo, ergonomia też mi się nie podoba, wcześniej było wszystko ładnie rozplanowane, a teraz trzeba czekać aż się przewinie i szukać czasem po omacku. To samo tyczy się zdjęć, które wysłałem, głownie klocków firmy Sony, skoro on ma opłaty to ja też poproszę swoje "5 złotych"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neomammut, 11 Lip 2010, 20:03

 

>W sumie, facet miał sporo tego, ale wprowadzanie opłat to już dla mnie jest za dużo, ergonomia też

>mi się nie podoba, wcześniej było wszystko ładnie rozplanowane, a teraz trzeba czekać aż się

>przewinie i szukać czasem po omacku. To samo tyczy się zdjęć, które wysłałem, głownie klocków firmy

>Sony, skoro on ma opłaty to ja też poproszę swoje "5 złotych"...

 

 

a to były Twojego autorstwa zdjęcia? jeśli tak to może coś powalczysz na podst. prawa autorskiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.