Skocz do zawartości
IGNORED

Szambo


netoperek

Rekomendowane odpowiedzi

A z czego to wynika?Z kompleksów i niedowartościowania.Z postrzegania demokracji w karykaturalny sposób...ten co myśli inaczej jak ja,to mój wróg.Przez tyle lat komuny nie potrafią sobie poradzić z problem różności.Myśle,ze to główna przyczyna choć są inne.Jest ich więcej a między innymi...żonka do kąta stawia,to na forum się odgrywa,chcąc pokazać jakim to jest ważnym i mondrym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Dlaczego na AS wątki w których hektolitrami wylewa się pomyje na innych cieszą sie największym powodzeniem?

 

Ciekawe pytanie, zwłaszcza że ten kto je postawił na forum audiostereo udziela się jedynie na bocznicy i to w trzech wątkach: "POLITYKA", "Czym jest Kościół katolicki ?", "Zmarł ksiądz prałat Henryk Jankowski".

Pewnie sam nie wie dlaczego i stąd to pytanie, de facto o motywy własnego postępowania. Biedak musi być strasznie zagubiony, pomóżmy mu ;-)!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Dlaczego na AS wątki w których hektolitrami wylewa się pomyje na innych cieszą sie największym powodzeniem?

 

Bo to Polska Jaro, Jozwy, mulsa i władzia, Tuska i Komory, Niesiolowskiego i Palikota.

To oni dziwią się, dlaczego nas to dziwi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ją tylko jeszcze za potrzebą zanim wątek zostanie zamknięty jako polityczny.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, o czym to jest wątek? Jeśli o szczelnym bezodpływowym - to nawet mam skromną dokumentację jeśli ktoś potrzebuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam oczyszczalnię. Wlata g... a wylata woda. Po praniu trzeba dosypać bakterii i trawią sobie gówienka aż szumi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieda aż piszczy!

 

Zajmijcie sie "oswiecona"Platwormo-Ofermo zyciem społeczenstwa a nie strasznieniem,przesladowaniami i napuszczaniem naiwniaków na innych obywateli...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 14 Lip 2010, 15:22

 

>podoba sie wam panowie ten gowniany watek???

 

Wczoraj późno wieczorem jak zobaczyłem ten wątek to zastanawiałem się czy on jeszcze dzisiaj będzie na "wokandzie", pomyślałem nawet że moderacja może to usunie bo raczej aktywna była ostatnimi czasy, ale jak widać ciągnie ...."pszczoły" do ......"miodu".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Bez takich ludzi jak Niesiołowski i inni co siedzieli za wolność (niezależnie do jakiej aktualnie partii politycznej należą), pili byśmy do dziś herbatkę granulowaną (czytaj trociny i zmiotki po prawdziwej np. yunnan).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesiołowski to nerwus i raptus ale poza tym sympatyczny facet. Opowiadał mi kolega że słyszał od posłów których Niesiołowski wręcz stratował w przemówieniu, że za chwilę ich przepraszał i szli razem na wódkę.

Ostatnio widziałem program gdzie występował razem z Wenderlichem. Niesiołowi coś odpaliło i zaczął go szarpać o sojusz z PiS w TVP. Wenderlich był uprzedzająco grzeczny i pojednawczy a Niesioł nic - atakował jak byk. Jestem pewny, że jak to sobie obejrzał to było mu głupio. Ja mam dla takich ludzi określenie "samowzbudny" ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.